Bad Hofgastein

Hotel Sendlhofer's 4* BB

Położona relatywnie blisko Polski dolina Gastein to 4 ośrodki narciarskie z łączną liczbą 176km tras i 43 wyciągów, a tutejsze tereny narciarskie są najwyżej położone (max 2686m n.p.m. Kreuzkogel) w całym Ski Amade.

Region oferuje szerokie stoki, idealne dla rodzin z dziećmi, nowoczesne wyciągi oraz ambitne tereny freeridowe. Są tu parki rodzinne, funslop-y i snowparki. Ponadto dolina Gastein słynie z pysznej alpejskiej kuchni, z leczniczych term: Alpentherme w Bad Hofgastein oraz Felsentherme w Bad Gastein, a także najwyżej położonego w Europie (na 2300 m n.p.m.) 140-metrowego mostu wiszącego – na Stubnerkogel.

Największym terenem narciarskim w dolinie Gastein jest nowoczesny ośrodek Schlossalm – Angertal – Stubnerkogel, który rozciąga się pomiędzy Bad Hofgastein i Bad Gastein. Znajdziemy tu 83km tras, z przewagą czerwonych i niebieskich.

Dodatkowo kilka terenów dla początkujących i dla najmłodszych dzieci, snowpark, funslope, tor do slalomu giganta z funkcją Skimovie. Dużą estymą wśród smakoszy cieszą się tutejsze restauracje na stoku, a spragnionych wyjątkowych widoków – zapraszamy na 140m most wiszący na Stubnerkogel i na platformę widokową ,,Glocknerblick’’, skąd widać najwyższy szczyt Austrii – Grossglockner (3798m n.p.m.)

Drugim sporym obszarem narciarskim jest Dorfgastein – Grossarl, który oferuje 63km tras, dopasowanych do różnych poziomów umiejętności.

Z Dorfgastein można pojechać karuzelą narciarską do doliny Grossarl, a następnie przejechać z powrotem innymi trasami. Dla początkujących dzieci atrakcją będzie Gasti Snowpark – miejsce do nauki jazdy, do gier i zabaw, z przedszkolem narciarskim.

Dwa pozostałe tereny narciarskie: Graukogel i Sportgastein znajdują się w okolicy Bad Gastein i oferują odpowiednio 12km i 18km tras.

Ten pierwszy ośrodek polecany jest dla bardziej zaawansowanych narciarzy, przeważają tu trasy długie, a dzięki położeniu w zalesionym terenie są chronione przed wiatrem. Jest tu też trasa zjazdowa rekomendowana przez FIS. Sportgastein, najdalej i najwyżej położony teren narciarski w dolinie Gastein, jest dla odmiany położony na nieosłoniętym terenie, co sprawia, że jest szczególnie popularny wśród ekspertów oraz osób preferujących jazdę poza trasami. Warto tu przyjechać z uwagi na długie trasy, piękne widoki lub aby odbyć szkolenie z zakresu odpowiedniego zachowania przy zagrożeniu lawinowym. 

Amatorzy narciarstwa w innym wydaniu czy wyjątkowych wydarzeń też nie wyjadą z doliny Gastein rozczarowani. Jest 7 różnych szlaków biegowych, o łącznej długości 35km, z czego część na wysokości ponad 1500m n.p.m. Są 2 tory saneczkowe, a także szlaki do zimowych wędrówek o długości ponad 100km. Ze spektakularnych imprez warto wymienić cieszący się powodzeniem festiwal muzyczny „Sound & Snow Gastein”, styczniowy „Snowboard World Cup” czy odbywające się co dwa lata zawody freeride’owe Red Bull Playstreets. Również sztuka ma swoje miejsce w regionie Gastein zimą: najpiękniejsze rzeźby ze śniegu i lodu można podziwiać podczas „Art on Snow” w lutym i „Snow Jazz” w marcu.

Bad Hofgastein / Gastein
Ilość tras:
176 km, w tym 65,6km tras niebieskich, 102,9km tras czerwonych, 7,5km tras czarnych
Liczba wyciągów: 43

Szczegółowe informacje dotyczące cen karnetów narciarskich w sezonie 2023/2024 wkrótce.


Sendlhofer’s to kameralny, rodzinny hotel położony w samym sercu Bad Hofgastein. Pomimo centralnego położenia jest oazą ciszy i spokoju.

