LATINO Dance & Fitness

Czarny Potok, Krynica zdrój

Podczas weekendu m.in.:

  • poznamy podstawowe kroki oraz elementy techniki tańców latynoamerykańskich
  • wzmocnimy ciało i spalimy kalorie na zajęciach fitness oraz porannych zajęciach Zumby
  • poskaczemy na trampolinach, trochę się porozciągamy oraz zrelaksujemy w strefie Spa & Wellness hotelu
  • nasi animatorzy zabiorą dzieci w wieku 6-15 lat do świata gier, zabaw i uśmiechu

LATINO Dance & Fitness

LATINO Dance, to forma ekspresyjnych, pełnych zmysłów i wdzięku zajęć tanecznych, łączących w sobie elementy różnych tańców latynoamerykańskich, takich jak salsa, rumba, mambo, samba, cha-cha, bachata, marenge. Gorące, rytmy latynoamerykańskie sprawiają, że nogi same rwą się do tańca, dajemy upust swoim emocjom i uwalniamy wyobraźnię. To ogromny temperament i ekspresja ruchu. To olbrzymie bogactwo uwodzicielskich latynoskich rytmów i zmysłowych ruchów ciała, gwarantujące fantastyczną, niezapomnianą zabawę!

Fitness w rytmach LATINO, to bogaty program zajęć fitness bazujących na porywających rytmach latynoamerykańskich. Wszystkie oferowane zajęcia sprawią, że damy się ponieść gorącym dźwiękom i zapomnimy o całym świecie. Podczas wszystkich treningów dominują bardzo dynamiczne ruchy całego ciała. Zumba, Latino aerobik, stretching, pilates czy aqua aerobik, to paleta zajęć, które pomogą nam poprawić pewność samego siebie, bo nie dość, że sprawią, że będziemy wyglądać lepiej, to jeszcze spowodują, że uwolnimy tę dziką naturę, która drzemie w duszy każdego z nas.  Zajęcia wygrywają swoją różnorodnością. Nie tylko świetnie spalają tkankę tłuszczową, pobudzają metabolizm, modelują sylwetkę ale również poprawiają nastrój i wypełniają niesamowitą energią. UWAGA! Mogą uzależniać.

FUN Kids, to FUNtastyczny program animacji dla dzieci od 6 do 15 lat. Dzięki naszym animatorom dzięki będą miały ekstra atrakcje, a rodzice będą mogli poruszać się i zrelaksować w rytmie latino. Zapraszamy na: kręgle, mini golf, zumba, gry i zabawy na basenie, warsztaty malarskie, mini disco, poszukiwanie skarbów i liczne niespodzianki. Na naszych zajęciach nie ma mowy o nudzie!

Cały ten pakiet energetycznej bomby LATINO zrealizujemy, z jednej strony w malowniczym otoczeniu beskidzkiej doliny, delikatnie szumiących potoków i górskich szlaków tuż za progiem. Z drugiej – pięknych wnętrzach, Łaźni Zdrojowych, 4- gwiazdkowego Hotelu Czarny Potok Resort & SPA w Krynicy Górskiej, który jest najlepszym dowodem na to, że elegancja i natura mogą tworzyć harmonijną całość.

Czwartek 11.11

Od 14:00 zakwaterowanie

15.00 – 16:00
ZUMBA DLA DUŻYCH, ZUMBA DLA MAŁYCH: Już od pierwszych chwil po przyjeździe do hotelu przeniesiemy się w latynoskie klimaty. Żywe i porywające rytmy latynoamerykańskich tańców będą nam towarzyszyły przez wszystkie dni wyjazdu. Chwilę po zakwaterowaniu i krótkim odpoczynku przyjdzie czas na zapoznanie z grupą oraz pierwsze zajęcia Zumby. Zumba to kompletny trening zawierający niemal wszystkie elementy fitnessu (cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość), połączony z choreografią taneczną. To idealne połączenie tańca i aerobicu inspirowane latynoskimi rytmami idealne zarówno dla dorosłych jak i dzieci.
W zajęciach prowadzonych przez naszego instruktora sportowego udział wziąć będą mogli wszyscy. Podstawowe kroki zumby oraz towarzyszące im ćwiczenia fitness dostosowane będą do możliwości zarówno większych jak i mniejszych tancerzy. Ci najmłodsi podążać będą mogli za alternatywnym, nieco łatwiejszym układem prezentowanym przez naszego animatora.

