Bezpieczeństwo

Zapewniamy bezpieczną rezerwację wyjazdów narciarskich dla naszych klientów. Aby zapewnić najwyższy komfort oferujemy:

Gwarancja zwrotu pieniędzy w postaci gotówki

W przypadku zamknięcia regionu, hotelu lub restrykcji w przemieszczaniu się, gwarantujemy zwrot pieniędzy w postaci gotówki. Umowy na taką okoliczność mamy podpisane również z naszymi hotelami. Na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, zaliczki, które otrzymujemy od naszych Klientów są deponowane na koncie, a nie wydawane na bieżącą działalność.

Znajomość i transparentność oferty

Sprzedajmy tylko hotele i apartamenty, które osobiście sprawdziliśmy i znamy ich właścicieli i/lub osoby zarządzające. Opisujemy obiekty w sposób rzetelny i zgodny ze stanem faktycznym, bez upiększania czy podawania niesprawdzonych informacji. Dlatego mamy pewność, że nasi Goście otrzymają dokładnie to, co mamy w ofercie.

Wpłata głównej transzy (70%) dopiero na 30 dni przed wyjazdem. 

Głównej wpłaty za wyjazd oczekujemy dopiero na 30 dni przed terminem wyjazdu. Pobieramy 30% zaliczki rezerwacyjnej, płatnej w ciągu 3 dni od zawarcia Umowy, a w przypadku wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji – również ta kwota zostanie doliczona do pierwszej zaliczki. Na rezerwacje dokonane we wrześniu nie pobieramy w ogóle zaliczki (30% kwoty rezerwacji jest płatne dopiero do 31 października).

Licencjonowany organizator turystyki

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki z gwarancją ubezpieczeniową na kwotę 30 000 € i kapitałem zakładowym 100 000 PLN (w całości wpłaconym). Płacimy składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy, które są dodatkowym zabezpieczeniem dla klientów w przypadku problemów licencjonowanego touroperatora.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji

Na wypadek sytuacji losowej przed samym wyjazdem, nasi Klienci mają możliwość wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji (już od 3% wartości wyjazdu) i takie ubezpieczenie zalecamy. Wykupienie ubezpieczenia jest możliwe w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy. A jeśli do wyjazdu zostało mniej niż 30 dni – w dniu zawarcia Umowy.

Ubezpieczenie o podwyższonym standardzie w cenie

Nasi Klienci otrzymują w cenie ubezpieczenie o podwyższonym standardzie, w porównaniu do opcji bazowej, które dodatkowo jest rozszerzone o sporty wysokiego ryzyka, do których zaliczają się narty. W naszym ubezpieczeniu nie ma wyłączeń związanych ze spożyciem alkoholu. Za dopłatą, dla wszystkich Uczestników rezerwacji, można zwiększyć sumy KL, OC i NNW, a także poszerzyć pakiet o ubezpieczenie od pandemii czy kradzieży nart.