Majówka z tenisem

Kórnik, Wielkopolska

– 4 noclegi w najlepszych hotelu z tenisowym klimatem w Polsce
– 3 posiłki dziennie + znakomita, dietetyczna kuchnia
– 12h szkoleń tenisowych w małych grupach (max 4-5 osób)
– 2h szkolenia z badmintona sportowego
– wieczorne sparingi deblowe i indywidualne
– testowanie najnowszych modeli rakiet w cenie (z możliwością zakupu po promocyjnych cenach) 
– grupy na różnych poziomach zaawansowania (w tym grupa początkująca) 
– grupa dziecięca: treningi + zabawa
– wieczorne integracje dla dorosłych i animacje dla dzieci
– przyrodniczy spacer po Arboretum w Kórniku – największego w Polsce
– korzystanie z hotelowej siłowni i fitnessu
– świetna ekipa doświadczonych Trenerów

Ramowy program pobytu:

29.04.2023 (sobota)
13:00 – 14:00 zameldowanie 
14:30 spotkanie organizacyjne + obiad
16.00-18.00 szkolenia tenisowe w grupach
18:30 kolacja
20.00-22.00 szkolenie z badmintona sportowego

30.04.2023 (niedziela), 1.05.2023 (poniedziałek) i 2.05.2023 (wtorek)

od 7.30 Śniadanie w formie bufetu
9:00 – 13:00 Szkolenia tenisowe w grupach
14:00 obiad 
16:00 – 18:00 Szkolenia tenisowe w grupach
18:30 kolacja
20:00-22:00 (w zależności od dnia) sparingi na kortach (singiel lub debel), integracje wieczorne, animacje dla dzieci

03.05.2023 (środa)
od 7:30 Śniadanie w formie bufetu
9:00 – 11:00 Szkolenia tenisowe w grupach
11:00 Podsumowanie wyjazdu i niespodzianki
ok. 12:00 wymeldowanie z hotelu 

Szkolenia: 
W programie aż 12h godz. szkoleń pod okiem wykwalifikowanych Instruktorów tenisa oraz 2h zajęć szkoleń z badmintona sportowego. Dodatkowo pasjonujące sparingi w singlu lub deblu, w tym możliwość rywalizacji z Trenerem. W trakcie zajęć możliwość bezpłatnego testowania najnowszych modeli rakiet tenisowych.  

Przydatne informacje:
Lista rzeczy, o których warto pamiętać przy pakowaniu:
– wygodny strój sportowy
– wygodne, sportowe buty
– mały ręcznik na korty
– rakieta tenisowa (opcjonalnie, gdyż będzie też możliwość bezpłatnego testowania i wypożyczenia najlepszego sprzętu)
– zapewniamy bezpłatnie wodę podczas szkoleń

W hotelu Rodan znajduje się jeden z największych w Polsce kompleksów kortów do tenisa oraz do badmintona. Aż 7 kortów tenisowych (w tym 4 kryte ze sztuczną trawą) oraz 5 profesjonalnych kortów do gry w badmintona. Walory tego obiektu docenili zarówno zawodowi gracze (m.in. Jerzy Janowicz czy Magda Linette), jak i wielu znanych tenisistów – amatorów. I my też doceniamy hotelową jakość, kuchnię i klimat, po raz kolejny zapraszając na długi weekend z tenisem.

Opis hotelu

Wnętrza hotelu oraz wystrój pokoi są nowoczesne i eleganckie, w mocnym połączeniu z elementami sportowymi. Tu na każdym kroki czuć, że tym najważniejszym sportem jest tenis, przez co poznajemy historię, tradycję, smak i styl tego pięknego sportu. Mocną stroną hotelu, oprócz zaplecza sportowego, jest kuchnia serwująca pyszne, dietetyczne posiłki oraz klimatyczny bar hotelowy, w którym można się zrelaksować przy dobrym drinku po grach na kortach. Dopełnieniem jest kompleksowo wyposażona siłownia o powierzchni 186 m2 oraz Sanus Fizjo & SPA z masażami i gabinetem fizjoterapii.  

