PUCHAR ŚWIATA, Wengen

Hotel Jungfrau Lodge 3*BB

Puchar Świata Wengen

Wyjazd narciarski, aby zobaczyć na żywo legendarny zjazd Pucharu Świata do Wengen, to niezwykła gratka dla miłośników narciarstwa. W połączeniu z wizytą na największej imprezie apres ski w Alpach oraz z możliwością spróbowania sił na fragmencie trasy w czasie 2-dniowego szusowania po 211km tras ośrodka Grindelwald Wengen Mürren w regionie Jungfrau. Postaramy się spotkać idola Szwajcarów – Marco Odermatta i zrobić sobie z nim zdjęcie.

Wengen to urokliwe szwajcarskie miasteczko, jedno z najbardziej malowniczych w Alpach, z zapierającymi dech w piersiach widokami na szczyty regionu Jungfrau. W drugi weekend stycznia każdego roku to spokojne miasteczko zamienia się w światową stolicę narciarstwa alpejskiego i największą imprezę apres ski jaką widziała Szwajcaria.
Sobotni zjazd w Wengen to punkt kulminacyjny i najbardziej elektryzujące wydarzenie w czasie trwającej kilka dni imprezy narciarskiej. Na trasie o długości prawie 5km, najlepsi narciarze na świecie, rozwijają prędkość ponad 160km/h, do tego wykonując spektakularne skoki w trakcie jazdy. Dodatkową atrakcją dla ponad 40 tysięcy widzów, przybywających do Wengen z całego świata, są niesamowite pokazy i akrobacje lotnicze mistrzowsko wykonywane przez Patrouille Suisse – zespół akrobacyjny Sił Powietrznych Szwajcarii.  
To wszystko obejrzymy z najlepszego i najbardziej gorącego miejsca – trybuny zlokalizowanej przy samej mecie, z możliwością zobaczenia całego zjazdu na wielkich telebimach. Po zawodach, tylko 20 min spacerem do centrum Wengen, weźmiemy udział w największej szwajcarskiej imprezie apres ski – z muzyką, koncertami, tańcami, pokazami sztucznych ogni – będziemy celebrować to wydarzenie w towarzystwie tysięcy miłośników dobrej zabawy z całego świata. Stamtąd późnym wieczorem wrócimy punktualną szwajcarską kolejką do sąsiedniego Grindelwald, do naszej bazy – hotelu Jungfrau Lodge, gdzie ze wszystkich zarezerwowanych pokoi roztacza się widok na Eiger (3970m n.p.m.), który wraz z Mönchem i Jungfrau tworzy słynne trio wielkich szczytów kantonu berneńskiego.
Grindelwald to urokliwe, kosmopolityczne miasteczko, a także największy ośrodek narciarski w regionie Jungfrau. Stąd będziemy startować na trasy – pierwszego dnia przetestujemy ośrodek narciarski Grindelwald First, a spragnieni adrenaliny będą mogli popędzić w przestworzach z prędkością 84km/h First Flyerem lub First Gliderem. Kolejnego dnia ruszymy na nartach w kierunku Wengen i oprócz wielu wspaniałych tras, postaramy się zjechać odcinkiem trasy Pucharu Świata. Chętni będą mogli też wjechać najwyżej położoną kolejką szynową w Europie na szczyt Jungfrau (Top of Europe) na 3454m n.p.m.
Kolejnego dnia po obfitym śniadaniu, wyruszymy z powrotem do Polski według wybranej opcji – transportem zorganizowanym lub pociągiem, a następnie samolotem.

I jeszcze kilka zdań na temat samego zjazdu Pucharu Świata w Wengen, bo tam jak nigdzie indziej można poczuć atmosferę sportowego święta. Fanów przyciąga niepowtarzalna oprawa zawodów, gdzie sama trasa zjazdowa jest jedną z najdłuższych i najtrudniejszych tras na świecie, a najbardziej legendarne zawody zjazdowe są rozgrywane od 1930 roku (a Pucharu Świata od 1967 roku). Średnia prędkość na trasie to prawie 110km/h, i to właśnie na tej trasie został ustanowiony rekord prędkości w Pucharze Świata – prawie 162km/h pędził John Clarey w 2013 roku. Największa prędkość i efektowne skoki godne skoczków narciarskich są znakiem firmowym zjazdu w Wengen, ale wrażenie robią też: wjazd w wąziutki tunel z dużą prędkością czy pionowa ściana tuż przy starcie, gdzie zawodnicy rozpędzają się do ponad 100km/h. Każdego roku miliony ludzi śledzą z zapartym tchem ten konkurs, ale raz w życiu trzeba to zobaczyć na własne oczy!

