nasze wyjazdy

Lorem Ipsum

dlaczego z nami

RUCH W KAŻDEJ POSTACI

,,Sport to zdrowie’’, więc aktywności sportowe dzieją się od rana do wieczora. Minimum dwie do czterech sesji fitness dzienne – ćwiczymy aerobic, stretching, yogę, pilates, tabatę, zumbę lub na trampolinach. W ramach aktywności dnia bawimy się różnymi dyscyplinami w zależności od programu. Jeździmy rowerami – szosowymi, górskimi, elektrycznymi. Są trekkingi, raftingi, kajaki, zjazdy w bike parkach, parki wodne i kąpieliska termalne, a nawet soccer golf i via ferrata. A na deser dla naszych mięśni – siłownia, basen lub jacuzzi.

SUPER MIEJSCA W ZASIĘGU

,,Najtrudniej jest wyjść trenować. Bo jak już wyjdziesz, zazwyczaj jest super’’, a sprzyjać temu będzie fakt, że będziemy w najpiękniejszych miejscach w Europie do aktywnego wypoczynku. Aktywności i atrakcje w są dobrane tak, aby spędzając aktywnie czas, równocześnie odkrywać perełki regionów oraz widoki, znane z pocztówek. Jednocześnie wszystkie lokalizacje są w zasięgu jednodniowego dojazdu z Polski – w większości do 8 godzin jazdy autem od polskiej granicy. Uczestnicy nie biorą ze sobą sprzętu sportowego – przetestują nowe modele, w cenie.

KAŻDY DA RADĘ

,,Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień’’ – nasze programy mają różną intensywność i aktywności, a instruktorzy dostosowują tempo do możliwości uczestników. Ważne, aby chcieć i czerpać z tego przyjemność, dlatego można również brać udział tylko w wybranych zajęciach. W każdym programie określamy minimalny wiek uczestników. Na wyjazdach rodzinnych oprócz wspólnych zajęć – są aktywności sportowe dla dorosłych, a równolegle ćwiczenia, zabawy i animacje dla dzieci.

WSZYSTKO W CENIE
I ZERO DOPŁAT

,,Nie ma żadnych ograniczeń, poza tymi, które sam sobie wmówisz’’, a na naszych wyjazdach skupiamy na aktywnościach sportowych i pozytywnej energii, a zapominamy o dopłatach i dodatkowych kosztach. Ceny naszych wyjazdów zawierają nie tylko pobyt z wyżywieniem, ale również wszystkie atrakcje z każdego programu. Łącznie z wypożyczeniem niezbędnych sprzętów sportowych, wjazdami wyciągami na szczyty górskie czy wstępami do obiektów. Poza widocznymi w szczegółach ceny elementami płatnymi we własnym zakresie, żadne dodatkowe koszty w czasie pobytu nie zaskoczą.

TYDZIEŃ SPORTU I KOMFORTU

,,Zły trening to tylko taki, który się nie odbył’’, więc nasze wyjazdy zostały tak zaplanowane, aby nic nie przeszkadzało nam ćwiczyć, ruszać się, aktywnie zwiedzać i bawić. Pełny tydzień spędzamy w komfortowym hotelu, a wybrane obiekty posiadają doskonałą infrastrukturę i są zlokalizowane w miejscach umożliwiających różnorodne aktywności w okolicy, w otoczeniu pięknej przyrody. Na każdym wyjeździe zapewniamy zdrową i pyszną kuchnię, z regionalnymi specjałami w formule wyżywienia HB (śniadania i obiadokolacje).

TRENINGI Z INSTRUKTORAMI

,,Nie masz nastroju na trening? Zmień nastrój’’, a starannie dobrany zespół instruktorów Hey Holiday zarazi pozytywną energią, zmotywuje do wysiłku, udzieli rad i wskazówek odnośnie ćwiczeń i treningu. Nasz wykwalifikowany zespół instruktorów i pasjonatów sportu w jednym, nie tylko poprowadzi wszystkie zajęcia i zadba o kondycję uczestników, ale będzie również służył opieką przez cały okres pobytu.

bezpieczeństwo