Dlaczego z nami

Oferujemy tylko to, co znamy i osobiście sprawdziliśmy! Jeździliśmy w każdym regionie, znamy wszystkie hotele i apartamenty oraz osoby nimi zarządzające. Z setek odwiedzonych miejsc wyselekcjonowaliśmy te, które są najlepiej położone, gwarantują wysoką jakość, a przy tym są warte swojej ceny. W zdecydowanej większości oferowane przez nas hotele i apartamenty posiadamy na wyłączność. Opisujemy rzeczywistość, a nie wyobrażenia.

Naszą misją jest otwieranie i oferowanie naszym klientom możliwości zjeżdżenia największych, najnowocześniejszych i najwyżej ocenianych na świecie alpejskich regionów. Kierujemy się własnymi doświadczeniami, ale także ocenami niezależnych portali (np. skiresort.info i snow-online.com) oraz popularnością kurortów przez najbardziej wymagających klientów z krajów alpejskich, a także z zachodniej Europy.

Jesteśmy pionierami w oferowaniu prestiżowych regionów, które nie są oferowane na polskim rynku, tak, aby nasi klienci mogli zasmakować nowych miejsc i spróbować nowych narciarskich ścieżek. Nie znamy nikogo kto oferuje tak prestiżowe regiony jak Lech Zurs St Anton, Kitzbuhel, St Moritz, Zermatt czy program Ski Safari w tej samej jakości, cenie i ze szkoleniami narciarskimi! Pozostałe regiony z naszej oferty jak Saalbach, Sölden, Kronplatz czy Val Sole to również marki same w sobie, z setką kilometrów doskonale przygotowanych tras.

Na wszystkich naszych wyjazdach oferujemy możliwość szkoleń narciarskich dla dzieci i dla dorosłych (2,5h dziennie). W najbardziej familijnych regionach oferujemy całodniowe przedszkole narciarskie (z opieką w trakcie lunchu), aby szkolić najmłodszych, a rodzicom dać możliwość wyjeżdżenia się. Nasz zespół to starannie wyselekcjonowani Instruktorzy, z doświadczeniem w szkoleniu najmłodszych, z pasją, z cierpliwością, z uśmiechem.

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki, z wysoką sumą gwarancji ubezpieczeniowej (kopia w ,,ważnych dokumentach’’). Wszyscy nasi Klienci otrzymują ubezpieczenie o podwyższonym standardzie, z wyższymi sumami kosztów leczenia i NNW, zawierające ubezpieczenie od sportów wysokiego ryzyka. Od każdego Klienta odprowadzamy składki na TFG i TFP, zgodnie z wymogami. W sytuacjach trudnych zawsze pomagamy, a w spornych staramy się być po stronie Klienta.

A jak nas oceniają Klienci?
LINK