16:30 – 18:00
LATINO DANCE DLA DOROSŁYCH: nie zwalniamy tempa i zaraz po krótkiej przerwie nasz doświadczony instruktor wprowadzi nas w świat energetycznych i pełnych zmysłowości latynoamerykańskich tańców. Podczas zajęć nauczymy się podstawowych kroków tańców latynoskich oraz podstawowych elementów techniki tańca, tj: praca stóp, bioder czy rąk.
WODNE ATRAKCJE DLA DZIECI: W tym samym czasie dzieci pod czujnym okiem naszego animatora będą uczestniczyć  w grach i zabawach na basenie. Kto dłużej utrzyma się na wodzie? Kto na dłużej wstrzyma oddech? A kto znajdzie więcej skarbów ukrytych na dnie dziecięcego basenu? Wodne szaleństwo, to idealny sposób na upust nadmiaru energii oraz aktywnie spędzony czas przez najmłodszych.

18:30 – 20:00 Obiadokolacja w formie bufetu – w cenie wliczone napoje, piwo, wino białe i czerwone. Specjalne menu dla dzieci.

20:30 – 22.00
DOROŚLI: Czas wolny i możliwość relaksu w hotelowej strefie SPA & Wellness

DZIECI: Po kolacji zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy z naszym animatorem.
Poćwiczymy, pośmiejemy się i rozegramy pasjonujące pojedynki na polach gier planszowych i nie tylko.

Piątek 12.11

7.30 – 8.00
AKTYWNA POBUDKA: STRETCHING & AEROBIC: Aby nie tracić czasu, jeszcze przed śniadaniem rozbudzimy się poranną dawką rozciągających ćwiczeń w rytmach latino, jednocześnie przygotowując i rozgrzewając organizm do kolejnej dawki porywających aktywności.

8:30 – 9:30 Śniadanie

10:00 – 11:00
ZUMBA DLA DUŻYCH, ZUMBA DLA MAŁYCH: Za pośrednictwem świetnej, rodzinnej zabawy, popracujemy trochę nad kształtem naszej sylwetki, zadbamy o kondycję i wprawimy w świetne samopoczucie.  Proste kroki taneczne, nieskomplikowane kombinacje ruchów i motywująca muzyka stworzą niepowtarzalną atmosferę. Rytmy takie jak marenge, salsa, rumba, reggeton, flamenco, samba, taniec brzucha porwą nas do zabawy, a w zabawie będą towarzyszyć nam również dzieci, które podążą za alternatywnym instruktażem opracowanym specjalnie z myślą o nich.

11.30 – 12.15
JUMP FITNESS DLA DOROSŁYCH – ZAJĘCIA NA TRAMPOLINACH: Już po chwili, dla wytrwałych i głodnych sportowych wyzwań odbędą się zajęcia fitness na trampolinach. Jump fitness umożliwi nam wszechstronny trening całego ciała. Pobudzi wszystkie mięśnie (także głębokie) do szybkiej pracy, przez co spalanie kalorii jest przyspieszone. Badania dowiodły, że trening na trampolinie jest 10x skuteczniejszy od biegania! A jest to możliwe dzięki temu, że przez nieustanną zmianę grawitacji do pracy angażowanych jest więcej grup mięśniowych. Podczas godzinnego treningu wykonuje się ok. 6000 skoków i można spalić ok. 800 kcal! Nasze skoki na trampolinie wyzwolą moc pozytywnej energii, będą także świetną zabawą. Po treningu, mimo że będziemy bardzo zmęczeni, będziemy również szczęśliwi i wyluzowani.
WODNE ATRAKCJE DLA DZIECI: A tymczasem w strefie basenów najmłodsi podejmą własne gimnastyczne wyzwania. Nie zabraknie również okrzyków radości podczas podwodnych zabaw.

12.30 – 14.00
Po intensywnych zajęciach przyjdzie czas na odpoczynek i wyciszenie.