Pokoje

Eleganckie pokoje, utrzymane w ciepłych kolorach z drewnianymi dodatkami. Posiadają przestronne łazienki z ręcznikami, kosmetykami, suszarką, prysznicem. Wyposażenie pokoi stanowią pojedyncze lub podwójne łóżka, szafa, biurko z krzesłami oraz telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych. W standardzie Internet WI-FI, monitorowany parking, siłownia, sauna, ping-pong. Hotel jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie

Pakiet wyjazdowy obejmuje 3 posiłki dziennie – śniadanie, 2-daniowy lunch (zupa i ciepły posiłek) z napojami oraz 3-daniową obiadokolację (przystawka, danie główne, deser) z napojami. Pobyt rozpoczyna się od obiadokolacji w dniu 10.11, a kończy się śniadaniem w dniu 13.11.
Śniadanie w formie obfitego i zróżnicowanego bufetu złożone jest z ciepłych dań, jajek, wędlin, serów, warzyw, owoców, jogurtów, a także ciepłych i zimnych napojów. Do pysznego i dietetycznego 2-daniowego lunchu oraz 3-daniowej obiadokolacje serwowane są woda i soki.

Restauracja hotelowa oferuje kuchnię opartą o zdrową, ekologiczną żywność oraz świeże produkty od lokalnych rolników. Promuje zdrowy styl życia poprzez zrównoważoną aktywność sportową, edukację prozdrowotną, a przede wszystkim poprzez żywienie. Każde danie produkowane jest od podstaw, a doświadczeni kucharze pracują w myśl zasady „jedz świadomie dziś, abyś nie musiał leczyć się jutro”, gdyż zdrowe nawyki żywieniowe pozwalają utrzymać formę i zdrowie przez długie lata. W menu znajdują się również ciekawe propozycje dań wegetariańskich i wegańskich. Promowanie zdrowych nawyków żywieniowych i świadome jedzenie to misja, która przyświeca wszelkim działaniom w Rodanie.

Położenie

Hotel Rodan znajduje się we wsi Skrzynki, 2 minut jazdy od Kórnika oraz 15 minut od centrum Poznania. Lokalizacja na przedmieściach pozwala komfortowo wypocząć, z możliwością spacerów po okolicy, a w razie potrzeby – szybkiego dotarcia do centrum Kórnika lub Poznania.
Adres: Hotel Rodan, ul. Poznańska 5D, 62-035 Kórnik

Kórnik, to jedno z najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych miejsc w Wielkopolsce. Przyciąga turystów malowniczym położeniem (wzdłuż jezior oraz rozlewisk Warty), terenami rekreacyjnymi oraz cennymi zabytkami. Zamek i Rynek w Kórniku, Arboretum, Promenada Wisławy Szymborskiej, plenerowe instalacje artystyczne, ścieżki edukacyjno – przyrodnicze i ścieżki zdrowia, to tylko niektóre z atrakcji tego uroczego miasteczka, które warto zwiedzić w czasie wolnym od szkoleń tenisowych.

Poniżej opis najciekawszych atrakcji Kórnika:
Neogotycki Zamek Działyńskich – zabytkowa rezydencja historycznych rodów Górków i Działyńskich. Początki zamku sięgają średniowiecza, jego obecny kształt pochodzi z połowy XIX wieku. Obecnie w Zamku funkcjonuje muzeum, w którym udostępnione do zwiedzania są pomieszczenia tj. Sala Jadalna, Zakątek Myśliwski oraz wiele innych. Pomieszczenia zaaranżowane są w sposób w jaki wyglądały za czasów ostatnich właścicieli.

Arboretum Kórnickie – Arboretum Kórnickie znajdujące się tuż przy Zamku zostało założone w 1. poł. XIX w. przez Tytusa Działyńskiego. Ta kolekcja roślin pochodzących z północnej strefy klimatu umiarkowanego jest najstarszą oraz największą kolekcją w Polsce. Arboretum ma ponad 50 ha powierzchni, na których znajduje się ponad 3500 gatunków roślin. Chlubą Arboretum bez wątpienia jest kolekcja różaneczników, magnolie, najstarszy w Polsce Cypryśnik Błotny oraz tzw. “gruszki na wierzbie”, czyli Grusza Wierzbolistna.  

Promenada im. Wisławy Szymborskiej – Trasa spacerowa wzdłuż jeziora. Piękne widoki towarzyszą spacerującym na każdym kroku. Wyposażona w ławki, place zabaw, punkt widokowy oraz oświetloną kładkę prowadzącą na drugi brzeg. Promenada została nazwana na cześć Wisławy Szymborskiej. Polskiej noblistki urodzonej w Kórniku w byłym folwarku, Prowencie.  

Rogalin – Kilkanaście kilometrów od hotelu znajduje się Rogalin. Zwiedzić tam można wspaniały zespół parkowo – pałacowy oraz niezwykle ciekawą świątynię. Tam właśnie mieszczą się słynne dęby rogalińskie. Takiego skupiska, liczących nawet 600 lat dębów nie ma nigdzie indziej w Europie. Najsłynniejsze z nich to: 3 rosnące w przypałacowym parku w Rogalinie „Lech”, „Czech” i „Rus” oraz Edward stojący na zboczu doliny Warty. Znajduje się tu także piękny pałac wzniesiony przez Kazimierza Raczyńskiego na przełomie lat 60-tych i 70-tych XVIII w.

