SKI SAFARI, Tyrol

Hotel Schrofenstein 4*BB

ski safari
ski safari
ski safari

Ski Safari, to propozycja dla tych, którzy chcieliby w trakcie narciarskiego tygodnia pojeździć w kilku światowej sławy ośrodkach narciarskich i mieć do dyspozycji aż 1000km tras narciarskich obsługiwanych przez ponad dwieście wyciągów! Ischgl, Serfaus Fiss Ladis, St Anton i połączony z nim Lech Zürs to pięciogwiazdkowe ośrodki narciarskie, położone w Tyrolu Zachodnim w Austrii, i podczas naszego wyjazdu Ski Safari – będziemy szusować w każdym z nich! A że na początku grudnia nie są jeszcze oblegane (a już dają gwarancję śniegu z uwagi na wysokie położenie) – będzie się można wyjeździć do woli, bez tracenia czasu na kolejki do wyciągów! Na deser – apres ski w legendarnym Schatzi Bar w Ischgl.

Bazą wypadową będzie miejscowość Landeck, a dokładnie położony w samym centrum, na deptaku, 4* hotel Schrofenstein, gdzie będziemy zakwaterowani (w pokojach 2 os.) i skąd, po obfitym porannym śniadaniu, będziemy ruszać na stoki, codziennie do innego ośrodka. Landeck jest strategicznie zlokalizowany względem rozsianych dookoła fantastycznych regionów narciarskich: 20km do Serfaus Fiss Ladis, 25km do St Anton, 28km do Ischgl, 39km do Lech Zürs, 40km do lodowca Kaunertal i 43km do Nauders – do każdego z tych miejsc dotrzemy w mniej niż godzinę.

Ośrodki narciarskie Tyrolu Zachodniego należą do największych w Austrii i najwyżej ocenianych ośrodków w całych Alpach. A z uwagi na swoje wysokie położenie, zapewniają również gwarancję śniegu i doskonałe warunki już na początku sezonu (nawet jeśli gdzie indziej występują problemy ze śniegiem). Spośród 10 najlepszych ośrodków narciarskich na świecie aż 3 są położone właśnie w tutaj. Największym i najbardziej prestiżowym austriackim ośrodkiem narciarskim jest Lech Zürs połączony bezpośrednio z innym gigantem St Anton, i oferują łącznie 302km tras plus 200km tras nieoznaczonych lub terenów poza trasami, obsługiwanych przez 88 wyciągów. Jakością nie ustępują im Ischgl Samnaun – jedyny autriacko – szwajcarski ośrodek, ze strefą wolnocłową (w Samnaun) do której można dojechać na nartach i zrobić zakupy. Samo Ischgl to mekka imprezowiczów, a w całym ośrodku mamy najdłuższe trasy w całych Alpach – ich łączna liczba to 239km obsługiwanych przez 41 wyciągów. Swoich zagorzałych fanów ma również inny fantastyczny ośrodek narciarski – Serfaus Fiss Ladis z liczbą 186km tras i 39 wyciągami.

Pojeździmy również w dwóch innych znakomitych ośrodkach Tyrolu Zachodniego – w położonym tuż przy granicy z Włochami – Nauders (75km), a także na lodowcu Kaunertal (55km tras). Taką ilość tras można zdobyć tylko na naszym wyjeździe Ski Safari. 

Zapewniamy w cenie transport zorganizowany z Polski, a także codzienne dojazdy do regionów narciarskich. W cenie też wspólne apres ski w kultowym Schatzi Bar w Ischgl, gdzie kelnerki tańczą na stołach. Opcjonalnie są możliwe szkolenia narciarskie – grupowo lub indywidualnie.

Program ośrodków jest następujący:
Niedziela: Nauders
Poniedziałek: Serfaus Fiss Ladis
Wtorek: Ischgl
Środa: St. Anton
Czwartek: Lech Zürs
Piątek: Kaunertal, Pitztal lub Hochzeiger (do wyboru)

Serfaus-Fiss-Ladis znajduje się w malowniczym otoczeniu górskim w Alpach Tyrolskich. Jest położony na wysokości od 1 200 do 2 820 metrów nad poziomem morza, co zapewnia doskonałe warunki narciarskie.

Region oferuje ponad 214 km różnorodnych tras narciarskich, które są odpowiednie dla wszystkich poziomów umiejętności. Znajdują się tu trasy dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy, a także trasy do uprawiania snowboardu i jazdy freeride. Sefaus Fiss Ladis jest uważany za najlepszy rodzinny ośrodek w Alpach.

