FREE SKI Livigno

Hotel Pontiglia 3* HB

Val di Fassa_Hey Holiday

Livigno to jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich we Włoszech, również wśród polskich narciarzy, który będzie jednym z gospodarzy Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2026 roku. Przyciąga strefą wolnocłową oraz specyficznym mikroklimatem, który przekłada na długi sezon narciarski (aż do maja), obfite opady śniegu oraz dużą liczbę dni słonecznych w roku. 

Ośrodek posiada 115km tras: 30km to trasy niebieskie, 65km to trasy czerwone, a 20km to trasy czarne. Są obsługiwane przez 6 gondoli, 14 wyciągów kanapowych, 12 orczykowych oraz 8 taśm. Trasy narciarskie znajdują się po 2 stronach doliny: po stronie zachodniej stacja Carosello 3000, z krótkimi łatwymi trasami i długimi zjazdami dla bardziej zaawansowanych, po stronie wschodniej stacja Mottolino, z trasami uważanymi za trudniejsze i bardziej wymagające. Stacje nie są połączone ze sobą, ale funkcjonują w ramach jednego karnetu, a transport pomiędzy nimi zapewnia gęsta sieć skibusów. Dodatkowo po stronie wschodniej wyznaczono strefy do freeride’u, uznawane za jedne z najlepszych do jazdy w puchu w całych Alpach, oraz snowpark Mottolino Snow Area – jeden z największych we Włoszech. Dodatkowo na dnie doliny, wyznaczono 40 km tras biegowych dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania.
Livigno jest położone na wysokości 1800 m n.p.m., a większość tras jest położonych na wysokościach pomiędzy 2000, a 2800 m n.p.m., co także wpływa na jakość warunków narciarskich i gwarancję śniegu przez cały sezon zimowy. Jest niewielką miejscowością (ok. 6000 mieszkańców), położoną tuż przy granicy ze Szwajcarią. W centrum miasteczka jest 250 sklepów i butików znanych włoskich marek, a w strefie wolnocłowej możemy kupić w bardzo korzystnych cenach takie artykuły jak: alkohol, papierosy, kosmetyki, elektronikę czy paliwo.
Jedną z atrakcji po nartach jest park wodny Aquagranda (10000m2) z basenami, jaccuzzi, saunami, strefami relaksu oraz atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Warto również odwiedzić MUS! – nowoczesne i interaktywne muzeum ukazujące życie górskiej społeczności w dawnych czasach, a także ewolucję w kierunku powstania znanego kurortu alpejskiego.


Livigno
Ilość tras: 115 km, w tym 30 km niebieskich, 65 km czerwonych i 20 km czarnych.
Liczba wyciągów: 32, w tym: 6 gondoli, 14 wyciągów krzesełkowych, 11 orczykowych, 1 wyciąg linowy dla dzieci

Karnet narciarski w cenie wyjazdu!

Szczegółowe informacje dotyczące wypożyczalni sprzętu narciarskiego, wkrótce.

Tutaj zamieszczamy linki do stron oficjalnych oraz najbardziej wiarygodnych ocen i opinii na temat całego regionu Livigno. 

Oficjalna strona ośrodka Livigno:
https://www.livigno.eu/pl/

Opinie skiresort.info o Val di Fassa:
https://www.skiresort.info/ski-resort/livigno/

Ocena portalu snow-online.com
https://www.snow-online.com/ski-resort/livigno.html

Hotel Pontiglia jest położony kilka kroków od centrum Livigno, na początku strefy wyłączonej z ruchu kołowego, 5 min pieszo od najbliższego wyciągu narciarskiego Tagliede. Bezpłatny przystanek ski bussa znajduje się przed hotelem.

Budynek posiada duży parking zewnętrzny oraz możliwość zadaszonego garażu za dodatkową opłatą. Hotel oferuje dobrze wyposażone, komfortowe pokoje w stylu alpejskim, wykończone w drewnie, w przyjemnym, nowoczesnym stylu. Część pokoi posiada prywatną saunę lub łaźnię parową.
Hotelowa kuchnia opiera się na tradycyjnych potrawach lokalnych, uzupełnionych wyborem dań włoskich i międzynarodowych.Hotel Pontiglia oferuje przyjemne, komfortowe pokoje w stylu alpejskim wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, sejfem i łazienkę z suszarką do włosów. Większość pokoi posiada balkon z widokiem na góry. Wszystkie pokoje są urządzone w drewnie, w nowoczesnym stylu. Za dodatkową opłatą hotel udostępnia pokoje z prywatną sauną lub łaźnią parową.

Wyżywienie w formule HB

Obfite śniadania w formie bufetu „na słodko” i „wytrawnie”, stworzone tak, aby zapewnić energetyczny posiłek na początek dnia na stoku.
Wyśmienita 4-daniowa obiadokolacja składająca się z bufetu sałatkowego i przystawek, potrójnego wyboru pierwszych i drugich dań oraz deserów. Na specjalne życzenie gości tworzone jest spersonalizowane menu, aby odpowiedzieć na problemy nietolerancji i alergii.

Jeżeli interesuje Cię inny termin, którego nie ma w ofercie, skontaktuj się z nami
– postaramy się pomóc!