Dwór w Koszutach – Dwór w Koszutach to piękny szlachecki dwór wraz z urokliwym parkiem krajobrazowym, w którym znajduje się Muzeum Ziemi Średzkiej. Jest doskonałą ilustracją bogatej spuścizny ziemiańskiej dawnej Wielkopolski. Goście zwiedzający Muzeum mają niepowtarzalną okazję zagłębić się w klimat rodzimej tradycji, poznając jedno z tych miejsc, w którym dokonywało się owo tajemnicze przekazywanie wspaniałej i przebogatej kultury narodowej, budującej tożsamość każdego mieszkańca Polski.

TERMIN: 29.04 – 3.05.2023

CENA:
2490 zł / osoba dorosła z pakietem szkoleń*
1990 zł / dziecko do lat 12 w pokoju z 2 osobami pełnopłatnymi z pakietem szkoleń**
1690 zł / pobyt bez szkoleń tenisowych* 
*cena dotyczy zakwaterowania 1 os (przy dwóch osobach pełnopłatnych) w pokoju 2, 3 lub 4 os, zgodnie z ofertą.
**zniżka dla dzieci obowiązuje w przypadku zakwaterowania w pokoju z dwiema osobami dorosłymi

Cena zawiera:
– zakwaterowanie 4 noce w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych
– 3 posiłki dziennie – obfite śniadania w formie bufetu, 2-daniowy serwowany obiad (zupa + danie główne) z napojami oraz bufetowa kolacja (sałatka, danie ciepłe, zakąski) z napojami
– 12h szkoleń tenisowych dla dorosłych i młodzieży pod okiem wykwalifikowanych Instruktorów tenisa – w grupach max 4-5 osobowych (podział na grupy wg poziomu umiejętności) 
– 12h szkoleń tenisowych dla dzieci, połączonych z zabawami 
– 2h szkoleń z badmintona sportowego
– testowanie najnowszych modeli rakiet tenisowych z możliwością zakupu najbardziej dopasowanej rakiety po promocyjnych cenach
– wieczorne gry i sparingi na kortach, rozgrzewka i rozciągania przed zajęciami
– integracje dla dorosłych oraz animacje dla dzieci
– wszystkie niezbędne akcesoria do prowadzenia szkoleń (kosze z piłkami, znaczniki, hula hopy, lżejsze piłeczki dostosowane dla dzieci) 
– wejście do Arboretum w Kórniku
– korzystanie z hotelowej siłowni / fitnessu
– opieka i wsparcie przedstawiciela Hey Holiday na miejscu
– ubezpieczenie NNW standard, składki na TFG oraz TFP

Cena nie zawiera:
– dojazdu (możliwość wykupienia transportu zorganizowanego z Warszawy przy rezerwacji) 
– ubezpieczenia od rezygnacji (możliwość wykupienia przy rezerwacji)
– dodatkowych wydatków własnych na miejscu – w hotelowym barze i restauracji, usług dodatkowych w hotelu i gabinecie kosmetycznym 

Dopłaty (opcjonalne):
– dopłata do pokoju jednoosobowego: 400 zł/pobyt 
– dojazd i powrót transportem zorganizowanym (Warszawa – Kórnik – Warszawa): 300 zł/os 
– hotel akceptuje zwierzęta: za dodatkową opłatą 30zł/doba
– ubezpieczenie od rezygnacji w jednym z 3 wariantów do wyboru: podstawowym 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmującym zachorowanie na COVID-19) lub 6,75% (zachorowanie na COVID-19, rozszerzone dodatkowo o kwarantannę). 

Hotel akceptuje zwierzęta: za dodatkową opłatą 90zł/pobyt

1Wybierz termin:


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych (z pakietem tenisowym): 2490 zł/os*

Liczba dzieci (z pakietem tenisowym): 1990 zł/os*

Liczba osób bez pakietu tenisowego: 1690/os*

*cena dotyczy zakwaterowania 1 os (przy dwóch osobach pełnopłatnych) w pokoju 2, 3 lub 4 os, zgodnie z ofertą. Dzieci do 3 lat bezpłatnie.

Dopłaty:

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 400 zł/pobyt

Dojazd na miejsce i powrót transportem zorganizowanym (Warszawa – Kórnik – Warszawa): 300 zł/os

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19) lub 6,75% (COVID-19 dodatkowo rozszerzone o kwarantannę)**. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

**Ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.