Ischgl to renomowany ośrodek narciarski położony w austriackim Tyrolu, w dolinie Paznaun. Leży na wysokości około 1 400 metrów nad poziomem morza, otoczony pięknymi górami Alp. Jest częścią obszaru narciarskiego Silvretta Arena, który sięga granicy szwajcarskiej.

Ischgl, gdzie przybywają miłośnicy nart, snowboardu i głośnych apres ski oferuje ponad 238 km różnorodnych tras narciarskich, w tym takie perełki jak: 3 narciarskie pętle szmuglerów (złota 37km, srebrna 24km i brązowa 20km) czy 11km czerwoną-czarną trasę Eleven.

Lech Zürs am Arlberg to ekskluzywny region narciarski, położony w austriackim Tyrolu. Oto kilka informacji na temat tego regionu narciarskiego, w otoczeniu pięknych górskich krajobrazów. Jest częścią obszaru narciarskiego Ski Arlberg, który obejmuje również miejscowości St. Anton, St. Christoph i Stuben.

Region oferuje ponad 305 km doskonale przygotowanych tras narciarskich. Trasy są różnorodne i rozciągają się na różne poziomy trudności, zapewniając niezapomniane doznania na stoku. Lech Zürs połączony wyciągami z St Anton to największy obszar narciarski w Austrii i najbardziej prestiżowy, a ponadto kolebka narciarstwa alpejskiego (to tu powstał pierwszy klub narciarski w Alpach). Popularny wśród pasjonatów narciarstwa, zarówno tych preferujących przygotowane trasy, jak i tych, którzy uwielbiają jazdę poza trasami.

Ośrodki zachodniego Tyrolu są bardzo oblegane przez narciarzy z zachodniej Europy (zwłaszcza Niemców, Holendrów, Brytyjczyków oraz miejscowych), przez co są droższe i mniej dostępne, a tym samym rzadziej oferowane na polskim rynku.

Serfaus-Fiss-Ladis:
Ilość tras:
186 km, w tym 67km niebieskie, 112km czerwone i 27km czarne
Liczba wyciągów: 39, w tym 1 kolejka linowa, 11 gondol, 16 wyciągów kanapowych i 9 orczykowych.
Dodatkowo 2 wyciągi linowe dla młodszych dzieci.

Ischgl Samnaun – Silvretta Arena
Ilość tras: 239km, w tym 48km niebieskich, 150km czerwonych i 27km czarnych.
Liczba wyciągów: 41, w tym 3 kolejki linowe, 4 gondole, 25 wyciągów kanapowych i 9 orczykowych.
Dodatkowo 4 taśmy do nauki dla najmłodszych narciarzy.

Nauders
Ilość tras: 75km, w tym 25km niebieskich, 36km czerwonych i 14km czarnych.
Liczba wyciągów: 10, w tym 1 gondola, 6 wyciągów kanapowych i 3 orczykowych.
Dodatkowo 2 taśmy do nauki dla najmłodszych narciarzy.


Arlberg: Lech Zürs St Anton
Ilość tras:
302 km, w tym 130km tras niebieskich, 121km tras czerwonych, 51km tras czarnych. Dodatkowo 200km poza trasami
Liczba wyciągów: 88, w tym 16 kolejek gondolowych, 2 wyciągi kanapowe 8-osobowe, 17 ekspresowych wyciągów kanapowych 6-osobowych, 9ekspresowych wyciągów kanapowych 4-osobowych, 4 wyciągi kanapowe 4-osobowe, 12 wyciągów kanapowych 2-osobowych i 28 wyciągów orczykowych.

Podczas wyjazdu Ski Safari nabywamy jednodniowe karnety dla poszczególnych ośrodków.

Orientacyjna cena karnetu jednodniowego dla osoby dorosłej wynosi ok. 60 euro/dzień

Goście Hey Holiday mogą liczyć na 20% rabat do wypożyczalni sprzętu narciarskiego dla dzieci i dorosłych w wypożyczalni Skiverleih Venet i Intersport Kaltenbrunner.

