opinie klientów

,,Tworzymy takie programy, w takich miejscach, z taką oprawą i z takim zespołem instruktorów – w jakich sami chcielibyśmy uczestniczyć. Słuchamy naszych Klientów i tworzymy takie programy jakich nie ma na rynku! Zależy nam na każdym kliencie, najwyższych ocenach oraz poczuciu dobrze zainwestowanych pieniędzy!’’
Pati
Pati
2023-01-07
Instruktorzy mają esse i wogóle ez
Daniel Sobiecki
Daniel Sobiecki
2022-05-08
Z Hey Holiday byłem na tenisowej majówce w Kórniku. Wyjazd oceniam jako rewelacyjny - świetni trenerzy, dużo godzin na korcie, bardzo dobra jakość jedzenia w hotelu i miła atmosfera. Polecam każdemu!
Joanna Hirsz
Joanna Hirsz
2022-02-14
Doskonała ogranizacja wyjazdu narciarskiego. Świetnie dobrany hotel i ośrodek narciarski. Bardzo dobra opieka rezydenta na miejscu. Dobrej jakości szkolenia narciarskie i opieka nad małymi dziećmi. Polecam.
Wioletta Pedzich
Wioletta Pedzich
2022-02-14
Z Hey Holiday najlepsze narty i zawsze wszystko się udaje. Doskonały kontakt, świetne hotele, pyszne jedzenie. Polecam również dla rodzin z dziećmi.
Tomasz Zawada
Tomasz Zawada
2022-01-19
Wyjazd na poziomie z każdej strony. Super hotel, fajne towarzystwo, świetny Instruktor i człowiek (Filip), bardzo profesjonalna obsługa i doradztwo ze strony biura (p. Marcin). Co obiecywali w ofercie to było, a nawet więcej. Wyczuwalna troska o klienta na każdym etapie - na pewno wrócę i mogę polecić Hey Holiday dla wymagających!
Aga Piwowarska
Aga Piwowarska
2022-01-17
To był już mój drugi wyjazd z Hey Holiday. W ubiegłym roku St. Moritz, teraz Sylwester w Zell am See. Świetne hotele, fantastyczna kuchnia, pełny profesjonalizm i bardzo miła obsługa ze strony biura. Podczas pobytu nie było czasu na nudę - dzieci miały czas zorganizowany w 100%. Dosłownie zakochane w instruktorze, codziennie z zapałem ruszały na stok a wieczorami odliczały czas do animacji. Szczerze polecam!
irena rozalska
irena rozalska
2021-11-15
Polecam - wyjazd udany, wszystko zgodnie z ofertą, w porządku ludzie, super oferta, pewnie jeszcze skorzystam 🙂
Marcin Adamiuk
Marcin Adamiuk
2021-10-18
Rzetelna firma, życzliwa obsługa ze strony biura, fajni instruktorzy, hotel bardzo fajny, jedzenie powyżej oczekiwań.
Martyna Kow
Martyna Kow
2021-05-20
Dobra organizacja, dobry hotel, dobre towarzystwo. Do tego jeszcze te piekne Alpy i stoki takie puste. Chętnie pojadę ponownie ?