zespół

Marcin – Pomysłodawca i założyciel
Marcin

Pomysłodawca i założyciel. Niespokojny duch, który nieustannie coś tworzy i usprawnia. Od programów, poprzez schematy, aż po tabelki. Miłośnik aktywnych podróży i Alp. Zna tutaj prawie wszystkie regiony i najlepsze miejsca do aktywnego wypoczynku. Latem myśli już o zimie, a zimą o lecie, chociaż pomysły na programy i destynacje ma już na kilka lat do przodu. Osobiście wybiera hotele i pozyskuje najlepszych Instruktorów z różnych dyscyplin. Jeździ na nartach, na rowerze, biega, wiosłuje. Uwielbia dobre wino i rozmowy z Klientami.

Agnieszka

Koordynator Obsługi Klienta. To przez nią przechodzą wszystkie umowy i rozliczenia. Koordynuje działania w mediach społecznościowych, upiększa programy, współpracuje z partnerami zewnętrznymi. Jak już w pracy wszystko ogarnie, to poświęca się trójce dzieci, które też zaraża pasją do aktywnych wyjazdów. W zimie jeździ na nartach, w lecie na rowerze, a cały rok biega po różnych krajach na domowej bieżni.

Filip

Koordynator zespołu Instruktorów. Perfekcjonista, z 14-letnim doświadczeniem w nauczaniu, zwłaszcza tych najmłodszych adeptów narciarstwa. Cierpliwy, kontaktowy, uśmiechnięty i zorganizowany. Zaangażowany w ciągłe udoskonalanie jakości szkoleń i wybór najlepszej kadry instruktorskiej. Wysportowany, potrafi i na nartach, i na snowboardzie, i na kite-, i na windsurfingu, lubi i umie chyba każdy sport… może poza boksem 😊

Szymon

Instruktor, 6 lat doświadczenia w nauczaniu. Ostoja spokoju i cierpliwości. Pozytywnie nastawiony do świata i patrzący nań przez różowe okulary. Entuzjasta skitouringu, żeglarstwa, gier planszowych oraz szachów. Na co dzień pracuje jako trener żeglarskiej sekcji młodzieżowej w klasie Hobie16 w Sopocie, więc jeżeli kiedykolwiek z Sopockiego Mola  zobaczycie flotę katamaranów z kolorowymi żaglami to mocno machajcie.

Magda

Absolwentka AWF, Instruktor narciarstwa, 8 lat doświadczenia w nauczaniu małych i dużych 😊 Uwielbia jazdę na rolkach,  żeglarstwo, trekking,  enduro, crossfit i bieganie. Grywa w szachy, planszówki i karty. Niekiedy w marynarza a jak trzeba również w bierki 🙂 Entuzjastka festiwali muzycznych, koncertów i teatrów rozrywki. Niepoprawna optymistka, uwielbia podróże, zwłaszcza aktywne. Nie boi się wyzwań- rzeczy niemożliwe załatwia od ręki. 

Hubert

Absolutny pasjonat narciarstwa z ośmioletnim doświadczeniem instruktorskim. Na co dzień fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego i instruktor wspinaczki. Jego pasją jest przekazywanie radości z ruchu i zdobywania nowych umiejętności. Uwielbia przestrzeń gór i pływanie open-water w kaszubskich jeziorach.

Daniel

Instruktor, pasjonat narciarstwa i gór w każdym wymiarze. Ma troje dzieci, stąd duże doświadczenie i cierpliwość w szkoleniu. Uczestnik wypraw na Kilimandżaro (Tanzania), Aconcagua (Argentyna), Damavand (Iran), zaraża pasją do podróżowania i aktywnego wypoczynku. W zimie na nartach najczęściej w Alpach, a latem obiera kurs na KajakiDunajcem.pl. Jesień i wiosna na górskim rowerze. Nie pracuje, bo ciągle robi to co lubi, pozytywny i uśmiechnięty. 

Jacek

Instruktor narciarstwa z sześcioma sezonami w trzech krajach i trzech językach za sobą. Animator, wychowawca, socjolog i nurek. Więcej opowiem podczas wjazdów gondolą😉 Do zobaczenia!

Kamila

Zawsze pozytywnie nakręcona i zakręcona, uśmiechnięta, kochająca życie, ludzi i sport, dumna mama dwóch rozrabiakow- sportowców i jednej roztańczonej łobuziary. Instruktorka snowboardu, windsurfingu i pływania z 20- letnim doświadczeniem. Od 5 lat również czynnie działająca instruktorka fitness. Poza tym pasjonatka narciarstwa, jazdy konnej, jazdy na rowerze typu mtb oraz życia w zgodzie z naturą. Las, woda i góry to moje naturalne środowisko, praca z ludźmi to moje powołanie. Praca z ludźmi w lesie, wodzie lub w górach to moja MIŁOŚĆ…

Karolina

Instruktor, 9 lat doświadczenia w nauczaniu

Kamil

Instruktor, 11 lat doświadczenia w nauczaniu

Jakub

Instruktor, 8 lat doświadczenia w nauczaniu

Darek

Instruktor, 13 lat doświadczenia w nauczaniu

Anita

Instruktor, 7 lat doświadczenia w nauczaniu

Damian

 Instruktor, 9 lat doświadczenia w nauczaniu

Wojciech

Instruktor, 5 lata doświadczenia w nauczaniu

Szymon

 Instruktor, 6 lat doświadczenia w nauczaniu

Jarek

Instruktor, 16 lat doświadczenia w nauczaniu

Urszula

Instruktor, 2 lata doświadczenia w nauczaniu