Animacje i atrakcje po nartach

Animacje dla dzieci (4-11 lat)

Zajęcia animacyjne dla dzieci (po kolacji) są oferowane na wszystkich naszych wyjazdach z przedszkolem i szkółką narciarską
. Przy większej liczbie dzieci w podziale na grupy 4-7 lat i 8-11 lat. W tym czasie rodzice mogą wziąć udział w programach dla dorosłych bądź po prostu zrelaksować się i odpocząć po aktywnym dniu w strefach SPA & wellness! Na naszych wieczornych animacjach przede wszystkim się bawimy, integrujemy i aktywnie spędzamy czas!

Będziemy się dużo ruszać. Lekcje Zumba Kids to świetna zabawa, ruch w rytmie muzyki i prawdziwy fitness w wersji mini. Pobudzimy swoją kreatywność i poprawimy koordynację ruchową. Odkryjemy również artystyczne talenty – będziemy tworzyć, składać, rysować i malować. Na pewno zmalujemy coś fajnego. Do tego wspólne gry, zabawy i konkursy – dopasowane do wieku dzieci. A na koniec będą dyplomy i upominki – dla wszystkich malutkich i troszkę większych narciarzy!

Atrakcje dla dorosłych i młodzieży (od 11 lat)

Wyjazd narciarski to również zabawa i integracja dla dorosłych oraz dla młodzieży, zatem wieczorami, po kolacji zachęcamy do wspólnego spędzania czasu. Każdy z nas ma różne talenty, żyłkę hazardzisty lub umiejętności dyplomacji – odkryjemy te umiejętności w grach i zabawach. Podczas wspólnego pobytu możecie liczyć na takie wieczory tematyczne jak: spotkanie organizacyjne i wieczorek zapoznawczy!, Agent jest wśród nas!, gramy w kości, gramy w karty!, zabawa w Mafię!, gaming 1.0 czyli planszówki!