Grindelwald – Wengen / Jungfrau

Hotel Belvedere 4*s BB

Wengen to urokliwa miejscowość narciarska położona w Szwajcarii, w regionie Jungfrau.

Wengen leży na wysokości 1 274 metrów nad poziomem morza, w pięknym otoczeniu górskim. Jest położony w dolinie Lauterbrunnen, z niesamowitymi widokami na szczyty Alp.

Oferuje około 110 km różnorodnych tras narciarskich dla różnych poziomów umiejętności.

Są tu zarówno trasy dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Region Jungfrau, do którego należy Wengen, oferuje jeszcze większą liczbę tras dla tych, którzy chcą eksplorować więcej obszarów narciarskich.

Wengen słynie z zapierających dech w piersiach widoków na okoliczne szczyty Alp, takie jak Eiger, Mönch i Jungfrau.

Podczas jazdy na nartach można podziwiać malownicze krajobrazy i zanurzyć się w pięknie alpejskiej przyrody.

Ośrodek narciarski Wengen posiada nowoczesne wyciągi narciarskie, które umożliwiają sprawną i wygodną komunikację na stoku.

Są tu zarówno wyciągi krzesełkowe, jak i kolejki linowe, które dostarczają narciarzy na różne szczyty.

Po całym dniu na stoku, Wengen oferuje wiele możliwości relaksu i rozrywki.

Jest tu wiele restauracji, kawiarni i barów, gdzie można skosztować lokalnych specjałów i delektować się atmosferą après-ski.

Wengen oferuje również inne atrakcje i aktywności poza narciarstwem.

Można tu uprawiać snowboarding, jazdę na sankach, wędrówki piesze, zwiedzanie wąwozu Lauterbrunnen i wiele innych

Grindelwald-Wengen / Jungfrau:
Ilość tras:
102 km, w tym 33km niebieskie, 56km czerwone i 13km czarne
Liczba wyciągów: 23, w tym: 1 kolej zębata, 1 kolejka linowa, 2 wyciągi gondolowe, 9 wyciągów kanapowych i 3 orczykowe.
Dodatkowo 5 wyciągów linowych i 3 taśmowe dla młodszych dzieci.

Szczegółowe informacje dotyczące cen karnetów narciarskich w sezonie 2023/2024 wkrótce.

Hotel Belvedere jest położony na rozległym, słonecznym terenie, z panoramicznym widokiem na góry Eiger i Wetterhorn, zaledwie 450m od centrum Grindelwald i 1km od wyciągu narciarskiego.

Hotel Belvedere jest własnością rodziny Hauser od jego pierwszego otwarcia w 1907 roku i obecnie jest zarządzany osobiście przez jej trzecie i czwarte pokolenie. Posiada 56 klimatyzowanych pokoi, kryty basen wraz z sauną fińską, wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi ze słoną wodą i panoramicznym widokiem na otaczające góry oraz lodowcową łaźnię parową.
To hotel rodzinny w każdym wymiarze– przestronne, komfortowe pokoje i apartamenty nawet dla dziewięciu osób. Duży pokój gier ze stołem do tenisa stołowego, piłkarzykami, kącikiem zabaw dla najmłodszych. Elegancka i stylowa sala bilardowa.
Restauracja jest członkiem „Chaîne des Rôtisseurs”, serwuje szeroki wybór wykwintnych potraw, obejmujących pomysłową kuchnię i wiele świeżych, rodzimych składników (wspieranie produktów lokalnych jest tu niezwykle ważne), wykorzystywanych nie tylko do tworzenia szwajcarskich specjałów ale również lekkich dań fusion z lekkimi wpływami śródziemnomorskimi. Posiada również specjalne menu dla dzieci z różnymi obrazkami do pokolorowania, które umilają najmłodszym czas oczekiwania.
Hotel posiada również restaurację gourmet “1910 · Gourmet by Hausers”, która znajduje się na niższym poziomie. W 1910 roku Johann Hauser rozbudował Belvedere. Kuchnia z tego okresu do dziś zdobi wnętrza hotelu. Właśnie ten czas, kiedy to szefowie kuchni samodzielnie uprawiali składniki lub czerpali z zasobów regionalnych, stanowi inspirację dla obecnej koncepcji hotelu (regionalnej i zrównoważonej). Aktualni szefowie kuchni gotują z niezwykłą kreatywnością i doskonałym kunsztem a starożytne rzemiosło w połączeniu z najnowszą technologią gotowania zapewnia niepowtarzalną jakość. Wszystko to, co oferują szwajcarskie rzeki, lasy i łąki w swej wyjątkowej jakości, jest udoskonalane z niezwykłą pasją i wyśmienitą sztuką kulinarną dla restauracji “1910 · Gourmet by Hausers”. Na terenie restauracji nie mogą przebywać dzieci do 12 roku życia.

Zwierzęta są mile widziane we wszystkich pokojach (z wyjątkiem restauracji i strefy spa)! Dodatkowa opłata w wysokości 20 CHF za dzień za zwierzę, z wyłączeniem karmy.

Podatek lokalny: 4,70CHF/noc/osoba dorosła; 3,70CHF/noc/dziecko. Płatny na miejscu.