Odległości z Polski do miejsca zakwaterowania:
Granica POL-CZE (Gorzyczki): 869km – ok. 8h30min
Granica POL-NIE (Jędrzychowice): 727km – ok. 7h30min
Warszawa: 1220km – ok. 12h
Kraków: 1014km – ok. 10h
Poznań: 986km – ok. 10h
Wrocław: 884km – ok. 9h30min
Gdańsk: 1286km – ok. 13h

Odległości od portów lotniczych:
Zurych: 220km – ok. 2h30min
Monachium: 198km – ok. 2h30min
Bazylea Miluza Fryburg: 309km – ok.3h30min

Oficjalne strony ośrodków narciarskich z programu:
https://www.ischgl.com/en/Active/Active-Winter/Skiing-in-Ischgl
https://www.serfaus-fiss-ladis.at/en/Winter-holiday
https://www.nauders.com/en/Your-Nauders/In-Winter/Nauders-Ski-Resort
https://www.lechzuers.com/en/more-activities
https://www.stantonamarlberg.com/en/winter/ski-resort
https://www.pitztal.com/en/winter/ski-resorts
https://www.kaunertaler-gletscher.at/en/kaunertal-glacier/winter/ski-und-board.html

Czterogwiazdkowy hotel Schrofenstein jest położony przy głównym deptaku, w samym sercu Landeck – głównej miejscowości Tyrolu Zachodniego.

W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, apteka, bankomat, a także bary, restauracje, pizzerie.
Hotel znajduje się w zabytkowym budynku i historyczny wystrój widać również w jego wnętrzach. Dysponuje 47 pokojami, o zróżnicowanym standardzie. Mocnym punktem hotelu jest jakość obsługi gości.
Hotel oferuje bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Na miejscu dostępna jest również bezpieczna przechowalnia nart oraz stacja ładowania rowerów elektrycznych.
Goście Hey Holiday mają zagwarantowany bezpłatny transfer (w obie strony) do wszystkich ośrodków narciarskich w ramach programu Ski Safari.
Ośrodek narciarski Venet (22km tras) znajduje się zaledwie 1 km od obiektu, a bezpłatny autobus dla narciarzy zatrzymuje się 100 metrów od obiektu.
Zwierzęta są akceptowane na życzenie. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Pokoje typu Economy (ok. 17m2) dla 2 os. Zachwycają rustykalną atmosferą i funkcjonalnym designem. Posiadają dwa oddzielne łóżka oraz łazienkę z prysznicem i toaletą. Szafa w strefie wejściowej oferuje wystarczająco dużo miejsca na bagaż.
W cenie pobytu wliczone są śniadania w formie bogatego bufetu z regionalnymi produktami, potrawami z jajek oraz kącikiem kawowym.

Hotel Schrofenstein posiada restaurację serwującą tradycyjne dania kuchni austriackiej i lekkie dania kuchni śródziemnomorskiej. Za dopłatą można dokupić na miejscu obiadokolację lub skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej pobliskich barów i restauracji.

Termin: 9-16.12.2024

3990 zł/os* + karnety (ok. 380€)

*cena z zakwaterowaniem w pok. 2 os. w hotelu 4*, ze śniadaniem, pełnym ubezpieczeniem, transportem z/do Polski i codziennym dojazdem do regionów narciarskich

Dopłaty opcjonalne: 
Szkolenie narciarskie półdniowe (2,5h dziennie), grupowe dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 15h 
Szkolenie indywidualne dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 6h

Ubezpieczenie – rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj
Ubezpieczenie od rezygnacji3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące kwarantannę lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

1Wybierz miejsce:

2Wybierz termin:


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 3990 zł / tydzień*

*cena zawiera: transport autokarem / busem w obie strony (Warszawa – Łódź – Katowice – Landeck), codzienne dojazdy do ośrodków narciarskich według programu, zakwaterowanie (7 nocy) w hotelu Schrofenstein 4*, w pokojach 2 os, ze śniadaniami, pełne ubezpieczenie i opiekę polskojęzycznego Pilota/Instruktora, wspólne wyjście na apres-ski z degustacją.

