Szkolenia całodniowe – przedszkole i szkółka narciarska

Partnerem przedszkola i szkółki narciarskiej jest marka

Przedszkole narciarskie dla dzieci 4-7 lat i szkółkę narciarską dla dzieci 7-11 lat w formule szkoleń całodniowych prowadzimy w małych grupach (zazwyczaj do 4os. na poziomie 0 i do 6os. na poziomie 2) w godzinach 9.45-16.00 głównie w terminach ferii, w większości regionach. Podczas 6-dniowego pobytu na stoku, oferujemy 30h szkoleń narciarskich wg autorskiego programu (5h szkoleń dziennie) + wspólna rozgrzewka na stoku przed zajęciami (15 min) + opieka instruktorów nad dziećmi w trakcie lunchu (1h). Taka formuła umożliwia dzieciom zarówno zabawę i integrację, jak i efektywną naukę i szybkie podnoszenie umiejętności narciarskich. Rodzice, oddając dzieci pod opiekę wykwalifikowanych Instruktorów są niezależni i mogą do woli śmigać na alpejskich stokach.

Plan dnia szkoleniowego dla dzieci:
9.45 – zbiórka w ustalonym miejscu i wspólna rozgrzewka na stoku
10.00 – szkolenia narciarskie w grupach
12.30 – lunch (dzieci pozostają pod opieką instruktorów)
13.30 – szkolenia narciarskie w grupach c.d.
16.00 – przybijanie piątek i zakończenie zajęć

Szkolenia całodniowe, zarówno w przedszkolu, jak i w szkółce prowadzimy w podziale na grupy według wieku oraz poziomu zaawansowania – zazwyczaj na poziomach 0-3 według poniższej skali umiejętności narciarskich:

Poziom 0 – nigdy nie jeździłeś na nartach
Poziom 1 – potrafisz hamować i skręcać pługiem
Poziom 2 – łączysz jazdę pługiem ze skrętami równoległymi
Poziom 3 – skręcasz równolegle śladem ślizgowym, ale jeździsz spokojnie i preferujesz łagodne stoki

Poziom 4 – bez problemu prowadzisz narty równolegle na krawędziach, ale nie czujesz się pewnie przy dużych prędkościach na stromym
Poziom 5 – nie masz problemu z jazdą na nartach w każdym terenie i w każdych warunkach śniegowych, jeździsz na krawędziach, lubisz sportową jazdę
Poziom 6 – jeździsz sportowo, ścigasz się w zawodach

Przedszkole narciarskie jest przeznaczone dla dzieci od 4 r.ż.– to minimalny wiek do rozpoczęcia przygody z nartami w formule całodniowych szkoleń. Dla najmłodszych szkolenia przeprowadzane są w formie zabawy – naśladujemy pizzę, zbieramy jagody, szybujemy, naśladujemy grę na instrumentach muzycznych. Uczymy się upadać, robimy orzełka i próbujemy się podnosić. I za chwilę zaczynamy jeździć po stokach, a widok maluchów jadących gęsiego w jasno-zielonych, odblaskowych kamizelkach Hey Holiday jest rozczulający. W alpejskich ośrodkach mamy fantastyczne warunki do nauki – długie taśmy, wygodne orczyki, kids-cluby, ogromne zróżnicowanie stoków – pozwalające pokonywać kolejne stopnie trudności krok po kroku i dopasować trasy do możliwości uczestników grup.

Z już jeżdżącymi przedszkolakami skupiamy się przede wszystkim na poprawie techniki jazdy, nabywaniu nowych umiejętności i przełamywaniu kolejnych barier, aby stać się lepszym i pewnym siebie narciarzem, który poradzi sobie w każdych warunkach na większości stoków.

Szkółkę narciarską dla dzieci 7-11 lat, oferujemy w dwóch opcjach – całodniowej oraz półdniowej (2,5h dziennie). Szkółka całodniowa rekomendowana jest dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z nartami lub nie czują się pewnie na stoku i potrzebują więcej jazdy z Instruktorem. Szkółka w opcji półdniowej jest rekomendowana dla dzieci, które już dobrze radzą sobie na nartach, chociaż potrzebują dalszego rozwoju umiejętności i chciałyby jednocześnie pojeździć z rodzicami.

Na wszystkich naszych szkoleniach dla dzieci kładziemy nacisk na pozytywną atmosferę, integrację, zabawę z rówieśnikami i metodyczne podejście do treningów. Już po pierwszych zajęciach nasi Instruktorzy oceniają startowy poziom umiejętności dla każdego dziecka i opracowują plan rozwoju umiejętności na najbliższy tydzień. Instruktorzy Hey Holiday posiadają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu najmłodszych i lubią pracę z dziećmi.

Uwaga: nie skracamy zajęć szkoleniowych na rzecz zawodów narciarskich – dlatego, że chcemy wykorzystać optymalnie czas szkoleniowy, ale przede wszystkim spowodować, że wszystkie dzieci będą czuły się zwycięzcami swojej własnej pracy! Staramy się doceniać, a nie oceniać!

W podsumowaniu szkoleń będą dyplomy i upominki dla wszystkich małych narciarzy ze wskazówkami rozwoju umiejętności w kolejnym sezonie!

Całodniowe szkolenia dla dzieci, w przedszkolu i w szkółce, są dostępne we wszystkich terminach ferii w regionach: Kitzbühel, Zell am See Kaprun, Val di Sole oraz Saalbach Hinterglemm
.

Dodatkowo, całodniowe szkolenia dla dzieci oferujemy w regionie Arabba Marmolada w terminach: Sylwestrowym (27.12-2.01), Trzech Króli (2-8.01), ferii (18-25.02).

Możliwość uruchomienia przedszkola narciarskiego – również w innym regionie i terminie – na zapytanie i życzenie rodziców.

Minimalna liczba dzieci do stworzenia grupy narciarskiej w przedszkolu narciarskim to 3 dzieci.

Koszt przedszkola i szkółki narciarskiej: 1790 zł / 30h szkoleń / 6 dni*

*w terminach 27.12-2.01 oraz 2-8.01 szkolenia narciarskie w tej samej cenie, w wymiarze 25h / 5 dni

Uwaga 1: lunch nie jest wliczony w cenę i rodzice przekazują dzieciom lub Instruktorowi 12-15 euro dziennie – dokładna kwota zostanie podana na miejscu, przez Instruktora.

Uwaga 2
: sytuacje losowe, które powodują zmniejszenie liczby godzin nauki niezależnych od organizatora (np. złe warunki atmosferyczne, niemożność uczestnictwa w zajęciach przez Uczestnika, itp.) nie powodują rekompensaty finansowej i nie mają wpływu na cenę szkolenia.