Jeden z największych, najlepszych narciarsko oraz najpiękniejszych widokowo ośrodków w i Szwajcarii, i w całych Alpach, który może poszczycić wieloma tytułami NAJ…

Aż 211 kilometrów fantastycznych stoków i zróżnicowanych tras, położonych na 3 narciarskich terenach, połączonych jednym karnetem: Grindelwald-Wengen, Grindelwald-First oraz Mürren-Schilthorn. Symbolem regionu są spektakularne, panoramiczne widoki na słynne trio szczytów – Eiger, Mönch i Junfrau – wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kolejka Jungfraubahn jest najwyżej położoną linią kolejową w Europie i wjeżdża na 3454m n.p.m. Kilkanaście metrów wyżej znajduje się obserwatorium Sphinx – symbol Jungfrau znanego też jako Top of Europe – skąd rozciągają się niesamowite widoki na majestatyczne szczyty, a także na Aletschgletscher – największy lodowiec w Alpach.

Głowny miasteczkiem, a zarazem centralnym punktem regionu narciarskiego Junfrau jest Grindelwald, skąd można wyruszyć na Top of Europe, na tereny narciarskie First lub w przeciwną stronę do Wengen – klimatycznego, alpejskiego miasteczka, zamkniętego dla ruchu samochodowego. To właśnie w Wengen odbywają kultowe i najbardziej widowiskowe zawody Pucharu Świata czyli ponad 5km zjazd ze skokami, tunelami, z adrenaliną i z szaloną prędkością (ok. 160km/h), do jakiej najlepsi na świecie narciarze rozpędzają się na trasie. 

Z Wengen koleją lub busem oraz kolejką można przedostać się na drugą stronę doliny – do pięknie położonej, spokojnej wioski Mürren, także niedostępnej dla aut. Oprócz wspaniałych tras, mamy tu najwyżej położony narciarski punkt w regionie – słynny Schilthorn (2970m n.p.m.), z obrotową restauracją na górze, a także światem Bonda i aleją Gwiazd 007, gdyż tu kręcono zdjęcia do filmu ,,W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości’’. Stąd też możemy podziwiać zjawiskowe widoki na szczyty Eiger, Mönch oraz Jugrauf.

Jungfrau: Grindelwald-Wengen, Grindelwald-First, Müren-Schilthorn
Ilość tras: 205 km, w tym 82km niebieskie, 90km czerwone i 33km czarne
Liczba wyciągów: 49, w tym: 4 koleje zębate, 6 kolejek linowych, 5 wyciągów gondolowych, 19 wyciągów kanapowych i 9 orczykowe. Dodatkowo 6 wyciągów linowych i 3 taśmowe dla najmłodszych.

Odległości z Polski do miejsca zakwaterowania: 
Granica POL-CZE (Gorzyczki): 1263km – ok. 12h 
Granica POL-NIE (Jędrzychowice): 1005km – ok. 10h 
Warszawa: 1515km – ok. 14h30min
Kraków: 1408km – ok. 13h30min
Poznań: 1262km – ok. 12h 
Wrocław: 1163km – ok. 11h30min 
Gdańsk: 1564km – ok. 14h30min 

Odległości od portów lotniczych:
Zurych: 152km – ok. 2h
Genewa: 231km – ok. 2h30min
Bazylea Miluza Fryburg: 174km – ok.2h

Czas transferu z lotnisk szwajcarskimi kolejami:
Zurych – ok. 3h
Genewa – ok. 3h45min
Bazylea – ok. 3h

Tutaj zamieszczamy linki do stron oficjalnych oraz najbardziej wiarygodnych ocen i opinii na temat ośrodka Jugfrau – Grindelwald Wengen Mürren 

Oficjalna strona regionu Jungfrau:
https://www.jungfrau.ch/en-gb/jungfrau-ski-region/

Oficjalne strony Swiss na temat regionu narciarskiego:
https://jungfrauregion.swiss/en/winter/see-and-do/skiing/ski-training-areas/
https://wengen.swiss/en/winter/see-and-do/skiing/ski-training-areas/grindelwald-wengen/

