Szkolenia półdniowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Szkółkę dla dzieci 7-11 lat oraz szkolenia dla młodzieży i dorosłych prowadzimy w formule szkoleń półdniowych (2,5h dziennie, łącznie 15h w przypadku 6 dni szkoleń), które są oferowane na wszystkich naszych wyjazdach. Zapraszamy zarówno na szkolenia narciarskie, jak i snowboardowe, które są realizowane w niewielkich grupach, zazwyczaj w grupach 4-6 os. Szkolenia półdniowe w podziale na grupy (według wieku i poziomu zaawansowania) odbywają się w godzinach 10.00-12.30 oraz 13.30-16.00.

Prywatne lekcje z polskim Instruktorem w Alpach? Tylko Ty i Instruktor! Dla chcących uczyć się indywidualnie oferujemy pakiet 6h zajęć w cenie 990 zł. W przypadku rozbieżności poziomu umiejętności uczestnika szkoleń od grupy, możliwa jest zamiana szkoleń półdniowych na szkolenia indywidualne w wymiarze 1h zajęć/dzień w cenie 990 zł. Lekcje indywidualne oferujemy na zapytanie.

Szkółkę narciarską dla dzieci 7-11 lat, oferujemy w dwóch opcjach – całodniowej oraz półdniowej (2,5h dziennie). Szkółka całodniowa rekomendowana jest dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z nartami lub nie czują się pewnie na stoku i potrzebują więcej jazdy z Instruktorem. Szkółka w opcji półdniowej jest rekomendowana dla dzieci, które już dobrze radzą sobie na nartach, ale potrzebują dalszego rozwoju umiejętności.Formuła szkoleń półdniowych pozwala rodzicom oddać dziecko na szkolenie pod okiem profesjonalnego Instruktora, a przy tym jednocześnie poszusować wspólnie z dziećmi po alpejskich stokach i monitorować codzienne postępy. Lub samemu wybrać się na szkolenie dla dorosłych i poprawiać własną technikę i tym samym zwiększać przyjemność z jazdy na nartach. 2,5h zajęć dziennie, to idealny czas, aby ćwiczyć w grupie, a później samodzielnie szlifować technikę.

Szkolenia półdniowe zazwyczaj prowadzimy na poziomach 1-4 według poniższej skali umiejętności narciarskich, przy czym jest możliwość stworzenia grup początkujących, jak i zaawansowanych:

Poziom 0 – nigdy nie jeździłeś na nartach
Poziom 1 – potrafisz hamować i skręcać pługiem
Poziom 2 – łączysz jazdę pługiem ze skrętami równoległymi
Poziom 3 – skręcasz równolegle śladem ślizgowym, ale jeździsz spokojnie i preferujesz łagodne stoki
Poziom 4 – bez problemu prowadzisz narty równolegle na krawędziach, ale nie czujesz się pewnie przy dużych prędkościach na stromym

Poziom 5 – nie masz problemu z jazdą na nartach w każdym terenie i w każdych warunkach śniegowych, jeździsz na krawędziach, lubisz sportową jazdę
Poziom 6 – jeździsz sportowo, ścigasz się w zawodach

Szkolenia snowboardowe oferujemy zarówno od podstaw, jak i dla tych, którzy już radzą sobie na desce. Rekomendowany, minimalny wiek do nauki snowboardu to 8 lat.

Minimalna liczba dzieci lub osób dorosłych do stworzenia grupy narciarskiej lub snowboardowej to 4 osoby. Dostępne w każdym terminie i regionie.Na wyjazdach typu Ski Safari i Ladies Ski (w tym Sylwester dla kobiet) szkolenia narciarskie są wliczone w cenę. Na pozostałych wyjazdach są za dodatkową opłatą:

Koszt szkolenia narciarskiego: 990 zł / 15h szkoleń / 6 dni*
Koszt szkolenia snowboardowego: 1290 zł / 15h szkoleń / 6 dni*

*w terminach 27.12-2.01.2022/23 ; 2-8.01.2023 oraz 8-14.01.2023 szkolenia półdniowe w tej samej cenie, w wymiarze 12,5h / 5 dni

Uwaga: sytuacje losowe, które powodują zmniejszenie liczby godzin nauki niezależnych od organizatora (np. złe warunki atmosferyczne, niemożność uczestnictwa w zajęciach przez Uczestnika, itp.) nie powodują rekompensaty finansowej i nie mają wpływu na cenę szkolenia