Wyjazdy grupowe

Wyjazdy grupowe na narty Hey Holiday
wyjazdy grupowe na narty Hey Holiday

Jeśli jesteście grupą +10 osób i chcielibyście pojechać na narty do kraju lub regionu, którego nie ma w naszej ofercie lub macie inne potrzeby / wymagania niż to co oferujemy – Dajcie znać, postaramy się pomóc!

Zachęcamy do wypełnienia naszego formularza wyjazdów grupowych i przesłania do nas na maila:
wyjazdy@heyholiday.eu
Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza, prosimy o kontakt:
tel: 668 68 68 75

Mamy duże doświadczenie w organizacji wyjazdów dla grup i firm, specjalizujemy się w wyjazdach zimowych i narciarskich do Austrii, Włoch i Szwajcarii, w których znamy niemal każdy region oraz bazę hotelową. Ponadto mamy doświadczenie we współpracy z ośrodkami francuskimi, znamy też od strony narciarskiej Finlandię, Gruzję, Bułgarię czy Serbię. Mamy również kontakty w wybranych ośrodkach sportów zimowych na innych kontynentach.

Pomożemy zaplanować wyjazd od A do Z, począwszy od rezerwacji noclegów i transportu poprzez zakup karnetów, wypożyczenie sprzętu narciarskiego, organizację szkoleń narciarskich i snb, aż po zorganizowanie różnorodnych atrakcji dodatkowych.

Podejmujemy się również zleceń skomplikowanych i trudnych. Wierzymy, że (prawie) wszystko da się zrobić, zrealizowaliśmy zadania pozornie niemożliwe jak np. znalezienie noclegów dla licznej grupy w najbardziej obleganych terminach i regionach, organizacja wyjazdu na 3 dni przed terminem wyjazdu czy załatwienie wejścia na wydarzenie sportowe, na które nie ma już biletów w ogólnodostępnej sprzedaży.