Opinie skiresort.info ośrodkach regionu Jungfrau
https://www.skiresort.info/ski-resort/kleine-scheideggmaennlichen-grindelwaldwengen/
https://www.skiresort.info/ski-resort/first-grindelwald/
https://www.skiresort.info/ski-resort/schilthorn-muerrenlauterbrunnen/

Ocena portalu snow-online.com
https://www.snow-online.com/ski-resort/grindelwald-maennlichen-wengen.html
https://www.snow-online.com/ski-resort/grindelwald-first.html
https://www.snow-online.com/ski-resort/muerren-schilthorn.html

Jungfrau Lodge, to uroczy hotel położony na terenie ośrodka narciarskiego Grindelwald w Szwajcarii, zarządzany od 110 lat przez jedną rodzinę, a obecnie przez czwarte jej pokolenie.

Hotel znajduje się w sercu Alp Berneskich, otoczony pięknymi szczytami górskimi, w tym słynnym triumwiracie Eiger, Mönch i Jungfrau i oferuje niesamowite widoki na górskie krajobrazy.

Hotel oferuje przytulne i komfortowe pokoje, które są gustownie urządzone w stylu górskim. Pokoje są wyposażone w niezbędne udogodnienia, takie jak łazienka, telewizor, bezpłatny dostęp do Wi-Fi i często balkon z widokiem na góry.

Podatek lokalny: 4,70CHF/os./noc. Płatny na miejscu w hotelu, przy wymeldowaniu.

Dwuosobowe pokoje Eiger&Balcony: Pokoje z niesamowitym widokiem na północną ścianę Eigeru. Proste i funkcjonalnie wyposażenie: dwa pojedyncze lub jedno podwójne łóżko, łazienka, telewizor i bezpłatne WiFi.


Wyżywienie BB
Śniadania w formie bufetu – smaczne, świeże i przygotowane z doskonałej jakości lokalnych produktów. Serwowane od 7:00 do 10:00.

Hotel nie dysponuje restauracją w porze lunchu i kolacji.

Termin: 12-16.01.2024

4490 zł/os* + transport

*cena z zakwaterowaniem w pok. 2 os. w hotelu 3*, ze śniadaniem, pełnym ubezpieczeniem, biletem wstępu na zawody PŚ w Wengen (trybuna Grandstadt przy mecie), 2-dniowym karnetem narciarskim na cały region Wengen – Grindenwald – Mürren (211km tras)

Dopłaty opcjonalne: 
VIP Gold-Card – nielimitowany catering (jedzenie + napoje + alkohole) w specjalnej strefie przy mecie zawodów PŚ. Dopłata do biletu na trybunie Grandstadt – 1000 zł/os 
Transport zorganizowany z Polski do miejsca docelowego i z powrotem. Koszt – 800 zł/os

Ubezpieczenie – rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj
Ubezpieczenie od rezygnacji3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące kwarantannę lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

1Wybierz miejsce:

2Wybierz termin:


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 4490 zł / os + transport*

*cena zawiera: zakwaterowanie (4 nocy) w hotelu 3* Jungfrau Lodge w pokojach 2 os typu Twin (20m2), z widokiem na Jungfrau, śniadania, bilet wstępu na zawody PŚ w zjeździe w Wengen 13.01 (trybuna Grandstadt przy mecie), wizyta na największym apres-ski party w Alpach (ponad 20 tys. osób) z degustacją, 2-dniowy karnet narciarski na cały region Wengen – Grindelwald – Mürren (211km tras), pełne ubezpieczenie, opieka polskojęzycznego Pilota.

Dopłaty:

VIP Gold-Card – nielimitowany catering (jedzenie + napoje + alkohole) w specjalnej strefie przy mecie zawodów PŚ. Dopłata do biletu na trybunie Grandstadt - 1000 zł/os

Transport zorganizowany** – jestem zainteresowany/-a opcją transportu zorganizowanego z Polski (Warszawa – Łódź – Katowice – Grindelwald) i z powrotem. Koszt – 890 zł/os.

**kwota zostanie naliczona na etapie Umowy.

Samolot – jestem zainteresowany/-a ofertą na przelot samolotem (Zurych) oraz transferem do i z miejsca docelowego.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.

