nasi instruktorzy

Marcin – Pomysłodawca i założyciel
Marcin

Pomysłodawca i założyciel. Niespokojny duch, który nieustannie coś tworzy i usprawnia. Od programów, poprzez schematy, aż po tabelki. Miłośnik aktywnych podróży i Alp. Zna tutaj prawie wszystkie regiony i najlepsze miejsca do aktywnego wypoczynku. Latem myśli już o zimie, a zimą o lecie, chociaż pomysły na programy i destynacje ma już na kilka lat do przodu. Osobiście wybiera hotele i pozyskuje najlepszych Instruktorów z różnych dyscyplin. Jeździ na nartach, na rowerze, biega, wiosłuje. Uwielbia dobre wino i rozmowy z Klientami.

Agnieszka

Koordynator Obsługi Klienta. To przez nią przechodzą wszystkie umowy i rozliczenia. Koordynuje działania w mediach społecznościowych, upiększa programy, współpracuje z partnerami zewnętrznymi. Jak już w pracy wszystko ogarnie, to poświęca się trójce dzieci, które też zaraża pasją do aktywnych wyjazdów. W zimie jeździ na nartach, w lecie na rowerze, a cały rok biega po różnych krajach na domowej bieżni.

Adam

Oceaniczny żeglarz regatowy przygotowujący się do rejsu dookoła świata. Uczestniknajważniejszych morskich regat na świecie m.in. Copa del Rey (Hiszpania), RORC Caribean600 (Antigua, Karaiby), Rolex Middle Sea Race (Matla) oraz SailBook Cup (Polska).Brązowy medalista B8 Race Petrobaltic oraz dwukrotny Mistrz Polski w klasie Omega. Byłytrener kadry narodowej w programie Energa Sailing (klasa Optimist).  Instruktor żeglarstwa,ratownik wopr, nurek. Prowadzi zaawansowane szkolenia z bezpieczeństwa i ratownictwa namorzu. Pasjonat podróży, dobrej kuchni i książek kryminalnych.

Marek

Tai Chi nieprzerwanie trenuje od 2001 r. Od początku jest związany z YMAA. W 2013 r. zdał na II poziom wg programu YMAA. Uczestniczył w wielu obozach i warsztatach prowadzonych przez Mistrza Yang Jwing-Minga oraz instruktorów krajowych (Robert Wąs, Bartłomiej Grad, Rafał Szulkowski) i zagranicznych (Pedro Rodrigues, Victor Casqueiro, Amazigh Zenia). Jego osobna pasja to wyjazdy, a szczególnie góry, od tych małych po te ogromne i w dobrą i w złą pogodę. Aby się do tego przygotować ukończył kurs wspinaczki skałkowej i wysokogórskiej. Z ciekawszych szczytów: Kilimandżaro (5.895 m n.p.m.) – Tanzania, Afryka; Grossglockner (3.798 m n.p.m.) – Alpy, Austria; Romariswandkopf (3.511 m n.p.m.) – Alpy, Austria;

Agnieszka

Agnieszka Szaniawska ,,Doświadczony instruktor fitness i szkoleniowiec. Zdobyła tytuł trenera roku 2016 w ogólnopolskim konkursie magazynu Shape, obecnie jest topową trenerką magazynu. Ponadto pionierka warszawskich zajęć fitness na trampolinach i założycielka klubu Just Jump Fitness. Gość wielu programów telewizyjnych oraz wywiadów w znanych czasopismach. Prywatnie kochająca wyzwania miłośniczka zdrowego i aktywnego stylu życia oraz mama dwójki dzieci. Motywuje do działania i podkreśla, że przygodę ze sportem można zacząć w każdym wieku i od zera. Wystarczy zrobić ten pierwszy krok.

Magda

Certyfikowana instruktorka fitness, trenerka personalna, doradca żywieniowy oraz absolwentka AWF. Od wielu lat prowadzi różnorodne zajęcia sportowe dla osób w każdym wieku i kondycji. Sport uważa za swoją wielką pasję, a także siłę napędowa do wszelkiego działania i sposób na świetne samopoczucie. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii z łatwością porywa innych do wspólnych działań wszystkich. Uwielbia łączyć pracę z podróżowaniem, ruchem na świeżym powietrzu i piękną przyrodą, na co dowodem są zorganizowane i prowadzone przez Magdę wyprawy rowerowe, kajakowe i trekkingowe w Polsce i za granicą.

Agata

Ze sportem związana odkąd pamięta. Sport, a wspinaczka przede wszystkim, jest dla niej metodą na odpoczynek, ale też potrzebną dawką adrenaliny. Jako instruktor zaraża swoją pasją zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Jak sama o sobie mówi: „odważna, spontaniczna i uzależniona od dobrej kawy”. Na co dzień: biega, tańczy, wspina się w skałach i w górach,  jeździ na rowerze, a kiedy może przesiada się do auta offroadowego. Kieruje się myślą „życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać”. Dodatkowo – ogromne zamiłowanie do podróży oraz doświadczenie w pracy w turystyce sprawiają, że w roli instruktora na naszych wyjazdach czuje się jak ryba w wodzie.

Olga

Urodzona by animować! Wulkan energii i pomysłów! Dużo mówi i wszędzie jej pełno 😊 Ponadto instruktor sportu ze specjalizacją w fitnesie, Trener i Szkoleniowiec. Wyczynowo zaraża ludzi energią i uśmiechem, twierdzi także, że wiek to tylko liczba, a podczas jej zajęć każdy będzie się bawić wybornie. Ma za sobą 7 sezonów sportowo-animacyjnych w różnych zakątkach świata, a jej ulubione formy aktywności to zumba, aerobic wodny, yoga i trekkingi. Mając do dyspozycji piłkę i kawałek sznurka aktywnie i wesoło zapełni dzień zarówno dorosłym jak i dzieciom. Prywatnie kocha podróżować, oglądać musicale i podejmować nowe wyzwania.

Dorota

„Pasjonatka ruchu i sportu w każdej postaci – zimy nie wyobraża sobie bez szusowania po stokach na nartach i desce, resztę roku spędza zwiedzając świat na rowerze 🙂 Miłością do sportu zaszczepiła się jeszcze w domu rodzinnym, a studia na AWF upewniły ją w przekonaniu, że sport to nie tylko pasja, ale także sposób na życie. Uwielbia podziwiać przyrodę i przeżywać przygodę. Aktywne odkrywanie świata wydaje się więc być jej receptą na wszystko. Zaraża energią, a przesyłając pozdrowienia mówi: Do zobaczenia w górach!”

Damian

Absolwent Katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor pływania i narciarstwa, a także zawodowy trener piłki nożnej i kierownik wyjazdów grupowych. Ponadto wielki entuzjasta łączenia sportu i turystyki, dla którego plaża bardziej kojarzy się z bieganiem niż leżeniem. Samochód jak tylko się da zastępuje rowerem, jego licznik rowerowy wskazuję więcej niż 20 letni Passat. Organizator wypraw podróżniczych, na których dzień bez treningu jest dniem straconym.