Otwarcie Kurhaus Sendlhof w 1928 r. położyło podwaliny pod dzisiejszą odsłonę hotelu. W latach 60-tych był on pierwszym uzdrowiskiem termalnym na świeżym powietrzu w Bad Hofgastein. Lata 90-te to czas jednej z największych inwestycji budowlanych w historii hotelu – dobudowania strefy wellness. Powoli, ale systematycznie, hotel stawał się coraz większy. W 2011 roku powstał przytulny apartamentowiec graniczący z rozległym ogrodem. W 2014 roku wszystkie pokoje hotelowe zostały wyremontowane, a w 2016 roku rozbudowana strefa saun. W 2021 cały parter wraz z restauracją został wyremontowany i dodatkowo rozbudowany oraz powstało wiele nowych atrakcji.

Hotel funkcjonuje w pełnej zgodzie ze środowiskiem naturalnym i stara się minimalizować zużycie CO2. Panele słoneczne pomagają w ogrzewaniu wody, a budynki są zbudowane pasywnie i są w pełni ogrzewane energią geotermalną. Świadomą decyzją właścicieli w pokojach nie ma minibarów, co redukuje emisję CO2 o 13500kg rocznie(!) Na życzenie, każdy może zarezerwować minibar w pokoju za dodatkową opłatą 4 EUR dziennie- pieniądze te są przekazywane na ponowne zalesianie lasu Gastein. Hotel ma również silne poczucie więzi z mieszkańcami doliny Gastein, dlatego większość produktów pozyskuje lokalnie, skracając tym samym łańcuch dostaw.

Hotel Sendlhofer’s to miejsce, które udowadnia, że tradycja i innowacja nie wykluczają się, wręcz przeciwnie, bardzo często idą w parze. To miejsce, które zachwyca, inspiruje, pozwala uciec od codzienności, daje poczucie radości i spełnienia. Każdy znajdzie tu miejsce dla siebie. Restauracja LUKE’S posiada duże stoły obiadowe, które oferują przestrzeń do nawiązywania nowych przyjaźni z innymi gośćmi. Przytulne salony zachęcają do wspólnego spędzania czasu, bar to przestrzeń do dyskusji i rozważań – a wszystko to przy unoszącym się w powietrzu zapachu pysznych dań z otwartej kuchni.

Hotel posiada rozbudowaną strefę Spa&Wellness oraz strefę saun o powierzchni 400m2 z Family Spa, Alpine Spa dla dorosłych i romantyczną sauną Blockhouse w ogrodzie. Basen termalny o powierzchni 135m2 zasila woda termalna z doliny Gastein (temp.32st.C). Kryty basen z wanną do hydromasażu i jaccuzi. Szeroka gama indywidualnie dobranych masaży i zabiegów bazuje wyłącznie naturalnych produktów marki Gertraud Gruber.


Pokój Mini (17m2) dla 2os. Pokój posiada wiszący fotel lub balkon północno-zachodni z widokiem na pasmo górskie Gasteiner, stolik kawowy (nie w każdym pokoju), telewizor z płaskim ekranem, WiFi, telefon i biurko, na podłodze wykładzina przyjazna alergikom, łazienka z prysznicem i toaletą, szlafroki. Mini Bar (można go zamówić/zarezerwować za dodatkową opłatą).
Pokój typu Cozy (21m2) dla max 2 osób. Balkon lub balkon francuski od strony południowo-wschodniej z widokiem na góry Gasteiner, wiszące krzesło i stolik kawowy (nie w każdym pokoju), telewizor z płaskim ekranem, WiFi, telefon i biurko, na podłodze wykładzina przyjazna alergikom, łazienka z prysznicem i toaleta, szlafroki. Mini Bar (można go zamówić/zarezerwować za dodatkową opłatą).
Pokój typu Spacious (27m2) dla max 2 osób. Balkon północno-zachodni z widokiem na pasmo górskie Gasteiner lub balkon francuski południowo-wschodni z widokiem na ogród, fotel lub krzesło wiszące i stolik kawowy (nie w każdym pokoju), telewizor z płaskim ekranem, WiFi, telefon i biurko, na podłodze wykładzina przyjazna alergikom, łazienka z prysznicem i toaletą, szlafroki. Mini Bar (można go zamówić/zarezerwować za dodatkową opłatą).
Pokój typu Relax (35m2) dla max 3 osób. Francuski balkon południowo-wschodni z widokiem na pasmo górskie Gasteiner, sofa i wiszące krzesło ze stolikiem kawowym, telewizor z płaskim ekranem, WiFi, telefon i biurko, na podłodze wykładzina przyjazna alergikom, łazienka z prysznicem i toaletą (na życzenie z wanną), szlafroki. Mini Bar (można go zamówić/zarezerwować za dodatkową opłatą).
Pokój typu Schlossalm (40m2) dla max 5 osób. Okno panoramiczne z widokiem na południowy zachód na pasmo górskie Gasteiner, salon i sypialnia oddzielone szklanymi drzwiami przesuwnymi, aneks kuchenny z płytą kuchenną, lodówką, czajnikiem i ekspresem do kawy, sofa i stolik kawowy, rozkładana sofa, telewizor z płaskim ekranem, WiFi, telefon i biurko, na podłodze wykładzina przyjazna alergikom, łazienka z prysznicem i toaletą, szlafroki. Mini Bar (można go zamówić/zarezerwować za dodatkową opłatą).