Puchar Świata Wengen

PUCHAR ŚWIATA, Wengen

Wyjazd narciarski, aby zobaczyć na żywo legendarny zjazd Pucharu Świata do Wengen, to niezwykła gratka dla miłośników narciarstwa. W połączeniu z wizytą na największej imprezie apres ski w Alpach oraz z możliwością spróbowania sił na fragmencie trasy w czasie 2-dniowego szusowania po 211km tras ośrodka Grindelwald Wengen Mürren w regionie Jungfrau. Postaramy się spotkać idola Szwajcarów – Marco Odermatta i zrobić sobie z nim zdjęcie.

Wengen to urokliwe szwajcarskie miasteczko, jedno z najbardziej malowniczych w Alpach, z zapierającymi dech w piersiach widokami na szczyty regionu Jungfrau. W drugi weekend stycznia każdego roku to spokojne miasteczko zamienia się w światową stolicę narciarstwa alpejskiego i największą imprezę apres ski jaką widziała Szwajcaria.
Sobotni zjazd w Wengen to punkt kulminacyjny i najbardziej elektryzujące wydarzenie w czasie trwającej kilka dni imprezy narciarskiej. Na trasie o długości prawie 5km, najlepsi narciarze na świecie, rozwijają prędkość ponad 160km/h, do tego wykonując spektakularne skoki w trakcie jazdy. Dodatkową atrakcją dla ponad 40 tysięcy widzów, przybywających do Wengen z całego świata, są niesamowite pokazy i akrobacje lotnicze mistrzowsko wykonywane przez Patrouille Suisse – zespół akrobacyjny Sił Powietrznych Szwajcarii.  
To wszystko obejrzymy z najlepszego i najbardziej gorącego miejsca – trybuny zlokalizowanej przy samej mecie, z możliwością zobaczenia całego zjazdu na wielkich telebimach. Po zawodach, tylko 20 min spacerem do centrum Wengen, weźmiemy udział w największej szwajcarskiej imprezie apres ski – z muzyką, koncertami, tańcami, pokazami sztucznych ogni – będziemy celebrować to wydarzenie w towarzystwie tysięcy miłośników dobrej zabawy z całego świata. Stamtąd późnym wieczorem wrócimy punktualną szwajcarską kolejką do sąsiedniego Grindelwald, do naszej bazy – hotelu Jungfrau Lodge, gdzie ze wszystkich zarezerwowanych pokoi roztacza się widok na Eiger (3970m n.p.m.), który wraz z Mönchem i Jungfrau tworzy słynne trio wielkich szczytów kantonu berneńskiego.
Grindelwald to urokliwe, kosmopolityczne miasteczko, a także największy ośrodek narciarski w regionie Jungfrau. Stąd będziemy startować na trasy – pierwszego dnia przetestujemy ośrodek narciarski Grindelwald First, a spragnieni adrenaliny będą mogli popędzić w przestworzach z prędkością 84km/h First Flyerem lub First Gliderem. Kolejnego dnia ruszymy na nartach w kierunku Wengen i oprócz wielu wspaniałych tras, postaramy się zjechać odcinkiem trasy Pucharu Świata. Chętni będą mogli też wjechać najwyżej położoną kolejką szynową w Europie na szczyt Jungfrau (Top of Europe) na 3454m n.p.m.
Kolejnego dnia po obfitym śniadaniu, wyruszymy z powrotem do Polski według wybranej opcji – transportem zorganizowanym lub pociągiem, a następnie samolotem.

I jeszcze kilka zdań na temat samego zjazdu Pucharu Świata w Wengen, bo tam jak nigdzie indziej można poczuć atmosferę sportowego święta. Fanów przyciąga niepowtarzalna oprawa zawodów, gdzie sama trasa zjazdowa jest jedną z najdłuższych i najtrudniejszych tras na świecie, a najbardziej legendarne zawody zjazdowe są rozgrywane od 1930 roku (a Pucharu Świata od 1967 roku). Średnia prędkość na trasie to prawie 110km/h, i to właśnie na tej trasie został ustanowiony rekord prędkości w Pucharze Świata – prawie 162km/h pędził John Clarey w 2013 roku. Największa prędkość i efektowne skoki godne skoczków narciarskich są znakiem firmowym zjazdu w Wengen, ale wrażenie robią też: wjazd w wąziutki tunel z dużą prędkością czy pionowa ściana tuż przy starcie, gdzie zawodnicy rozpędzają się do ponad 100km/h. Każdego roku miliony ludzi śledzą z zapartym tchem ten konkurs, ale raz w życiu trzeba to zobaczyć na własne oczy!

