TowarzySKI TOP

Terminy:
29.01-05.02.2022 cena od 3490 zł / os
12-19.03.2022 cena od 3490 zł / os

Kameralne i zorganizowane wyjazdy skierowane do wymagających singli – bywa, że znajomi akurat nie jeżdżą na nartach, albo nie w Alpach, albo trudno zgrać wspólny termin, … tych ,,albo’’ bywa w życiu więcej! 🙂 Efekt taki, że chcielibyśmy pośmigać na fajnych trasach, samemu się nie chce, a nie ma z kim! No to teraz będzie, bo zbieramy grupę fajnych ludzi 😉

U nas pełny pakiet – z atrakcjami, ze szkoleniami narciarskimi, z wyżywieniem HB Plus, z pobytem w porządnym 4* hotelu i możliwością zakwaterowania w jedynce oraz transportu zorganizowanego. A przede wszystkim szaleństwem narciarskim w jednym z najbardziej znanych i najlepiej ocenianych ośrodków narciarskich na świecie – austriackim Kitzbuhel.

W samym Kitz-Ski mamy do przejechania aż 185km tras – w większości trasy niebieskie (106km) oraz czerwone (60km). Czarnych jest 19km, lecz wśród nich nie lada gratka dla doświadczonych narciarzy – legendarna Die Streif z max nachyleniem 85%! To na niej co roku odbywa się najtrudniejszy i najbardziej prestiżowy w całym cyklu Pucharu Świata, zjazd alpejski, gdzie najlepsi pędzą nawet 140 km/h! 

Rozszerzony karnet pozwala jeździć również w sąsiednim Ski Welt – największym, bezpośrednio połączonym ośrodkiem narciarskim w Austrii z imponującą liczbą 258km tras! A więc w sumie 443km

Każdego dnia dostępne szkolenia narciarskie w grupach początkujących i średnio-zaawansowanych (2,5h dziennie) – z naszymi instruktorami.
Wśród atrakcji – integracyjny wieczór z degustacją 3 piw, wytwarzanych w hotelowym browarze według oryginalnej receptury z XVII wieku. 😉
Atrakcji integracyjnych będzie więcej – zabawimy się w tajnego Agenta, rozegramy pasjonujący, psychologiczny pojedynek w Mafię, pogramy w karty lub w kości oraz w niezastąpione gry planszowe.

Hotel Braurup 4* – zlokalizowany idealnie, w samym centrum sympatycznego miasteczka Mittersill. Przystanek skibussa tuż przed hotelem i już po 5 minutach jesteśmy pod dolną stacją gondoli Panoramabahn, którą bezpośrednio docieramy na stoki Kitz-Ski.
Hotel na wysokim poziomie, w zabytkowym budynku, z własnym pubem i browarem (piwo wytwarzane według receptury z 1681 roku tylko na gości hotelowych i stałych klientów). Klimatyczne wnętrza wykończone w drewnie i w ciepłych kolorach, świeżo wyremontowane pokoje, niezwykle schludne i czyste. Dbałość personelu o każdy szczegół i dobre samopoczucie gości.

Znakomita i obfita kuchnia oparta na naturalnych, lokalnych składnikach. Śniadania w formie bufetu, popołudniowa przekąska po nartach oraz 4-daniowa kolacja wraz z bufetem sałatkowym. Raz w tygodniu uroczysta kolacja z rybnymi i mięsnymi przysmakami kuchni regionalnej.
W ramach relaksu do dyspozycji: fitness room, sauna, łaźnia parowa, łóżka wodne, a także tak centrum SPA z masażami i zabiegami (za opłatą). W hotelu narciarnia i szybkie wifi (w całym hotelu).

Więcej o regionie i hotelu: tutaj

Wiesz już z kim i dokąd jechać na narty? Zapraszamy!