Wszystkie pokoje są wyposażone w: klimatyzację, bezpłatne WiFi, kącik wypoczynkowy, wannę lub prysznic i WC, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, suszarkę do włosów, lusterko do makijażu, szlafroki i kapcie. Aby zapewnić swoim gościom głęboki sen, hotel oferuje również wybór poduszek.
Pokój typu Double Classic – 28-32m2, dla max. 3os., z widokiem na ogród
Pokój typu Double Deluxe – 36m2, dla max. 3os., posiada strefę wypoczynku, z widokiem na ogród
Pokój typu Junior Suite – 45m2, dla max. 5os., posiada oddzielną część dzienną i sypialną, dwie łazienki (wanna/WC, prysznic/WC), z widokiem na ogród
Pokój typu Family Room – 48m2, dla max. 5os., posiada pokój dzienny/sypialnia z łazienką i WC, oddzielną sypialnię z łóżkiem piętrowym i prysznicem/WC, z widokiem na ogród

Wyżywienie
Wyżywienie w formule BB. Obfite śniadania w formie bufetu oferują szeroki wybór dań, które zaspokajają potrzeby każdego, również gości ze specjalnymi wymaganiami dietetycznymi (nietolerancje glutenu, laktozy, alergie pokarmowe takie jak orzechy, jagody, etc.).

Restauracja Belvedere oferuje pomysłową kuchnię ze świeżymi, rodzimymi składnikami (wspieranie produktów lokalnych jest tu bardzo ważne), oferującą nie tylko klasyczne szwajcarskie specjały, ale także lekkie dania fusion z wpływami śródziemnomorskimi.

Jeżeli interesuje Cię inny termin, którego nie ma w ofercie, skontaktuj się z nami
– postaramy się pomóc!

Termin: 20-27.01.2024

Osoba dorosła*: 7190

Dzieci**:
Od 0 do 11,99 lat: 190
Od 12 lat: 2990

Termin: 27.01-3.02.2024

Osoba dorosła*: 7590

Dzieci**:
Od 0 do 11,99 lat: 190
Od 12 lat: 2990

*podana cena dotyczy osoby dorosłej z zakwaterowaniem dla 1 os ze śniadaniem w pokoju typu Double Classic (max 3 os)
**zniżki dla dzieci obowiązują przy dwóch pełnopłatnych osobach w pokoju

Dopłaty:
Pokój typu Double Deluxe (dla max 2+1): 1600
Pokój typu Junior Suite (dla max 2+3): 3200
Pokój typu Family Room (dla max 2+3): 5600 zł (w terminie 20-27.01) i 6800 zł (w terminie 27.01-3.02) 

Szkolenie narciarskie półdniowe
(2,5h dziennie), grupowe dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 15h 
Szkolenie indywidualne dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 6h

W tej lokalizacji jest możliwy transport samolotem oraz transfer do i z miejsca docelowego. Jeżeli Jesteś zainteresowany tą formą transportu, Skontaktuj się z nami!

Ubezpieczenie – rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj
Ubezpieczenie od rezygnacji3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące kwarantannę lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

1Wybierz miejsce:

2Wybierz termin:


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 7190 zł / tydzień*

*podana cena dotyczy osoby dorosłej z zakwaterowaniem dla 1 os ze śniadaniem w pokoju typu Double Classic (max 3 os).

Dzieci**:

Od 0 do 11,99 lat: 190 zł

Od 12 lat: 2990 zł

**zniżki dla dzieci obowiązują przy dwóch pełnopłatnych osobach w pokoju.

Dopłaty:

Pokój typu Double Deluxe (dla max 2+1): 1600 zł

Pokój typu Junior Suite (dla max 2+1): 3200 zł

Pokój typu Family Room (dla max 2+3): 5600 zł

Szkolenie narciarskie półdniowe (2,5h dziennie), grupowe dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 15h

Szkolenie indywidualne dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 6h

Karnety – jestem zainteresowany/-a nabyciem karnetu/-ów z odbiorem na miejscu i możliwą zniżką. Jeśli nie ma informacji w zakładce Karnety - oferta zostanie przedstawiona w momencie przesłania Umowy lub najpóźniej przed dokonaniem finalnej wpłaty.

Samolot – jestem zainteresowany/-a opcją transportu samolotem oraz transferem do i z miejsca docelowego – oferta zostanie przedstawiona, jeśli taka opcja będzie możliwa w danym terminie, i dla danej destynacji.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 7590 zł / tydzień*

*podana cena dotyczy osoby dorosłej z zakwaterowaniem dla 1 os ze śniadaniem w pokoju typu Double Classic (max 3 os).

Dzieci**:

Od 0 do 11,99 lat: 190 zł

Od 12 lat: 2990 zł

**zniżki dla dzieci obowiązują przy dwóch pełnopłatnych osobach w pokoju.

Dopłaty:

Pokój typu Double Deluxe (dla max 2+1): 1600 zł

Pokój typu Junior Suite (dla max 2+1): 3200 zł

Pokój typu Family Room (dla max 2+3): 6800 zł

Szkolenie narciarskie półdniowe (2,5h dziennie), grupowe dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 15h

Szkolenie indywidualne dla dzieci lub dla dorosłych: 990 zł za 6h

Karnety – jestem zainteresowany/-a nabyciem karnetu/-ów z odbiorem na miejscu i możliwą zniżką. Jeśli nie ma informacji w zakładce Karnety - oferta zostanie przedstawiona w momencie przesłania Umowy lub najpóźniej przed dokonaniem finalnej wpłaty.

Samolot – jestem zainteresowany/-a opcją transportu samolotem oraz transferem do i z miejsca docelowego – oferta zostanie przedstawiona, jeśli taka opcja będzie możliwa w danym terminie, i dla danej destynacji.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.