Zapraszamy na nasze aktywne i sportowe wyjazdy wiosną i latem. Rodzinne, dla dorosłych i tylko dla kobiet. Weekendowe i tygodniowe, w Polsce i zagranicą. W otoczeniu przyrody i natury, z dużą dawką ruchu i zabawy, z wyzwaniami, ale też z wyjątkowymi przeżyciami. W najlepszych miejscach dopasowanych do uprawniania konkretnych aktywności sportowych. Zawsze na poziomie, pod okiem najlepszych Instruktorów i zgodnie z maksymą ,,w zdrowym ciele, zdrowy duch’’

Aktywne wyjazdy dla Kobiet

Ciekawe wyjazdy dla Kobiet

Ciekawe wyjazdy dla Kobiet, to świetna odskocznia od codzienności i nietuzinkowy sposób na spędzenie wolnego czasu, wyłącznie w kobiecym gronie. W naszej ofercie propozycje aktywnego wypoczynku, z dużą dawką ruchu. Warsztaty Tai Chi, Chi Gong czy Samoobrony, wycieczki rowerowe po najpiękniejszych zakątkach Polski oraz Europy, propozycje spływów raftingowych i kajakowych - to tylko niektóre z aktywności jakie mamy do zaoferowania w tym sezonie.

Babskie wyjazdy Polska 2022

Jeżeli szukasz aktywnej formy spędzenia czasu w Polsce, w kobiecym gronie, to świetnie trafiłaś. Nasza oferta babskich wyjazdów 2022 jest przygotowana z myślą o Tobie. Codzienna dawka ruchu i moc niezapomnianych przygód, to rekreacja na najwyższym poziomie oraz najlepsza ucieczka od codzienności.

Rozwojowy Kobiecy wyjazd

Wypoczynek, relaks, sport, rozwój lub nauka nowych umiejętności - brzmi zachęcająco? Kobiece wyjazdy dostępne na naszej stronie to połączenie aktywnego wypoczynku z dużą dawką ruchu i możliwością rozwoju na wielu płaszczyznach. W naszej ofercie znajdziesz wyjazd do Kazimierza Dolnego z warsztatami Tai Chi oraz elementami samoobrony, na którym odnajdziesz wewnętrzny spokój oraz harmonię między ciałem, duszą i umysłem.

Kobiece wyjazdy z wyżywieniem HB

Ucieczka od zgiełku miasta, aktywny weekend, odpoczynek i wyciszenie, a do tego kurs Tai Chi z elementami samoobrony lub wycieczki rowerowe i rafting. To tylko niektóre z aktywności, jakie gwarantują nasze wyjazdy dedykowane tylko dla kobiet. Zapewniamy pełen komfort wypoczynku poprzez opiekę wykwalifikowanych instruktorów oraz zakwaterowanie z wyżywieniem HB (half board), co oznacza, że w cenie wyjazdu jest już śniadanie i obiadokolacja.

Wyjazdy wyłącznie dla Kobiet

Hey Holiday ma w ofercie wyjazdy dedykowane wyłącznie dla Kobiet! Jeżeli szukasz inspiracji na aktywny weekend, chcesz wyrwać się od codzienności, nabrać dystansu i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy – trafiłaś idealnie, a nasza autorska oferta jest właśnie dla Ciebie. Będziesz mogła pobawić się w babskim towarzystwie, pobyć w kameralnym gronie kobiet, które chcą się wspierać nawzajem.

Co można robić na babskim wyjeździe?

Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz i co Ci sprawia najwięcej przyjemności w czasie weekendu lub urlopu? Warto jednak wiedzieć, że aktualnie silnym trendem są podróże dla kobiet, które stawiają na aktywnych wypoczynek i ruch w każdej postaci. Nasze propozycje na aktywny, babski wyjazd, to: - Rowery - Trekkingi - Medytacje i warsztaty Tai Chi - Zajęcia z samoobrony - Warsztaty Qi Gong - Rafting - Kajaki - Trekking

Wyjazd Tai Chi dla Kobiet

Tai Chi to chińska sztuka walki, traktowana również jako forma medytacji. Podczas pobytu możesz osiągnąć wewnętrzny spokój, poznasz bliżej własne „Ja”, skupiając się na swoim wnętrzu oraz ukrytych w jego głębi emocjach. Tai Chi dodatkowo wzmacnia również mięśnie, poprawia postawę oraz wpływa pozytywnie na zmysł naszej równowagi.

Gdzie można jechać samemu, z koleżanką lub z przyjaciółką

Wiele kobiet zastanawia się jaka forma wyjazdu będzie najlepsza na podróż w pojedynkę lub z koleżanką czy z przyjaciółką. Aktualnie, niesłabnącą popularnością cieszą się aktywne wyjazdy tylko dla kobiet, które zagwarantują dużo ruchu, wiele pozytywnych wrażeń oraz psychiczny reset i odpoczynek. Wycieczki rowerowe, rafting czy kajaki w pięknych okolicznościach natury czy warsztatu medytacyjne z koleżankami lub kurs samoobrony to jedne z wielu ciekawych propozycji.

Aktywny wyjazd tylko dla Kobiet

W naszej ofercie znajdują się wyjazdy przeznaczone tylko dla kobiet, tych które kochają aktywnie wypoczywać. Wyjazd rowerowo-raftingowy dla Pań, to świetna opcja, aby w kobiecym gronie aktywnie spędzić czas i przeżyć niezapomniane chwile. Mamy również opcję wyjazdów dla kobiet z dzieckiem lub z dziećmi – z możliwością wypożyczenia rowerka dziecięcego, zamontowania fotelika dziecięcego, nosidełka lub przyczepki. A specjalnie dla dzieci - wieczorne animacje i zabawy na świeżym powietrzu.