Dopłaty:

Szkolenie narciarskie półdniowe (2,5h dziennie), grupowe dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 15h

Szkolenie indywidualne dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 6h

Karnety – jestem zainteresowany/-a nabyciem karnetu/-ów z odbiorem na miejscu i możliwą zniżką. Jeśli nie ma informacji w zakładce Karnety - oferta zostanie przedstawiona w momencie przesłania Umowy lub najpóźniej przed dokonaniem finalnej wpłaty.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.

ski safari

SKI SAFARI, Tyrol

ski safari
ski safari

Ski Safari, to propozycja dla tych, którzy chcieliby w trakcie narciarskiego tygodnia pojeździć w kilku światowej sławy ośrodkach narciarskich i mieć do dyspozycji aż 1000km tras narciarskich obsługiwanych przez ponad dwieście wyciągów! Ischgl, Serfaus Fiss Ladis, St Anton i połączony z nim Lech Zürs to pięciogwiazdkowe ośrodki narciarskie, położone w Tyrolu Zachodnim w Austrii, i podczas naszego wyjazdu Ski Safari – będziemy szusować w każdym z nich! A że na początku grudnia nie są jeszcze oblegane (a już dają gwarancję śniegu z uwagi na wysokie położenie) – będzie się można wyjeździć do woli, bez tracenia czasu na kolejki do wyciągów! Na deser – apres ski w legendarnym Schatzi Bar w Ischgl.

Bazą wypadową będzie miejscowość Landeck, a dokładnie położony w samym centrum, na deptaku, 4* hotel Schrofenstein, gdzie będziemy zakwaterowani (w pokojach 2 os.) i skąd, po obfitym porannym śniadaniu, będziemy ruszać na stoki, codziennie do innego ośrodka. Landeck jest strategicznie zlokalizowany względem rozsianych dookoła fantastycznych regionów narciarskich: 20km do Serfaus Fiss Ladis, 25km do St Anton, 28km do Ischgl, 39km do Lech Zürs, 40km do lodowca Kaunertal i 43km do Nauders – do każdego z tych miejsc dotrzemy w mniej niż godzinę.

Ośrodki narciarskie Tyrolu Zachodniego należą do największych w Austrii i najwyżej ocenianych ośrodków w całych Alpach. A z uwagi na swoje wysokie położenie, zapewniają również gwarancję śniegu i doskonałe warunki już na początku sezonu (nawet jeśli gdzie indziej występują problemy ze śniegiem). Spośród 10 najlepszych ośrodków narciarskich na świecie aż 3 są położone właśnie w tutaj. Największym i najbardziej prestiżowym austriackim ośrodkiem narciarskim jest Lech Zürs połączony bezpośrednio z innym gigantem St Anton, i oferują łącznie 302km tras plus 200km tras nieoznaczonych lub terenów poza trasami, obsługiwanych przez 88 wyciągów. Jakością nie ustępują im Ischgl Samnaun – jedyny autriacko – szwajcarski ośrodek, ze strefą wolnocłową (w Samnaun) do której można dojechać na nartach i zrobić zakupy. Samo Ischgl to mekka imprezowiczów, a w całym ośrodku mamy najdłuższe trasy w całych Alpach – ich łączna liczba to 239km obsługiwanych przez 41 wyciągów. Swoich zagorzałych fanów ma również inny fantastyczny ośrodek narciarski – Serfaus Fiss Ladis z liczbą 186km tras i 39 wyciągami.

Pojeździmy również w dwóch innych znakomitych ośrodkach Tyrolu Zachodniego – w położonym tuż przy granicy z Włochami – Nauders (75km), a także na lodowcu Kaunertal (55km tras). Taką ilość tras można zdobyć tylko na naszym wyjeździe Ski Safari. 

Zapewniamy w cenie transport zorganizowany z Polski, a także codzienne dojazdy do regionów narciarskich. W cenie też wspólne apres ski w kultowym Schatzi Bar w Ischgl, gdzie kelnerki tańczą na stołach. Opcjonalnie są możliwe szkolenia narciarskie – grupowo lub indywidualnie.

Program ośrodków jest następujący:
Niedziela: Nauders
Poniedziałek: Serfaus Fiss Ladis
Wtorek: Ischgl
Środa: St. Anton
Czwartek: Lech Zürs
Piątek: Kaunertal, Pitztal lub Hochzeiger (do wyboru)

Serfaus-Fiss-Ladis znajduje się w malowniczym otoczeniu górskim w Alpach Tyrolskich. Jest położony na wysokości od 1 200 do 2 820 metrów nad poziomem morza, co zapewnia doskonałe warunki narciarskie.

Region oferuje ponad 214 km różnorodnych tras narciarskich, które są odpowiednie dla wszystkich poziomów umiejętności. Znajdują się tu trasy dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy, a także trasy do uprawiania snowboardu i jazdy freeride. Sefaus Fiss Ladis jest uważany za najlepszy rodzinny ośrodek w Alpach.