Wyżywienie

Urozmaicone śniadanie w formie bufetu zaspokajają potrzeby wszystkich gości – niezależnie od wieku i preferencji smakowych (szeroki wybór dla miłośników mięsa, wegetarian, miłośników serów czy wegan). Na gości czeka szeroki wybór świeżych, regionalnych i sezonowych produktów. Śniadanie: 7:30 - 12:00


Restauracja LUKE’S czynna od 16:00 do 21:30. Oferuje szeroką gamę dań regionalnych, sezonowych i świeżych, z produktów pochodzących od lokalnych producentów. Koncepcja kulinarna restauracji LUKE’S oferuje możliwość skosztowania i podzielenia się różnorodnymi małymi daniami w stylu tapas. Menu oparte na produktach sezonowych, regionalnych i zrównoważonych zmienia się z dnia na dzień.

Jeżeli interesuje Cię inny termin, którego nie ma w ofercie, skontaktuj się z nami
– postaramy się pomóc!

Termin: 27.12.2023-1.01.2024 (6 nocy)

Dorośli: 4190 zł*

Terminy: 20-27.01.2024, 27.01-3.02.2024, 24.02-2.03.2024, 2-9.03.2024, 9-16.03.2024, 16-23.03.2024

Dorośli: 3790 zł*

*podana cena dotyczy zakwaterowania osoby dorosłej ze śniadaniem w pokoju Mini (17m2) dla 2 os 

Dzieci:**
Od 0 do 1,99: 190 zł
Od 2 do 5,99: 890 zł
Od 6 do 9,99: 1290 zł
Od 10 do 14,99: 2190 zł
Od 15 lat: 3290 zł

**zniżka dla dzieci obowiązuje przy 2 pełnopłatnych osobach w pokoju

Dopłaty:
Pokój jednoosobowy (17m2) – 300 zł/pokój
Pokój typu Cozy (21m2) dla max 2 osób – 400 zł/pokój
Pokój typu Spacious (27m2) dla max 2 osób – 1000 zł/pokój
Pokój typu Relax (35m2) dla max 3 osób – 1400/pokój
Pokój typu Schlossalm (40m2) dla max 5 osób – 2000/pokój
Pokój typu Stubnerkogel (50m2) dla max 4 osób lub Apartamenty (50-112m2) dla 2-6 osób – na zapytanie

w terminie 20.01-27.01.2024 jest możliwość skorzystania z transportu zorganizowanego autokarem na trasie Warszawa-Wrocław-miejsce docelowe i z powrotem.

Ubezpieczenie – rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj
Ubezpieczenie od rezygnacji3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące kwarantannę lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

1Wybierz miejsce:

2Wybierz termin:


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 4790 zł / (7 nocy)*

*podana cena dotyczy zakwaterowania osoby dorosłej ze śniadaniem w pokoju Mini (17m2) dla 2 os.

Dzieci**:

Od 0 do 1,99 lat: 190 zł

Od 2 do 5,99 lat: 990 zł

Od 6 do 9,99 lat: 1490 zł

Od 10 do 14,99 lat: 2390 zł

Od 15 lat: 3590 zł

**zniżka dla dzieci obowiązuje przy 2 pełnopłatnych osobach w pokoju.

Dopłaty:

Pokój jednoosobowy (17m2) – 300 zł/pokój

Pokój typu Cozy (21m2) dla max 2 osób – 400 zł/pokój

Pokój typu Spacious (27m2) dla max 2 osób – 1000 zł/pokój

Pokój typu Relax (35m2) dla max 3 osób – 1400/pokój

Pokój typu Schlossalm (40m2) dla max 5 osób – 2000/pokój

Pokój typu Stubnerkogel (50m2) dla max 4 osób lub Apartamenty (50-112m2) dla 2-6 osób

Szkolenie narciarskie półdniowe (2,5h dziennie), grupowe dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 15h

Szkolenie indywidualne dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 6h

Karnety – jestem zainteresowany/-a nabyciem karnetu/-ów z odbiorem na miejscu i możliwą zniżką. Jeśli nie ma informacji w zakładce Karnety - oferta zostanie przedstawiona w momencie przesłania Umowy lub najpóźniej przed dokonaniem finalnej wpłaty.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 3790 zł / tydzień*

*podana cena dotyczy zakwaterowania osoby dorosłej ze śniadaniem w pokoju Mini (17m2) dla 2 os.

