Co nas wyróżnia

najlepsze ośrodki narciarskie Hey Holiday
Najlepsze ośrodki narciarskie Hey Holiday
Najlepsze ośrodki narciarskie Hey Holiday

Oferujemy regiony, hotele i apartamenty, które znamy, osobiście sprawdziliśmy i możemy polecić!

Mamy osobiste (i bardzo dobre) doświadczenia z każdego regionu, który jest w naszej ofercie. Znamy właścicieli / osoby zarządzające z każdego oferowanego przez nas hotelu czy apartamentów. W każdym z nich mieliśmy przyjemność być i przetestować. Wszystkie wybrane przez nas miejsca zostały starannie wyselekcjonowane i są efektem wielu podróży w celu wybrania tych najlepiej położonych, gwarantujących wysoką jakość, a przy tym wartych swojej ceny. Dlatego opisujemy rzeczywistość, a nie wyobrażenia! W zdecydowanej większości oferowane przez nas hotele i apartamenty posiadamy na wyłączność na polskim rynku. 

Oferujemy wyjazdy wyłącznie do największych i najwyżej ocenianych ośrodków narciarskich / sportów zimowych.

Naszą misją jest otwieranie i oferowanie naszym klientom możliwości jazdy w największych, najnowocześniejszych i najwyżej ocenianych na świecie alpejskich ośrodkach narciarskich. Tych, które są najchętniej wybierane wśród wymagających klientów z krajów alpejskich, z Wysp Brytyjskich czy z zachodniej Europy. Potwierdzeniem naszych wyborów są najwyższe i szczegółowe oceny ośrodków przyznawane przez największe międzynarodowe portale zajmujące się ich rzetelną oceną (np. skiresort.info i snow-online.com). Często jesteśmy pionierami w oferowaniu prestiżowych regionów, które nie są szeroko znane na polskim rynku (np. Lech Zürs St Anton, St Moritz, Zermatt czy ośrodki fińskie). 

Szkolenia narciarskie dla dzieci i dla dorosłych w opcji całodniowej i półdniowej.

Na większości naszych wyjazdów oferujemy możliwość półdniowych szkoleń narciarskich dla dzieci i dla dorosłych) Taka formuła sprawia, że można się i szkolić, i pojeździć z bliskimi lub znajomymi. W najbardziej familijnych terminach (Ferie, Sylwester, Wielkanoc) oferujemy również całodniowe szkolenia narciarskie dla dzieci, z opieką Instruktorów również w czasie lunchu. W części hoteli oferujemy również wieczorne animacje. Dzięki temu rodzice mają możliwość beztroskiego wyjeżdżenia się i wypoczynku, a dzieci robią postępy na nartach pod okiem wykwalifikowanych Instruktorów, a także bawią się w towarzystwie rówieśników.

Wykwalifikowana i sympatyczna kadra instruktorska posiadająca bogate doświadczenie w nauczaniu narciarstwa, zwłaszcza z dziećmi.

Nasi instruktorzy narciarscy posiadają odpowiednie kwalifikacje i stosowne certyfikaty, potwierdzają ich umiejętności jako instruktorów. Od wielu lat pracują z dziećmi na różnych poziomach zaawansowania, umożliwiając im rozwijanie umiejętności narciarskich w sposób bezpieczny i efektywny. Właśnie dlatego specjalizujemy się w nauczaniu dzieci i mamy odpowiednie podejście do pracy z najmłodszymi narciarzami. Co więcej, nasi Instruktorzy to sympatyczni, zaangażowani odpowiedzialni ludzie, którzy swoją cierpliwością i poczuciem humoru potrafią stworzyć przyjazną atmosferę. Sprzyja ona nauce i zabawie na stoku i po nartach. 

Oferujemy ubezpieczenia o podwyższonym standardzie dla każdego Uczestnika, w cenie. Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki.

Wszyscy nasi Klienci otrzymują w cenie ubezpieczenie o podwyższonym standardzie – z wyższymi od bazowych – sumami kosztów leczenia, OC i NNW, zawierające już ubezpieczenie od sportów wysokiego ryzyka w cenie. Za dopłatą oferujemy pakiet ubezpieczeń w wersji TOP, zawierający dodatkowo ubezpieczenie od kradzieży nart czy pandemii, a także ubezpieczenie od rezygnacji (w dwóch wariantach). Zgodnie z przepisami jako licencjonowany organizator turystyki, od każdego Klienta odprowadzamy składki na TFG i TFP. Jesteśmy partnerem, a nie pośrednikiem ubezpieczeniowym – w sytuacjach trudnych zawsze pomagamy w kontaktach z Ubezpieczycielem i jeszcze nie zdarzyło się, aby nasz Klient dostał odmowę wypłaty należnego odszkodowania.   

Poziom obsługi, dostępność, zaangażowanie i troska o każdego klienta

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy kompleksowej obsługi klienta – przed wyjazdem, w trakcie, a nawet po powrocie. Wsłuchujemy się w potrzeby, doradzamy i zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą na temat wszystkich aspektów wyjazdu – począwszy od wyboru regionu i hotelu, aż po rekomendacje dotyczące podróży, zakup winiet czy wybór wypożyczalni. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów – 7 dni w tygodniu, od 8 do 20, a w trakcie wyjazdów dyżurujemy pod tel. 24h, w nagłych sytuacjach. Żyjemy naszymi wyjazdami i jesteśmy zaangażowani w ich jak najlepsze przygotowanie i realizację. Troszczymy się, aby klienci byli zadowoleni i chcieli z nami wyjeżdżać na każdy urlop narciarski.  

Zobacz jak oceniają nasze wyjazdy nasi Klienci’’ (klik)