Ischgl to renomowany ośrodek narciarski położony w austriackim Tyrolu, w dolinie Paznaun. Leży na wysokości około 1 400 metrów nad poziomem morza, otoczony pięknymi górami Alp. Jest częścią obszaru narciarskiego Silvretta Arena, który sięga granicy szwajcarskiej.

Ischgl, gdzie przybywają miłośnicy nart, snowboardu i głośnych apres ski oferuje ponad 238 km różnorodnych tras narciarskich, w tym takie perełki jak: 3 narciarskie pętle szmuglerów (złota 37km, srebrna 24km i brązowa 20km) czy 11km czerwoną-czarną trasę Eleven.

Lech Zürs am Arlberg to ekskluzywny region narciarski, położony w austriackim Tyrolu. Oto kilka informacji na temat tego regionu narciarskiego, w otoczeniu pięknych górskich krajobrazów. Jest częścią obszaru narciarskiego Ski Arlberg, który obejmuje również miejscowości St. Anton, St. Christoph i Stuben.

Region oferuje ponad 305 km doskonale przygotowanych tras narciarskich. Trasy są różnorodne i rozciągają się na różne poziomy trudności, zapewniając niezapomniane doznania na stoku. Lech Zürs połączony wyciągami z St Anton to największy obszar narciarski w Austrii i najbardziej prestiżowy, a ponadto kolebka narciarstwa alpejskiego (to tu powstał pierwszy klub narciarski w Alpach). Popularny wśród pasjonatów narciarstwa, zarówno tych preferujących przygotowane trasy, jak i tych, którzy uwielbiają jazdę poza trasami.

Ośrodki zachodniego Tyrolu są bardzo oblegane przez narciarzy z zachodniej Europy (zwłaszcza Niemców, Holendrów, Brytyjczyków oraz miejscowych), przez co są droższe i mniej dostępne, a tym samym rzadziej oferowane na polskim rynku.

Serfaus-Fiss-Ladis:
Ilość tras:
186 km, w tym 67km niebieskie, 112km czerwone i 27km czarne
Liczba wyciągów: 39, w tym 1 kolejka linowa, 11 gondol, 16 wyciągów kanapowych i 9 orczykowych.
Dodatkowo 2 wyciągi linowe dla młodszych dzieci.

Ischgl Samnaun – Silvretta Arena
Ilość tras: 239km, w tym 48km niebieskich, 150km czerwonych i 27km czarnych.
Liczba wyciągów: 41, w tym 3 kolejki linowe, 4 gondole, 25 wyciągów kanapowych i 9 orczykowych.
Dodatkowo 4 taśmy do nauki dla najmłodszych narciarzy.

Nauders
Ilość tras: 75km, w tym 25km niebieskich, 36km czerwonych i 14km czarnych.
Liczba wyciągów: 10, w tym 1 gondola, 6 wyciągów kanapowych i 3 orczykowych.
Dodatkowo 2 taśmy do nauki dla najmłodszych narciarzy.


Arlberg: Lech Zürs St Anton
Ilość tras:
302 km, w tym 130km tras niebieskich, 121km tras czerwonych, 51km tras czarnych. Dodatkowo 200km poza trasami
Liczba wyciągów: 88, w tym 16 kolejek gondolowych, 2 wyciągi kanapowe 8-osobowe, 17 ekspresowych wyciągów kanapowych 6-osobowych, 9ekspresowych wyciągów kanapowych 4-osobowych, 4 wyciągi kanapowe 4-osobowe, 12 wyciągów kanapowych 2-osobowych i 28 wyciągów orczykowych.

Podczas wyjazdu Ski Safari nabywamy jednodniowe karnety dla poszczególnych ośrodków.

Orientacyjna cena karnetu jednodniowego dla osoby dorosłej wynosi ok. 60 euro/dzień

Goście Hey Holiday mogą liczyć na 20% rabat do wypożyczalni sprzętu narciarskiego dla dzieci i dorosłych w wypożyczalni Skiverleih Venet i Intersport Kaltenbrunner.