14:00 – 15:30
LATINO DANCE DLA DOROSŁYCH: Podczas 1,5-godzinnych zajęć instruktor taneczny zaprezentuje nam kolejne kroki i ruchy ciała w rytm muzyki latino. Pod jego czujnym okiem doskonalić będziemy swój taneczny warsztat, by mimo jesieni za oknem wprowadzić się w iście karnawałowy nastrój.
MINI GOLF DLA DZIECI: 36 kaskadowo położonych dołków oraz 5 poziomów figur i przeszkód – to prawdopodobnie najfajniejszy tor mini golfa na świecie 😊 Nasz animator zaprasza na super zabawę i pełną emocji rozgrywkę w mini golfa. Stabilna ręka, dobre oko i odrobina szczęścia stanowią klucz do pełnego sukcesu w tej grze. 😉

16.15 – 17.00
PILATES DLA DOROSŁYCH: Pilates to trening, który opiera się głównie na ćwiczeniach z ciężarem własnego ciała. Czerpie wiele z jogi, tai-chai, gimnastyki i baletu. Jego celem jest wzmocnienie, rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni. Aktywizuje wszystkie grupy mięśniowe – od rąk, barków i pleców, przez brzuch, aż po nogi i pośladki – rozciągając je, uelastyczniając i wzmacniając do czego będziemy dążyć w trakcie naszych zajęć.
KRĘGLE DLA DZIECI: Tymczasem najmłodsi rywalizować będą o tytuł Mistrza Toru w hotelowej kręgielni. W tym meczu przegranych nie przewidujemy!

18.00 – 19.30
Obiadokolacja w formie bufetu – w cenie wliczone napoje, piwo, wino białe i czerwone. Specjalne menu dla dzieci.

20:00 – 22:00
DOROŚLI: Czas wolny i możliwość relaksu w hotelowej strefie SPA & Wellness
WARSZTATY MALARSKIE DLA DZIECI: W ramach wieczornego wyciszenia nasi animatorzy zaproszą wszystkie dzieci na warsztat malarski, podczas którego stworzymy pocztówki z wyjazdu. Umieścimy je w kopertach, zaadresujemy i wyślemy do wybranego przez dzieci odbiorcy 😊

Sobota 13.11

7.30 – 8.00
AKTYWNA POBUDKA: STRETCHING & AEROBIC: Kolejny poranek, to kolejny zestaw energetycznych zajęć rozciągających przy rytmicznych dźwiękach latynoamerykańskiej muzyki. Pobudzą i pozytywnie nastawią, przygotowując organizm do podjęcia sportowego wyzwania, które czeka na nas tego dnia.

8:30 – 9:30  Śniadanie

10:00 – 11:00
ZUMBA DLA DUŻYCH, ZUMBA DLA MAŁYCH: Zaraz po śniadaniu ponownie nasz instruktor sportowy zaprosi wszystkich chętnych na poranną dawkę ruchu. Radosne dźwięki muzyki latino oraz rytmiczne ruchy aerobowo-taneczne jak nic innego pobudzają do dalszego działania. W zajęciach Zumby udział będą mogli wziąć zarówno dorośli jak i dzieci. Tym mniejszym w dotrzymywaniu kroku pomoże oczywiście nasz animator 😊

11:30 – 13:00
LATINO DANCE DLA DOROSŁYCH: Podczas kolejnego spotkania z tańcem latino, ćwiczyć będziemy poznane już wcześniej kroki jak również w dalszym ciągu pracować nad subtelnością i efektownością naszych ruchów. Pozbędziemy się resztek nieśmiałości, nabierzemy odwagi i pewności siebie.
DLA DZIECI: PARK LINOWY: Zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu i wspaniała zabawa na pobliskim Parku Linowym. Przed dziećmi do pokonania trasy pełne pomysłowych przeszkód. Najeżone wiszącymi mostkami, równoważniami, belkami, oponami, a czasem nawet siatką rybacką. Park linowy to dla dzieci nie tylko doskonała możliwość sprawdzenia własnych sił, przełamania własnych słabości i lęków ale również doskonała zabawa.

13.00 – 14.30
Odpoczynek i czas wolny, możliwość skorzystania z hotelowej strefy SPA & Wellness.

14:30 – 15:15
JUMP FITNESS DLA DOROSŁYCH: Skaczemy, spalamy zbędne kalorie a do tego śmiejemy się, świetnie się bawimy i ćwiczymy w rytmie energicznej i porywającej muzyki latino. Trampoliny pomogą nam wygrać z grawitacją, poprawić kondycję ciała i wyzwolić endorfiny.
ZABAWY WODNE DLA DZIECI: Woda i piłka to gwarancja doskonałej zabawy. Nasi animatorzy zapraszają wszystkie dzieci na gry i zawody w basenie.