Jeden z największych, najlepszych narciarsko oraz najpiękniejszych widokowo ośrodków w i Szwajcarii, i w całych Alpach, który może poszczycić wieloma tytułami NAJ…

Aż 211 kilometrów fantastycznych stoków i zróżnicowanych tras, położonych na 3 narciarskich terenach, połączonych jednym karnetem: Grindelwald-Wengen, Grindelwald-First oraz Mürren-Schilthorn. Symbolem regionu są spektakularne, panoramiczne widoki na słynne trio szczytów – Eiger, Mönch i Junfrau – wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kolejka Jungfraubahn jest najwyżej położoną linią kolejową w Europie i wjeżdża na 3454m n.p.m. Kilkanaście metrów wyżej znajduje się obserwatorium Sphinx – symbol Jungfrau znanego też jako Top of Europe – skąd rozciągają się niesamowite widoki na majestatyczne szczyty, a także na Aletschgletscher – największy lodowiec w Alpach.

Głowny miasteczkiem, a zarazem centralnym punktem regionu narciarskiego Junfrau jest Grindelwald, skąd można wyruszyć na Top of Europe, na tereny narciarskie First lub w przeciwną stronę do Wengen – klimatycznego, alpejskiego miasteczka, zamkniętego dla ruchu samochodowego. To właśnie w Wengen odbywają kultowe i najbardziej widowiskowe zawody Pucharu Świata czyli ponad 5km zjazd ze skokami, tunelami, z adrenaliną i z szaloną prędkością (ok. 160km/h), do jakiej najlepsi na świecie narciarze rozpędzają się na trasie. 

Z Wengen koleją lub busem oraz kolejką można przedostać się na drugą stronę doliny – do pięknie położonej, spokojnej wioski Mürren, także niedostępnej dla aut. Oprócz wspaniałych tras, mamy tu najwyżej położony narciarski punkt w regionie – słynny Schilthorn (2970m n.p.m.), z obrotową restauracją na górze, a także światem Bonda i aleją Gwiazd 007, gdyż tu kręcono zdjęcia do filmu ,,W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości’’. Stąd też możemy podziwiać zjawiskowe widoki na szczyty Eiger, Mönch oraz Jugrauf.

Jungfrau: Grindelwald-Wengen, Grindelwald-First, Müren-Schilthorn
Ilość tras: 205 km, w tym 82km niebieskie, 90km czerwone i 33km czarne
Liczba wyciągów: 49, w tym: 4 koleje zębate, 6 kolejek linowych, 5 wyciągów gondolowych, 19 wyciągów kanapowych i 9 orczykowe. Dodatkowo 6 wyciągów linowych i 3 taśmowe dla najmłodszych.

Odległości z Polski do miejsca zakwaterowania: 
Granica POL-CZE (Gorzyczki): 1263km – ok. 12h 
Granica POL-NIE (Jędrzychowice): 1005km – ok. 10h 
Warszawa: 1515km – ok. 14h30min
Kraków: 1408km – ok. 13h30min
Poznań: 1262km – ok. 12h 
Wrocław: 1163km – ok. 11h30min 
Gdańsk: 1564km – ok. 14h30min 

Odległości od portów lotniczych:
Zurych: 152km – ok. 2h
Genewa: 231km – ok. 2h30min
Bazylea Miluza Fryburg: 174km – ok.2h

Czas transferu z lotnisk szwajcarskimi kolejami:
Zurych – ok. 3h
Genewa – ok. 3h45min
Bazylea – ok. 3h

Tutaj zamieszczamy linki do stron oficjalnych oraz najbardziej wiarygodnych ocen i opinii na temat ośrodka Jugfrau – Grindelwald Wengen Mürren 

Oficjalna strona regionu Jungfrau:
https://www.jungfrau.ch/en-gb/jungfrau-ski-region/

Oficjalne strony Swiss na temat regionu narciarskiego:
https://jungfrauregion.swiss/en/winter/see-and-do/skiing/ski-training-areas/
https://wengen.swiss/en/winter/see-and-do/skiing/ski-training-areas/grindelwald-wengen/

