Babski Sylwester

Babski Sylwester, to wyjazd dedykowany Paniom, które chcą spędzić poświąteczny czas aktywnie, w pięknej alpejskiej scenerii i w towarzystwie innych miłośniczek narciarstwa. Na tym wyjeździe będzie wszystko – szkolenia narciarskie z Instruktorami Hey Holiday, jazdy na nartach w grupach, codzienne wieczory integracyjne oraz wspólne powitanie 2023 roku. Zakwaterowanie w przestronnych pokojach 2-3 osobowych oraz śniadania i obiadokolacje. Możliwość transportu zorganizowanego.

Szkolenia i atrakcje
:
W cenie codzienna dawka szkoleń narciarskich w grupach, z podziałem na poziom umiejętności. Szkolenia będą trwały 2-2,5h każdego dnia, w zależności od ilości grup i mają na celu podnoszenie umiejętności i pewności siebie, poprawę techniki oraz zwiększenie przyjemności z jazdy na nartach. Każda z Was zrobi postęp – to gwarantujemy!
Będzie można się wyjeździć do woli, ale też poopalać na słoneczku (region do którego jedziemy jest najbardziej słoneczny w całej Austrii) oraz posmakować włoskiego klimatu i kuchni (będziemy przy samej granicy austriacko-włoskiej). Po nartach nie będziemy się spieszyć do hotelu – czym byłby dobry, integracyjny wyjazd bez apres-ski w górskiej chacie z muzyką na żywo i lampką aperola?!
Po powrocie, w hotelu będzie czas na odpoczynek i relaks w saunie, a po obiadokolacji codzienne wieczory integracyjne i gry towarzyskie. Dla chętnych zorganizujemy kulig, a i pidżama party też wchodzi w grę 😉 I wspólnie spędzimy tą wyjątkową noc – witając Nowy Rok ze śniegiem, w górach!

Szykuje się niezapomniany wyjazd w babskim towarzystwie! Dołączysz?

Więcej o regionie i hotelu: tutaj