16.00 – 17.30
LATINO DANCE DLA DOROSŁYCH: Po południu czeka nas ostatnie spotkanie z tańcami latynoamerykańskimi, podczas którego dopracujemy poznane kroki, przećwiczymy układy i zakończymy przygodę wspólnym tańcem w iście latynoamerykańskim stylu. 😊
POSZUKIWANIE SKARBÓW DLA DZIECI: Dawno, dawno temu Hotel Czarny Potok zaatakowali piraci. Na placu z tyłu hotelu zostawili swój statek, w którym znajduje się mapa prowadząca do skarbu. Cóż to za skarb? Gdzie on jest ukryty? Spróbujmy odnaleźć go razem!

18:00 – 19.30 Obiadokolacja w formie bufetu – w cenie wliczone napoje, piwo, wino białe i czerwone. Specjalne menu dla dzieci.

20:00 – 22:00
MINI DISCO I „GOOD BYE PARTY” DLA DZIECI: Dzieci oraz animatorzy zakończą ten dzień także w tanecznym stylu podczas pożegnalnej wieczornej dyskoteki
DOROŚLI: Czas wolny i możliwość relaksu w hotelowej strefie SPA & Wellness

Niedziela 14.11

7.45 – 8.30
AKTYWNA POBUDKA: PILATES DLA DOROSŁYCH: Na zajęciach pilatesu wyciszymy organizm i zrelaksujemy ciało podczas spokojniejszych latynoskich rytmów. W pełni kontrolując nasze ciała i umysły, popracujemy nad budowaniem naszej siły i wytrzymałości, trenując elementy jogi, baletu oraz ćwiczeń oddechowych. Świadoma praca i kontrola własnego ciała pozwolą odkryć jego potencjał.

9:00 – 10:00 Śniadanie

10.30 – 11:15
JUMP FITNESS DLA DOROSŁYCH – ZAJĘCIA NA TRAMPOLINACH: Nasze sportowe zajęcia zakończymy zaraz po śniadaniu 45-minutową sesją treningową na trampolinach, oczywiście w rytmach latynoamerykańskich. Podczas treningu postaramy się skumulować całą energię i pozytywne myśli aby stały się dla nas inspiracją i paliwem do działania w przyszłości.
ZABAWY WODNE DLA DZIECI: Przygotowaliśmy zestaw szalonych zabaw w wodzie  i sportowych rywalizacji. Na zajęciach dzieci dadzą upust swojej energii a po nich wyjdą pozytywnie zmęczone, szczęśliwe i z uśmiechem na ustach zakończą swoją sportową przygodę.

Do 12:00 – wykwaterowanie z hotelu 12:30 – dla wszystkich chętnych, którym nie spieszy się do domu – wspólny spacer do Łuczakówki połączony ze zwiedzaniem fantastycznej kolekcji przyrodniczo – łowieckiej. Przewodnikiem będzie sam Pan Józef Łuczak – właściciel Muzeum, miłośnik przyrody, łowiectwa i niezwykłych opowieści. Atrakcja i dla dużych i dla małych.

Opis hotelu

Hotel Czarny Potok położony jest w Krynicy Zdrój w otoczeniu lasów i nad malowniczym potokiem. W tym niezwykłym kompleksie nowoczesność przeplata się z beskidzką tradycją, współczesna architektura harmonizuje z otaczającą naturą, a niezwykła atmosfera tego miejsca zapewnia niezapomniane doświadczenia i relaks.
Okolica hotelu pełna jest doskonałych tras spacerowych i trekkingowych, najwyższy szczyt regionu, czyli Jaworzyna Krynicka znajduje się niecały kilometr od obiektu. Na terenie hotelu skorzystać można z basenu, strefy saun oraz szerokiej oferty zabiegów SPA.

Pokoje

Wszystkie pokoje są przestronne oraz gustownie urządzone. Wyposażone są w niezbędne sprzęty, posiadają klimatyzację oraz dostęp do minibaru z bezpłatnymi napojami. Każdy pokój posiada także telewizor i dostęp do wi-fi, a w łazienkach znajdują się ręczniki i kosmetyki kąpielowe.