Dzieci**:

Od 0 do 1,99 lat: 190 zł

Od 2 do 5,99 lat: 890 zł

Od 6 do 9,99 lat: 1290 zł

Od 10 do 14,99 lat: 2190 zł

Od 15 lat: 3290 zł

**zniżka dla dzieci obowiązuje przy 2 pełnopłatnych osobach w pokoju.

Dopłaty:

Pokój jednoosobowy (17m2) – 300 zł/pokój

Pokój typu Cozy (21m2) dla max 2 osób – 400 zł/pokój

Pokój typu Spacious (27m2) dla max 2 osób – 1000 zł/pokój

Pokój typu Relax (35m2) dla max 3 osób – 1400/pokój

Pokój typu Schlossalm (40m2) dla max 5 osób – 2000/pokój

Pokój typu Stubnerkogel (50m2) dla max 4 osób lub Apartamenty (50-112m2) dla 2-6 osób

Karnety – jestem zainteresowany/-a nabyciem karnetu/-ów z odbiorem na miejscu i możliwą zniżką. Jeśli nie ma informacji w zakładce Karnety - oferta zostanie przedstawiona w momencie przesłania Umowy lub najpóźniej przed dokonaniem finalnej wpłaty.

Transport zorganizowany – jestem zainteresowany opcją transportu zorganizowanego z Polski do miejsca docelowego i z powrotem – oferta zostanie przedstawiona, jeśli taka opcja będzie możliwa w danym terminie, i dla danej destynacji.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 3790 zł / tydzień*

*podana cena dotyczy zakwaterowania osoby dorosłej ze śniadaniem w pokoju Mini (17m2) dla 2 os.

Dzieci**:

Od 0 do 1,99 lat: 190 zł

Od 2 do 5,99 lat: 890 zł

Od 6 do 9,99 lat: 1290 zł

Od 10 do 14,99 lat: 2190 zł

Od 15 lat: 3290 zł

**zniżka dla dzieci obowiązuje przy 2 pełnopłatnych osobach w pokoju.

Dopłaty:

Pokój jednoosobowy (17m2) – 300 zł/pokój

Pokój typu Cozy (21m2) dla max 2 osób – 400 zł/pokój

Pokój typu Spacious (27m2) dla max 2 osób – 1000 zł/pokój

Pokój typu Relax (35m2) dla max 3 osób – 1400/pokój

Pokój typu Schlossalm (40m2) dla max 5 osób – 2000/pokój

Pokój typu Stubnerkogel (50m2) dla max 4 osób lub Apartamenty (50-112m2) dla 2-6 osób

Szkolenie narciarskie półdniowe (2,5h dziennie), grupowe dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 15h

Szkolenie indywidualne dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 6h

Karnety – jestem zainteresowany/-a nabyciem karnetu/-ów z odbiorem na miejscu i możliwą zniżką. Jeśli nie ma informacji w zakładce Karnety - oferta zostanie przedstawiona w momencie przesłania Umowy lub najpóźniej przed dokonaniem finalnej wpłaty.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 3790 zł / tydzień*

*podana cena dotyczy zakwaterowania osoby dorosłej ze śniadaniem w pokoju Mini (17m2) dla 2 os.

Dzieci**:

Od 0 do 1,99 lat: 190 zł

Od 2 do 5,99 lat: 890 zł

Od 6 do 9,99 lat: 1290 zł

Od 10 do 14,99 lat: 2190 zł

Od 15 lat: 3290 zł

**zniżka dla dzieci obowiązuje przy 2 pełnopłatnych osobach w pokoju.

Dopłaty:

Pokój jednoosobowy (17m2) – 300 zł/pokój

Pokój typu Cozy (21m2) dla max 2 osób – 400 zł/pokój

Pokój typu Spacious (27m2) dla max 2 osób – 1000 zł/pokój

Pokój typu Relax (35m2) dla max 3 osób – 1400/pokój

Pokój typu Schlossalm (40m2) dla max 5 osób – 2000/pokój

Pokój typu Stubnerkogel (50m2) dla max 4 osób lub Apartamenty (50-112m2) dla 2-6 osób

Karnety – jestem zainteresowany/-a nabyciem karnetu/-ów z odbiorem na miejscu i możliwą zniżką. Jeśli nie ma informacji w zakładce Karnety - oferta zostanie przedstawiona w momencie przesłania Umowy lub najpóźniej przed dokonaniem finalnej wpłaty.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 3790 zł / tydzień*

*podana cena dotyczy zakwaterowania osoby dorosłej ze śniadaniem w pokoju Mini (17m2) dla 2 os.