Opinie skiresort.info ośrodkach regionu Jungfrau
https://www.skiresort.info/ski-resort/kleine-scheideggmaennlichen-grindelwaldwengen/
https://www.skiresort.info/ski-resort/first-grindelwald/
https://www.skiresort.info/ski-resort/schilthorn-muerrenlauterbrunnen/

Ocena portalu snow-online.com
https://www.snow-online.com/ski-resort/grindelwald-maennlichen-wengen.html
https://www.snow-online.com/ski-resort/grindelwald-first.html
https://www.snow-online.com/ski-resort/muerren-schilthorn.html

Jungfrau Lodge, to uroczy hotel położony na terenie ośrodka narciarskiego Grindelwald w Szwajcarii, zarządzany od 110 lat przez jedną rodzinę, a obecnie przez czwarte jej pokolenie.

Hotel znajduje się w sercu Alp Berneskich, otoczony pięknymi szczytami górskimi, w tym słynnym triumwiracie Eiger, Mönch i Jungfrau i oferuje niesamowite widoki na górskie krajobrazy.

Hotel oferuje przytulne i komfortowe pokoje, które są gustownie urządzone w stylu górskim. Pokoje są wyposażone w niezbędne udogodnienia, takie jak łazienka, telewizor, bezpłatny dostęp do Wi-Fi i często balkon z widokiem na góry.

Podatek lokalny: 4,70CHF/os./noc. Płatny na miejscu w hotelu, przy wymeldowaniu.

Dwuosobowe pokoje Eiger&Balcony: Pokoje z niesamowitym widokiem na północną ścianę Eigeru. Proste i funkcjonalnie wyposażenie: dwa pojedyncze lub jedno podwójne łóżko, łazienka, telewizor i bezpłatne WiFi.


Wyżywienie BB
Śniadania w formie bufetu – smaczne, świeże i przygotowane z doskonałej jakości lokalnych produktów. Serwowane od 7:00 do 10:00.

Hotel nie dysponuje restauracją w porze lunchu i kolacji.

Termin: 12-16.01.2024

4490 zł/os* + transport

*cena z zakwaterowaniem w pok. 2 os. w hotelu 3*, ze śniadaniem, pełnym ubezpieczeniem, biletem wstępu na zawody PŚ w Wengen (trybuna Grandstadt przy mecie), 2-dniowym karnetem narciarskim na cały region Wengen – Grindenwald – Mürren (211km tras)

Dopłaty opcjonalne: 
VIP Gold-Card – nielimitowany catering (jedzenie + napoje + alkohole) w specjalnej strefie przy mecie zawodów PŚ. Dopłata do biletu na trybunie Grandstadt – 1000 zł/os 
Transport zorganizowany z Polski do miejsca docelowego i z powrotem. Koszt – 800 zł/os

Ubezpieczenie – rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj
Ubezpieczenie od rezygnacji3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące kwarantannę lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

1Wybierz miejsce:

2Wybierz termin:


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 4490 zł / os + transport*

*cena zawiera: zakwaterowanie (4 nocy) w hotelu 3* Jungfrau Lodge w pokojach 2 os typu Twin (20m2), z widokiem na Jungfrau, śniadania, bilet wstępu na zawody PŚ w zjeździe w Wengen 13.01 (trybuna Grandstadt przy mecie), wizyta na największym apres-ski party w Alpach (ponad 20 tys. osób) z degustacją, 2-dniowy karnet narciarski na cały region Wengen – Grindelwald – Mürren (211km tras), pełne ubezpieczenie, opieka polskojęzycznego Pilota.

Dopłaty:

VIP Gold-Card – nielimitowany catering (jedzenie + napoje + alkohole) w specjalnej strefie przy mecie zawodów PŚ. Dopłata do biletu na trybunie Grandstadt - 1000 zł/os

Transport zorganizowany** – jestem zainteresowany/-a opcją transportu zorganizowanego z Polski (Warszawa – Łódź – Katowice – Grindelwald) i z powrotem. Koszt – 890 zł/os.

**kwota zostanie naliczona na etapie Umowy.

Samolot – jestem zainteresowany/-a ofertą na przelot samolotem (Zurych) oraz transferem do i z miejsca docelowego.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.