Wyżywienie

Restauracja imienia Jan Kiepura zachwyca oryginalnym rozmieszczeniem – zajmuje dwa piętra wokół hotelowego lobby, co sprawia, że jest stylowym sercem Czarnego Potoku. W jej eleganckich wnętrzach dobry smak gra pierwsze skrzypce.
Karta menu to wybór oryginalnych smakowych kompozycji kuchni europejskiej, które w mistrzowski sposób zinterpretowali hotelowi kucharze. Każda z wykwintnych pozycji jest współczesną odsłoną klasycznych dań, przyprawionych talentem kucharzy oraz szczyptą beskidzkiego charakteru. W ramach wyjazdu zapewniamy obfite śniadania oraz obiadokolacje.

Pakiet wyjazdowy obejmuje wyżywienie w formule HB – śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, w tym oddzielne menu dla dzieci. W cenę obiadokolacji wliczone napoje bezalkoholowe oraz napoje alkoholowe: piwo, wino białe i czerwone.

DOSTĘPNE TERMINY

CAŁKOWITA CENA WYJAZDU OD

Całkowita cena pobytu:

1990 zł / os dorosła;

Dzieci*:
1490 zł / dzieci powyżej 12 r.ż;
1090 zł / dzieci od 6 do 11,99 lat
590 zł / dzieci od 3 do 5,99 lat
0 zł / dzieci do 2,99 lat
* cena za dziecko przy dwóch pełnopłatnych osobach w pokoju

Uwaga:
Realizacja programu dla dzieci – od 6 do 15 r.ż.
Dzieci od lat 3 do 6 mogą uczestniczyć w programie animacji hotelowych (codziennie po śniadaniu do 21:00)

Dopłaty:
– pokój 1 os: 350 zł / os / pobyt
– pokój Junior Suite: 720 zł / pobyt – dopłata obowiązkowa przy 4 lub 5 osobach w pokoju

CENA ZAWIERA PEŁNĄ REALIZACJĘ PROGRAMU + ZAKWATEROWANIE + WYŻYWIENIE:
– zakwaterowanie 3 noce w Czarny Potok Resorts & SPA
– wyżywienie w formule HB – śniadania i obiadokolację w formie bufetu; w tym oddzielne menu dla dzieci, w cenę obiadokolacji wliczone napoje bezalkoholowe oraz napoje alkoholowe: piwo, wino białe i czerwone
– 6h lekcji latino dance dla dorosłych pod okiem profesjonalnego instruktora tańca
– 3h zajęć zumby dla dorosłych i dla dzieci pod okiem instruktorów
– zajęcia na trampolinach & pilates z instruktorem fitness oraz wszystkie inne atrakcje dla dorosłych wymienione w programie
– wszystkie atrakcje dla dzieci (6-15 lat) wymienione w programie
– program animacji hotelowych dla dzieci od 3 lat
– opiekę rezydenta/instruktora sportowego Hey Holiday
– opiekę instruktora / animatora Hey Holiday dla dzieci od 6 do 15 r.ż.
– składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

CENA NIE ZAWIERA:
– dojazdu własnego
– wydatków własnych w tym dodatkowych posiłków i napojów w hotelu
– opłaty uzdrowiskowej w wysokości 4,40zł/doba od osoby (płatna bezpośrednio w hotelu)

Godzina zameldowania: 14.00
Godzina wymeldowania: 12.00

1Wybierz termin:


2Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 1990 zł/os*
*cena dotyczy zakwaterowania 1 os w pokoju 2 os typu classic

Dzieci*:

Od 0 do 2,99 lat: 0 zł

Od 3 do 5,99 lat: 590 zł

Od 6 do 11,99 lat: 1090 zł - program dla dzieci w cenie

Powyżej 12 lat: 1490 zł - program dla dzieci w cenie (do 15 lat)

Dopłaty:

pokój 1 os: 350 zł / os / pobyt

pokój Junior Suite: 720 zł / pobyt – dopłata obowiązkowa przy 4 lub 5 osobach w pokoju

Kalkulacja ceny: 0.00 

3Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Adres (ulica, kod pocztowy, miasto):

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

4Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i ją akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i ją akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.