Wyjazdy firmowe

Wyjazdy narciarskie dla firm Hey Holiday
narty dla firm

Jeśli Szukasz nieszablonowego i kompleksowo zorganizowanego firmowego wyjazdu narciarskiego, do wyjątkowego miejsca, w którym prawdopodobnie nie byli jeszcze Twoi pracownicy / partnerzy / klienci, to Trafiłeś pod właściwy adres. Znamy niemal wszystkie alpejskie (i nie tylko) ośrodki narciarskie i ich możliwości, a dodatkowo specjalizujemy się w tworzeniu unikalnych i kreatywnych programów pod potrzeby każdego klienta, jego cele i Uczestników wyjazdu.

Jeśli Chciałbyś otrzymać ofertę, zachęcamy do wypełnienia naszego formularza wyjazdów firmowych i przesłania do nas na maila na: wyjazdy@heyholiday.eu
Jeśli Masz dodatkowe pytania lub Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza, prosimy o kontakt:
tel: 668 68 68 75

Jesteśmy twórcami i realizatorami niezapomnianych wyjazdów narciarskich dla firm i/lub ich partnerów biznesowych – integracyjnych, motywacyjnych czy sportowych, a często będących połączeniem różnych formuł i celów. Zawsze na koniec najważniejsze jest, aby Uczestnicy wrócili zadowoleni, spełnieni, szczęśliwi i zmotywowani. I aby jeszcze bardziej doceniali swoją firmę i miejsce, w którym pracują lub z którym współpracują.

Aby to zadowolenie czy lojalność zbudować, ważne jest (naszym zdaniem) właściwe rozpoznanie potrzeb i celów ze strony firmy, ale również oczekiwań i doświadczeń ze strony samych Uczestników wyjazdu. Dla przykładu, jeśli mamy do czynienia z wprawnymi i doświadczonymi narciarzami, którzy wiele razy jeździli w Alpach, to pewnie nie do końca właściwe będzie proponowanie ośrodka, który nie dysponuje wystarczającą ilością tras w relacji do ilości dni pobytu. Może wówczas np. Saalbach, Ischgl, St Moritz lub Val Gardena będą lepsze niż popularne w Polsce regiony jak np. Zell am See, Maso Corto, Livigno czy Val di Sole. Z drugiej strony, jeśli naszą grupą docelową są Uczestnicy, którzy nie mieli doświadczeń narciarskich w Alpach, to może nie do końca powinniśmy proponować im takie regiony jak przeznaczone dla wymagających narciarzy – francuskie 3 lub szwajcarskie 4 Doliny czy prestiżowy austriacki region Lech Zürs St Anton.

Nasze podejście przy współpracy z Klientem przy organizacji wyjazdów firmowych opieramy na
5 kluczowych parametrach:
– sprawność w działaniu,
– transparentność w komunikacji,
– jakość w przygotowaniu,
– elastyczność w realizacji,
– bezpieczeństwo w trakcie wyjazdu

Pomożemy Ci zaplanować wyjazd od A do Z, począwszy od pomysłu i koncepcji realizacji celów, poprzez pełną logistykę: rezerwację noclegów i transportu, zakup karnetów, wypożyczenie sprzętu narciarskiego, organizację szkoleń narciarskich i snb, aż po organizację atrakcji dodatkowych i życzeń specjalnych.
Mamy duże doświadczenie w organizacji wyjazdów dla grup i firm, specjalizujemy się w wyjazdach zimowych i narciarskich do Austrii, Włoch i Szwajcarii, w których znamy niemal każdy region oraz bazę hotelową. Ponadto, mamy doświadczenie we współpracy z ośrodkami francuskimi, znamy też od strony narciarskiej Finlandię, Gruzję, Bułgarię czy Serbię. Mamy również kontakty w wybranych ośrodkach sportów zimowych na innych kontynentach.

Podejmujemy się również zleceń skomplikowanych i trudnych. Wierzymy, że (prawie) wszystko da się zrobić, zrealizowaliśmy zadania pozornie niemożliwe jak np. znalezienie noclegów dla licznej grupy w najbardziej obleganych terminach i regionach, organizacja wyjazdu na 3 dni przed terminem wyjazdu czy załatwienie wejścia na wydarzenie sportowe, na które nie ma już biletów w ogólnodostępnej sprzedaży.

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki i posiadamy niezbędne pozwolenia i zabezpieczenia. Zapewniamy (w cenie) wszystkim uczestnikom naszych wyjazdów ubezpieczenie o podwyższonym standardzie (OC, KL, NNW) wraz ze sportami wysokiego ryzyka, obejmujące również transport helikopterem ze stoku. Na życzenie – oferujemy wyższe sumy ubezpieczenia, poszerzone o ubezpieczenie od pandemii, od kradzieży nart i od rezygnacji.
Na życzenie posiadamy referencje od wybranych firm, z którymi współpracowaliśmy.

Zobacz inspiracje na wyjazdy firmowe z naszej oferty wyjazdów specjalnych