Dzieci**:

Od 0 do 1,99 lat: 190 zł

Od 2 do 5,99 lat: 890 zł

Od 6 do 9,99 lat: 1290 zł

Od 10 do 14,99 lat: 2190 zł

Od 15 lat: 3290 zł

**zniżka dla dzieci obowiązuje przy 2 pełnopłatnych osobach w pokoju.

Dopłaty:

Pokój jednoosobowy (17m2) – 300 zł/pokój

Pokój typu Cozy (21m2) dla max 2 osób – 400 zł/pokój

Pokój typu Spacious (27m2) dla max 2 osób – 1000 zł/pokój

Pokój typu Relax (35m2) dla max 3 osób – 1400/pokój

Pokój typu Schlossalm (40m2) dla max 5 osób – 2000/pokój

Pokój typu Stubnerkogel (50m2) dla max 4 osób lub Apartamenty (50-112m2) dla 2-6 osób

Karnety – jestem zainteresowany/-a nabyciem karnetu/-ów z odbiorem na miejscu i możliwą zniżką. Jeśli nie ma informacji w zakładce Karnety - oferta zostanie przedstawiona w momencie przesłania Umowy lub najpóźniej przed dokonaniem finalnej wpłaty.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 3790 zł / tydzień*

*podana cena dotyczy zakwaterowania osoby dorosłej ze śniadaniem w pokoju Mini (17m2) dla 2 os.

Dzieci**:

Od 0 do 1,99 lat: 190 zł

Od 2 do 5,99 lat: 890 zł

Od 6 do 9,99 lat: 1290 zł

Od 10 do 14,99 lat: 2190 zł

Od 15 lat: 3290 zł

**zniżka dla dzieci obowiązuje przy 2 pełnopłatnych osobach w pokoju.

Dopłaty:

Pokój jednoosobowy (17m2) – 300 zł/pokój

Pokój typu Cozy (21m2) dla max 2 osób – 400 zł/pokój

Pokój typu Spacious (27m2) dla max 2 osób – 1000 zł/pokój

Pokój typu Relax (35m2) dla max 3 osób – 1400/pokój

Pokój typu Schlossalm (40m2) dla max 5 osób – 2000/pokój

Pokój typu Stubnerkogel (50m2) dla max 4 osób lub Apartamenty (50-112m2) dla 2-6 osób

Karnety – jestem zainteresowany/-a nabyciem karnetu/-ów z odbiorem na miejscu i możliwą zniżką. Jeśli nie ma informacji w zakładce Karnety - oferta zostanie przedstawiona w momencie przesłania Umowy lub najpóźniej przed dokonaniem finalnej wpłaty.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 3790 zł / tydzień*

*podana cena dotyczy zakwaterowania osoby dorosłej ze śniadaniem w pokoju Mini (17m2) dla 2 os.

Dzieci**:

Od 0 do 1,99 lat: 190 zł

Od 2 do 5,99 lat: 890 zł

Od 6 do 9,99 lat: 1290 zł

Od 10 do 14,99 lat: 2190 zł

Od 15 lat: 3290 zł

**zniżka dla dzieci obowiązuje przy 2 pełnopłatnych osobach w pokoju.

Dopłaty:

Pokój jednoosobowy (17m2) – 300 zł/pokój

Pokój typu Cozy (21m2) dla max 2 osób – 400 zł/pokój

Pokój typu Spacious (27m2) dla max 2 osób – 1000 zł/pokój

Pokój typu Relax (35m2) dla max 3 osób – 1400/pokój

Pokój typu Schlossalm (40m2) dla max 5 osób – 2000/pokój

Pokój typu Stubnerkogel (50m2) dla max 4 osób lub Apartamenty (50-112m2) dla 2-6 osób

Karnety – jestem zainteresowany/-a nabyciem karnetu/-ów z odbiorem na miejscu i możliwą zniżką. Jeśli nie ma informacji w zakładce Karnety - oferta zostanie przedstawiona w momencie przesłania Umowy lub najpóźniej przed dokonaniem finalnej wpłaty.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.