Termin: 13.04-20.04.2024

Osoba dorosła: 3690 zł* / skipass 6 dni w cenie
*cena za 1 os dorosłą

Dopłaty do pokoi**:
Pokój typu Deluxe lub Junior Suite (dla 2 lub 3 os) oraz pokój Family (dla 4 os): 400 zł/pokój
Pokój typu Deluxe z prywatną sauną lub łaźnią: 800 zł/pokój
3 osoba w pokoju (skipass w cenie): 3490 zł
4 osoba w pokoju (skipass w cenie): 3490 zł

**w każdej cenie uwzględnione wyżywienie w formule HB (śniadanie i obiadokolacja)

Dopłaty:
Szkolenie narciarskie półdniowe (2,5h dziennie)
, grupowe dla dorosłych: 990 zł za 15h 
Szkolenie narciarskie indywidualne dla dzieci i dorosłych: 990 zł za 6h
Szkolenie snowboardowe grupowe półdniowe (2,5h dziennie) lub indywidualne (1h dziennie): 1290 zł

Dojazd – transport zorganizowany w obie strony (Warszawa – Katowice – Livigno): 600 zł/os

Ubezpieczenie – rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj
Ubezpieczenie od rezygnacji3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące kwarantannę lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

1Wybierz miejsce:

2Wybierz termin:


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 3690 zł / skipass 6-dni w cenie.

*cena za 1 os dorosłą.

Dzieci**:

Od 0 do 2,99 lat: 690 zł

Od 3 do 6,99 lat: 1790 zł

Od 7 do 10,99 lat: 2490 zł

Od 12 lat: 2490 zł

**zniżki dla dzieci obowiązują przy dwóch pełnopłatnych osobach w pokoju.

Dopłaty:

Pokój typu Deluxe lub Junior Suite (dla 2 lub 3 os) oraz pokój Family (dla 4 os): 400 zł/pokój

Pokój typu Deluxe z prywatną sauną lub łaźnią: 800 zł/pokój

3 osoba w pokoju (skipass w cenie): 3490 zł

4 osoba w pokoju (skipass w cenie): 3490 zł

Szkolenie narciarskie półdniowe (2,5h dziennie), grupowe dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 15h

Szkolenie snowboardowe grupowe półdniowe (2,5h dziennie) lub indywidualne (1h dziennie): 1290 zł

Szkolenie indywidualne dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 6h

Dojazd – jestem zainteresowany/-a transportem zorganizowanym Warszawa – Katowice – Livigno i z powrotem. Cena: 600 zł/os.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.

Val di Fassa_Hey Holiday

FREE SKI Livigno

Livigno to jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich we Włoszech, również wśród polskich narciarzy, który będzie jednym z gospodarzy Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2026 roku. Przyciąga strefą wolnocłową oraz specyficznym mikroklimatem, który przekłada na długi sezon narciarski (aż do maja), obfite opady śniegu oraz dużą liczbę dni słonecznych w roku. 

Ośrodek posiada 115km tras: 30km to trasy niebieskie, 65km to trasy czerwone, a 20km to trasy czarne. Są obsługiwane przez 6 gondoli, 14 wyciągów kanapowych, 12 orczykowych oraz 8 taśm. Trasy narciarskie znajdują się po 2 stronach doliny: po stronie zachodniej stacja Carosello 3000, z krótkimi łatwymi trasami i długimi zjazdami dla bardziej zaawansowanych, po stronie wschodniej stacja Mottolino, z trasami uważanymi za trudniejsze i bardziej wymagające. Stacje nie są połączone ze sobą, ale funkcjonują w ramach jednego karnetu, a transport pomiędzy nimi zapewnia gęsta sieć skibusów. Dodatkowo po stronie wschodniej wyznaczono strefy do freeride’u, uznawane za jedne z najlepszych do jazdy w puchu w całych Alpach, oraz snowpark Mottolino Snow Area – jeden z największych we Włoszech. Dodatkowo na dnie doliny, wyznaczono 40 km tras biegowych dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania.
Livigno jest położone na wysokości 1800 m n.p.m., a większość tras jest położonych na wysokościach pomiędzy 2000, a 2800 m n.p.m., co także wpływa na jakość warunków narciarskich i gwarancję śniegu przez cały sezon zimowy. Jest niewielką miejscowością (ok. 6000 mieszkańców), położoną tuż przy granicy ze Szwajcarią. W centrum miasteczka jest 250 sklepów i butików znanych włoskich marek, a w strefie wolnocłowej możemy kupić w bardzo korzystnych cenach takie artykuły jak: alkohol, papierosy, kosmetyki, elektronikę czy paliwo.
Jedną z atrakcji po nartach jest park wodny Aquagranda (10000m2) z basenami, jaccuzzi, saunami, strefami relaksu oraz atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Warto również odwiedzić MUS! – nowoczesne i interaktywne muzeum ukazujące życie górskiej społeczności w dawnych czasach, a także ewolucję w kierunku powstania znanego kurortu alpejskiego.


