Ladies Ski

Wyjazdy narciarskie dedykowane dla aktywnych kobiet, które kochają śnieg, narty i dobre party! Czyli połączenie sportowej aktywności, z relaksem i z odrobiną szaleństwa w babskim gronie!

6 dni jazdy w pięknych miejscach, w tym, w cenie 2,5h dziennie szkoleń narciarskich pod okiem wykwalifikowanych i sympatycznych instruktorów z video rejestracją oraz indywidualnym planem podnoszenia umiejętności.

po nartach integracja przy aperolu (w cenie), czas na SPA & wellness, a na deser babskie wieczory z animacjami- codzienne grupowe zajęcia z fitnessu z trenerem personalnym online i opieka naszych Instruktorów.

Wyjazdy Ladies Ski w 4 terminach i do dwóch fantastycznych regionów do wyboru: Zell am See – Kaprun, ze świetnym hotelem 4* położonym na farmie oraz w regionie Flachau- Wagrain – St Johann, w rewelacyjnym hotelu 4* z rozbudowanym centrum terapii, treningu i masażu. Oba hotele mają centrum SPA & wellness na najwyższym poziomie (z basenami i zabiegami), a także oferują pyszną, alpejską kuchnię opartą na zdrowych, lokalnych składnikach.

Wybierz termin:


Family Ski

Ladies Ski

Love Ski

Man Ski

50+ Ski