Odległości z Polski do miejsca zakwaterowania:
Granica POL-CZE (Gorzyczki): 869km – ok. 8h30min
Granica POL-NIE (Jędrzychowice): 727km – ok. 7h30min
Warszawa: 1220km – ok. 12h
Kraków: 1014km – ok. 10h
Poznań: 986km – ok. 10h
Wrocław: 884km – ok. 9h30min
Gdańsk: 1286km – ok. 13h

Odległości od portów lotniczych:
Zurych: 220km – ok. 2h30min
Monachium: 198km – ok. 2h30min
Bazylea Miluza Fryburg: 309km – ok.3h30min

Oficjalne strony ośrodków narciarskich z programu:
https://www.ischgl.com/en/Active/Active-Winter/Skiing-in-Ischgl
https://www.serfaus-fiss-ladis.at/en/Winter-holiday
https://www.nauders.com/en/Your-Nauders/In-Winter/Nauders-Ski-Resort
https://www.lechzuers.com/en/more-activities
https://www.stantonamarlberg.com/en/winter/ski-resort
https://www.pitztal.com/en/winter/ski-resorts
https://www.kaunertaler-gletscher.at/en/kaunertal-glacier/winter/ski-und-board.html

Czterogwiazdkowy hotel Schrofenstein jest położony przy głównym deptaku, w samym sercu Landeck – głównej miejscowości Tyrolu Zachodniego.

W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, apteka, bankomat, a także bary, restauracje, pizzerie.
Hotel znajduje się w zabytkowym budynku i historyczny wystrój widać również w jego wnętrzach. Dysponuje 47 pokojami, o zróżnicowanym standardzie. Mocnym punktem hotelu jest jakość obsługi gości.
Hotel oferuje bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Na miejscu dostępna jest również bezpieczna przechowalnia nart oraz stacja ładowania rowerów elektrycznych.
Goście Hey Holiday mają zagwarantowany bezpłatny transfer (w obie strony) do wszystkich ośrodków narciarskich w ramach programu Ski Safari.
Ośrodek narciarski Venet (22km tras) znajduje się zaledwie 1 km od obiektu, a bezpłatny autobus dla narciarzy zatrzymuje się 100 metrów od obiektu.
Zwierzęta są akceptowane na życzenie. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Pokoje typu Economy (ok. 17m2) dla 2 os. Zachwycają rustykalną atmosferą i funkcjonalnym designem. Posiadają dwa oddzielne łóżka oraz łazienkę z prysznicem i toaletą. Szafa w strefie wejściowej oferuje wystarczająco dużo miejsca na bagaż.
W cenie pobytu wliczone są śniadania w formie bogatego bufetu z regionalnymi produktami, potrawami z jajek oraz kącikiem kawowym.

Hotel Schrofenstein posiada restaurację serwującą tradycyjne dania kuchni austriackiej i lekkie dania kuchni śródziemnomorskiej. Za dopłatą można dokupić na miejscu obiadokolację lub skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej pobliskich barów i restauracji.

Termin: 9-16.12.2024

3990 zł/os* + karnety (ok. 380€)

*cena z zakwaterowaniem w pok. 2 os. w hotelu 4*, ze śniadaniem, pełnym ubezpieczeniem, transportem z/do Polski i codziennym dojazdem do regionów narciarskich

Dopłaty opcjonalne: 
Szkolenie narciarskie półdniowe (2,5h dziennie), grupowe dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 15h 
Szkolenie indywidualne dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 6h

Ubezpieczenie – rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj
Ubezpieczenie od rezygnacji3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące kwarantannę lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

1Wybierz miejsce:

2Wybierz termin:


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 3990 zł / tydzień*

*cena zawiera: transport autokarem / busem w obie strony (Warszawa – Łódź – Katowice – Landeck), codzienne dojazdy do ośrodków narciarskich według programu, zakwaterowanie (7 nocy) w hotelu Schrofenstein 4*, w pokojach 2 os, ze śniadaniami, pełne ubezpieczenie i opiekę polskojęzycznego Pilota/Instruktora, wspólne wyjście na apres-ski z degustacją.

Dopłaty:

Szkolenie narciarskie półdniowe (2,5h dziennie), grupowe dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 15h

Szkolenie indywidualne dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 6h

Karnety – jestem zainteresowany/-a nabyciem karnetu/-ów z odbiorem na miejscu i możliwą zniżką. Jeśli nie ma informacji w zakładce Karnety - oferta zostanie przedstawiona w momencie przesłania Umowy lub najpóźniej przed dokonaniem finalnej wpłaty.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.