Animacje

W wybranych hotelach organizujemy dla dzieci animacje wieczorne (w hotelach Movi Family i Hofgut są organizowane przez hotel na podstawie własnego programu).

Animacje po nartach Hey Holiday
Animacje po nartach Hey Holiday
Animacje po nartach Hey Holiday

Po obiadokolacji jeszcze nie pójdziemy spać – będziemy aktywnie spędzać czas z dziećmi- grać, bawić się i integrować. Będziemy się ruszać, ale także pobudzać kreatywność i odkrywać artystyczne talenty – tworzyć, składać i rysować. Na pewno zmalujemy też coś fajnego!

Autorski program animacji po nartach dla najmłodszych obejmuje od 1 do 1,5 godz. wieczornych zajęć kreatywnych.

Każde spotkanie oparte jest na trzech stałych elementach:
1. Rozgrzewka – wspólna zabawa/piosenka z układem na powitanie/rozciąganie – wszystko na wesoło. 
2. Prace manualne – artystyczne wyzwania – codziennie inne zadanie do wykonania: origami, balonowe zwierzątka, tęczowe wydrapywanki, etc.
3. Gry planszowe – planszówki, które angażują, wzbudzają mnóstwo emocje i wywołują wiele śmiechu.

Nasze wieczorne animacje dla dzieci są prowadzone przez kadrę instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci. Staramy się zapewnić atrakcje odpowiednie dla różnych grup wiekowych, dostosowując program do preferencji i potrzeb naszych małych gości.
Rodzice w czasie wieczornych animacji po nartach dla dzieci mogą skorzystać ze strefy SPA & wellness lub skosztować dobrego trunku w hotelowym barze. Dysponujemy i udostępnimy również wiele propozycji na rozkręcenie wieczoru i wspólną integrację, zarówno dla dorosłych jak i tych starszych dzieci.