Szkolenia półdniowe

Szkolenia półdniowe przeznaczone dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych, którzy chcieliby doskonalić swoje umiejętności narciarskie i poczuć się pewniej na stoku. Szkolenia obejmują 15 godzin zajęć i są dostępne zarówno dla narciarzy, jak i dla snowboardzistów. Zajęcia odbywają się w grupach (przeważnie) codziennie w godzinach 10.00-12.30 lub 13.30-16.00, lub mogą być zamienione na formułę 3 x szkolenia całodniowe (po 5h dziennie). Grupy staramy się tworzyć według wieku i poziomu zaawansowania. Minimalna liczba osób do stworzenia grupy szkoleniowej to 4 osoby.

Szkółka narciarska Hey Holiday
Szkółka narciarska Hey Holiday
Szkółka narciarska Hey Holiday

Półdniowa formuła szkoleń umożliwia połączenie możliwości podnoszenia umiejętność z przyjemnością jazdy w rodzinnym lub przyjacielskim gronie. Taka dawka szkoleń (15h w sumie) to idealny czas, aby podczas urlopu narciarskiego poprawić technikę, pewność siebie i tym samym przyjemność z jazdy na nartach. I samodzielnie sprawdzać postępy każdego dnia.

Szkolenia półdniowe prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania:

0 – nigdy nie jeździłem na nartach
1 – potrafię hamować i skręcać pługiem
2 – łączę jazdę pługiem ze skrętami równoległymi
3 – skręcam równolegle śladem ślizgowym, ale jeżdżę spokojnie i preferuję łagodne stoki
4 – bez problemu prowadzę narty równolegle na krawędziach, ale nie czuje się pewnie przy dużych prędkościach lub na stromym stoku
5 – nie mam problemu z jazdą na nartach w każdym terenie i w każdych warunkach śniegowych, jeżdżę na krawędziach, lubię sportową jazdę

szkółka narciarska Hey Holiday
Szkółka narciarska Hey Holiday
Szkółka narciarska Hey Holiday

Szkolimy również z jazdy na snowboardzie, zarówno od podstaw jak i dla tych, którzy już radzą sobie na desce.

 Rekomendowany, minimalny wiek do nauki snowboardu to 8 lat. 
Minimalna liczba dzieci lub osób dorosłych do stworzenia grupy narciarskiej lub snowboardowej to 4 osobySzkolenia półdniowe są dostępne na większości naszych wyjazdów. 

szkolenia snowboardowe Hey Holiday
szkolenia snowboardowe Hey Holiday
szkolenia snowboardowe Hey Holiday

Uwaga: Sytuacje losowe, które powodują zmniejszenie liczby godzin nauki niezależnych od organizatora (np. złe warunki atmosferyczne, niemożność uczestnictwa w zajęciach przez Uczestnika, itp.) nie powodują rekompensaty finansowej i nie mają wpływu na cenę szkolenia. 
W wyjątkowych przypadkach szkolenie półdniowe mogą być zamienione na szkolenie indywidualne 6h zajęć (brak możliwości dostosowania kursanta do jakiekolwiek istniejącej grupy, pod kątem umiejętności)