Szkolenia narciarskie dla dorosłych

Szkolenia narciarskie dla dorosłych i dla młodzieży (od 11 lat) prowadzimy na wszystkich naszych wyjazdach (poza LOVE Snowboard).
W czasie 6-dniowego pobytu na stoku oferujemy 15h szkoleń narciarskich (2,5h dziennie od 10.00 do 12.30 lub od 13.30 do 16.00) w podziale na 2-4 grupy, w zależności od liczby chętnych oraz poziomu umiejętności (według poniższego podziału). Minimalna liczba chętnych do stworzenia grupy to 4 uczestników.
Pół-dniowe zajęcia to idealny czas, aby samodzielnie szlifować nabyte umiejętności i nie zamęczyć się ilością zajęć.
Na naszych szkoleniach skupiamy się zwłaszcza na poziomach 2-4, przy czym w przypadku min 4 chętnych osób organizujemy również szkolenia dla poziomu 0-1 oraz 5-6.

Opis umiejętności przyporządkowanych do poziomów: 

Poziom 0 – nigdy nie jeździłeś na nartach
Poziom 1 – potrafisz hamować i skręcać pługiem
Poziom 2 – łączysz jazdę pługiem ze skrętami równoległymi
Poziom 3 – skręcasz równolegle śladem ślizgowym, ale jeździsz spokojnie i preferujesz łagodne stoki
Poziom 4 – bez problemu prowadzisz narty równolegle na krawędziach, ale nie czujesz się pewnie przy dużych prędkościach na stromym

Poziom 5 – nie masz problemu z jazdą na nartach w każdym terenie i w każdych warunkach śniegowych, jeździsz na krawędziach, lubisz sportową jazdę
Poziom 6 – jeździsz sportowo, ścigasz się w zawodach

Na zajęciach z dorosłymi i młodzieżą skupiamy się na poprawie techniki jazdy, nabywaniu nowych umiejętności i przełamywaniu kolejnych barier, aby stać się pewnym narciarzem, który poradzi sobie w każdych warunkach na większości stoków.

We wszystkich naszych zajęciach kładziemy nacisk na pozytywną atmosferę, integrację grupy i metodyczne podejście do treningów. Nasi Instruktorzy to wykwalifikowana ekipa doświadczonych szkoleniowców, a przy tym fajnych i sympatycznych ludzi, którym się chce uczynić każdego uczestnika lepszym i bardziej świadomym własnych mocnych stron narciarzem.

Każdy uczestnik po pierwszym dniu zajęć otrzymuje plan zadań nad którymi będzie pracować razem z Instruktorem przez najbliższe 5 dni, każdego dnia indywidualne wskazówki, a na sam koniec podsumowanie poziomu umiejętności i dalszy plan jak stać się królem lub królową alpejskich tras 😉

Szkolenia snowboardowe – analogicznie jak szkolenia narciarskie, 15h w trakcie 6-dniowego pobytu, 2,5h dziennie w godz. 10.00-12.30 lub 13.30-16.00. Minimalna liczba chętnych uczestników to 4 osoby.

W terminach 8-15.01 oraz 19-26.03 w Sölden organizujemy specjalne wyjazdy LOVE SNOWboard, z gwarancją szkoleń snowboardowych dla osób jeżdżących, i tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z deską.

Szkolenia narciarskie i snowboardowe – koszt 890 zł / 15h szkoleń / osoba Sytuacje losowe, które powodują zmniejszenie liczby godzin nauki niezależnych od organizatora (np. złe warunki atmosferyczne, niemożność uczestnictwa w zajęciach przez dziecko, itp.) nie mają wpływu na cenę szkolenia.