opinie klientów

Organizujemy takie wyjazdy, w takich miejscach, z taką oprawą i z takim zespołem instruktorów – w jakich sami chcielibyśmy uczestniczyć. Słuchamy naszych Klientów i stale ulepszamy nasza ofertę. Zależy nam na każdym kliencie, jego satysfakcji i poczuciu dobrze zainwestowanych pieniędzy!
Robert Głowacki
Robert Głowacki
2023-06-15
Organizator super zimowych ferii z dziećmi na nartach
Jacek Piskorz
Jacek Piskorz
2023-04-28
Jestem z rodzina mega zadowolony z wyjazdu z HEY. Wszyscy stanęli na wysokości zadania żeby nasz wyjazd był taki udany. Wyjazd na narty w Austrii. Pozdrawiamy cały zespół.
Dominika G
Dominika G
2023-01-20
Świetny kontakt z organizatorami ( nawet w weekendy) jeszcze przed wyjazdem.Pełen profesjonalizm i zaangażowanie ze strony biura. Wyjazd bardzo udany - szkolenia z instruktorami na wysokim poziomie,chłopaki dawali radę z małymi zmęczonymi narciarzami. Wieczorne integracje rodzinne wspominamy do dziś
Pati
Pati
2023-01-07
Instruktorzy mają esse i wogóle ez
Kamil B.
Kamil B.
2022-12-21
Miałem w życiu wiele doświadczeń związanych z biurami podróży, ale Hey Holiday to biuro numer jeden jeżeli chodzi o poziom obsługi klienta. Rewelacyjna pomoc w przygotowaniu męskiego wyjazdu narciarskiego, ciągły miły, bezproblemowy kontakt. Natychmiastowa pomoc z każdym problemem. Mega elastyczne warunki rezerwacji w zależności od warunków na stoku! Ekipa Hey trzymajcie tak dalej! Robić wyjazd z Wami to czysta przyjemność. Pozdrawiamy
Daniel Sobiecki
Daniel Sobiecki
2022-05-08
Z Hey Holiday byłem na tenisowej majówce w Kórniku. Wyjazd oceniam jako rewelacyjny - świetni trenerzy, dużo godzin na korcie, bardzo dobra jakość jedzenia w hotelu i miła atmosfera. Polecam każdemu!
Joanna Hirsz
Joanna Hirsz
2022-02-14
Doskonała ogranizacja wyjazdu narciarskiego. Świetnie dobrany hotel i ośrodek narciarski. Bardzo dobra opieka rezydenta na miejscu. Dobrej jakości szkolenia narciarskie i opieka nad małymi dziećmi. Polecam.
Wioletta Pedzich
Wioletta Pedzich
2022-02-14
Z Hey Holiday najlepsze narty i zawsze wszystko się udaje. Doskonały kontakt, świetne hotele, pyszne jedzenie. Polecam również dla rodzin z dziećmi.