Livigno
Ilość tras: 115 km, w tym 30 km niebieskich, 65 km czerwonych i 20 km czarnych.
Liczba wyciągów: 32, w tym: 6 gondoli, 14 wyciągów krzesełkowych, 11 orczykowych, 1 wyciąg linowy dla dzieci

Karnet narciarski w cenie wyjazdu!

Szczegółowe informacje dotyczące wypożyczalni sprzętu narciarskiego, wkrótce.

Tutaj zamieszczamy linki do stron oficjalnych oraz najbardziej wiarygodnych ocen i opinii na temat całego regionu Livigno. 

Oficjalna strona ośrodka Livigno:
https://www.livigno.eu/pl/

Opinie skiresort.info o Val di Fassa:
https://www.skiresort.info/ski-resort/livigno/

Ocena portalu snow-online.com
https://www.snow-online.com/ski-resort/livigno.html

Hotel Pontiglia jest położony kilka kroków od centrum Livigno, na początku strefy wyłączonej z ruchu kołowego, 5 min pieszo od najbliższego wyciągu narciarskiego Tagliede. Bezpłatny przystanek ski bussa znajduje się przed hotelem.

Budynek posiada duży parking zewnętrzny oraz możliwość zadaszonego garażu za dodatkową opłatą. Hotel oferuje dobrze wyposażone, komfortowe pokoje w stylu alpejskim, wykończone w drewnie, w przyjemnym, nowoczesnym stylu. Część pokoi posiada prywatną saunę lub łaźnię parową.
Hotelowa kuchnia opiera się na tradycyjnych potrawach lokalnych, uzupełnionych wyborem dań włoskich i międzynarodowych.Hotel Pontiglia oferuje przyjemne, komfortowe pokoje w stylu alpejskim wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, sejfem i łazienkę z suszarką do włosów. Większość pokoi posiada balkon z widokiem na góry. Wszystkie pokoje są urządzone w drewnie, w nowoczesnym stylu. Za dodatkową opłatą hotel udostępnia pokoje z prywatną sauną lub łaźnią parową.

Wyżywienie w formule HB

Obfite śniadania w formie bufetu „na słodko” i „wytrawnie”, stworzone tak, aby zapewnić energetyczny posiłek na początek dnia na stoku.
Wyśmienita 4-daniowa obiadokolacja składająca się z bufetu sałatkowego i przystawek, potrójnego wyboru pierwszych i drugich dań oraz deserów. Na specjalne życzenie gości tworzone jest spersonalizowane menu, aby odpowiedzieć na problemy nietolerancji i alergii.

Jeżeli interesuje Cię inny termin, którego nie ma w ofercie, skontaktuj się z nami
– postaramy się pomóc!

Termin: 13.04-20.04.2024

Osoba dorosła: 3690 zł* / skipass 6 dni w cenie
*cena za 1 os dorosłą

Dopłaty do pokoi**:
Pokój typu Deluxe lub Junior Suite (dla 2 lub 3 os) oraz pokój Family (dla 4 os): 400 zł/pokój
Pokój typu Deluxe z prywatną sauną lub łaźnią: 800 zł/pokój
3 osoba w pokoju (skipass w cenie): 3490 zł
4 osoba w pokoju (skipass w cenie): 3490 zł

**w każdej cenie uwzględnione wyżywienie w formule HB (śniadanie i obiadokolacja)

Dopłaty:
Szkolenie narciarskie półdniowe (2,5h dziennie)
, grupowe dla dorosłych: 990 zł za 15h 
Szkolenie narciarskie indywidualne dla dzieci i dorosłych: 990 zł za 6h
Szkolenie snowboardowe grupowe półdniowe (2,5h dziennie) lub indywidualne (1h dziennie): 1290 zł

Dojazd – transport zorganizowany w obie strony (Warszawa – Katowice – Livigno): 600 zł/os

Ubezpieczenie – rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj
Ubezpieczenie od rezygnacji3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące kwarantannę lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

1Wybierz miejsce:

2Wybierz termin:


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 3690 zł / skipass 6-dni w cenie.

*cena za 1 os dorosłą.

Dzieci**:

Od 0 do 2,99 lat: 690 zł

Od 3 do 6,99 lat: 1790 zł

Od 7 do 10,99 lat: 2490 zł

Od 12 lat: 2490 zł

**zniżki dla dzieci obowiązują przy dwóch pełnopłatnych osobach w pokoju.

Dopłaty:

Pokój typu Deluxe lub Junior Suite (dla 2 lub 3 os) oraz pokój Family (dla 4 os): 400 zł/pokój

Pokój typu Deluxe z prywatną sauną lub łaźnią: 800 zł/pokój

3 osoba w pokoju (skipass w cenie): 3490 zł

4 osoba w pokoju (skipass w cenie): 3490 zł

Szkolenie narciarskie półdniowe (2,5h dziennie), grupowe dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 15h

Szkolenie snowboardowe grupowe półdniowe (2,5h dziennie) lub indywidualne (1h dziennie): 1290 zł

Szkolenie indywidualne dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 6h

Dojazd – jestem zainteresowany/-a transportem zorganizowanym Warszawa – Katowice – Livigno i z powrotem. Cena: 600 zł/os.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.