WIELKANOC Kappl / Ischgl

Hotel Silvretta 3*HB

Ośrodek narciarski Kappl znajduje się w Paznaun-Ischgl. Oferuje 40km doskonale przygotowanych tras narciarskich, obsługiwanych przez 10 wyciągów. Położony na wysokości od 1180 do 2690 m. Kappl jest najbardziej słonecznym ośrodkiem w dolinie Paznaun.

Położony po słonecznej stronie doliny Paznauntal, przyjazny rodzinom ośrodek narciarski Kappl leży u podnóża gór Verwall i oferuje szereg tras dla początkujących, średniozaawansowanych i trzy czarne trasy dla bardzo doświadczonych narciarzy, a także funpark i strefę dla dzieci. Najdłuższą trasą w ośrodku jest Lattenabfahrt, a najszybszą jest bez wątpienia stała trasa wyścigowa. Dla snowboardzistów i freestylerów przygotowano Snowpark Alblitt, a rodziny będą mogły cieszyć się w Sunny Mountain Adventure Park z obszarem do ćwiczeń, karuzelą narciarską i całodobową opieką nad dziećmi.

Ischgl – Samnaun Silvretta Arena to ośrodek pięciogwiazdkowy (4,8/5), który (według skiresort.info) należy do Top 5 najlepszych ośrodków narciarskich na świecie. Aż 239km perfekcyjnie przygotowanych tras do pokonania bez zdejmowania nart (47 łatwych, 150 średnich, 49 trudnych), zlokalizowanych od 1360 do 2872 m n.p.m., czego aż 90% położonych powyżej 2000 m, co daje gwarancję naturalnego i zmrożonego śniegu przez cały sezon!

Jedyny region ze szwajcarsko – austriacką granicą, którą pokonuje się w tą i z powrotem na nartach! Historycznie z Samnanun do Ischgl wiodły przez góry piesze szlaki przemytników i właśnie ze środków pochodzących z przemytu wybudowano pierwszy orczyk w Ischgl w latach 50-tych. Dziś są 3 narciarskie pętle szmuglerów – złota (37km, najdłuższa i najtrudniejsza), srebrna (24km) i brązowa (20km) – każdą z nich przemierza się ze Szwajcarii do Austrii, i z powrotem 🙂

Miasteczko Samnaun to jedyna w Szwajcarii strefa bezcłowa, i z tej strony do kurortu wjeżdża się pierwszą na świecie dwupoziomową gondolą. Po stronie szwajcarskiej trasy są wyżej położone, nie ma kolejek do wyciągów i nawet do południa można pojeździć po świeżo wyratrakowanych stokach. Aż 60% stoków w ośrodku to trasy czerwone. Na śmiałków, którzy będą szukać jeszcze większych wyzwań czeka prawie 50km tras czarnych. Dużą przygodą jest zjazd 11km czerwono-czarną trasą Eleven – ze szczytu Greitspitze do centrum Ischgl czyli najwyżej i najniżej położonych punktów w ośrodku.

Jeden z najmodniejszych alpejskich kurortów narciarskich, mekka narciarzy, snowboardzistów, miłośników freeridingu, akrobacji i dobrej zabawy! To tu odbywają się największe w Alpach eventy i koncerty- grały tu wszystkie największe sławy m.in. Bob Dylan, Deep Purple, Elton John, Sting, Jon Bon Jovi, Tina Turner, Robbie Williams, Rod Steward, Diana Ross, a także Nickelback, Gossip, Rihanna, Pink, Alicia Keys, Muse i wielu innych.

Kappl
Ilość tras: 42km, w tym: 10km tras niebieskich; 20km tras czerwonych; 5km tras czarnych; 7km skirouty
Liczba wyciągów: 10 wyciągów, w tym: 1 gondola; 3 wyciągi kanapowe; 2 wyciągi orczykowe; 4 taśmy

See
Ilość tras: 45km, w tym: 8km tras niebieskich; 25km tras czerwonych; 8km tras czarnych; 4km skirouty
Liczba wyciągów: 9 wyciągów, w tym: 2 gondole; 2 wyciągi kanapowe; 3 wyciągi orczykowe; 2 taśmy


Ischgl Samnaun – Silvretta Arena
Ilość tras: 239km, w tym 48km niebieskich, 150km czerwonych i 27km czarnych.
Liczba wyciągów: 41, w tym 3 kolejki linowe, 4 gondole, 25 wyciągów kanapowych i 9 orczykowych.
Dodatkowo 4 taśmy do nauki dla najmłodszych narciarzy.

Karnet narciarski Skiarea Kappl&See:

6-cio dniowy karnet narciarski w terminach: 31.03–05.04.2024 kosztuje:
– dla osoby dorosłej 299,50 euro
189 euro dla młodzieży do 17 lat
dzieci do 8 lat karnet narciarski GRATIS, pod warunkiem, że towarzyszą osobie dorosłej jeżdżącej na nartach, która wykupiła karnet narciarski.

Szczegółowe informacje dotyczące cen karnetów narciarskich w sezonie 2023/2024 tutaj:
https://www.kappl.com/en/Active/Active-Winter/Ski-pass-and-operating-hours/Kappl-See-ski-pass-prices


Karnet narciaski Silwretta obejmuje ośrodki narciarskie Ischgl/Samnaun, Galtür, Kappl i See:

6-cio dniowy karnet narciarski w terminach: 31.03-05.04.2024 kosztuje:
– dla osoby dorosłej 387 euro
220,50 euro dla młodzieży do 17 lat
– dzieci do 8 lat karnet narciarski GRATIS, pod warunkiem, że towarzyszą osobie dorosłej jeżdżącej na nartach, która wykupiła karnet narciarski.

Szczegółowe informacje dotyczące cen karnetów narciarskich w sezonie 2023/2024 tutaj:
https://www.kappl.com/en/Active/Active-Winter/Ski-pass-and-operating-hours/Silvretta-ski-pass-prices

Tutaj zamieszczamy linki do stron oficjalnych oraz najbardziej wiarygodnych ocen i opinii na temat całego regionu Ischgl/Samnaun – Silvretta Arena

Oficjalna strona ośrodka Kappl:
https://www.kappl.com/en

Oficjalna strona ośrodka Ischgl:
https://www.ischgl.com/en

Oficjalna strona Tyrolu o regionie Kappl:
https://www.tyrol.pl/miejscowosci/a-kappl/narciarstwo?listId=58b70e71bedbb3a49100dc948c46bb7f

Oficjalna strona Tyrolu o regionie Ischgl:
https://www.tyrol.pl/atrakcje-turystyczne/sport/narty-i-biegowki/przeglad-wszystkich-stacji-narciarskich/a-ischgl-w-paznaun

Opinie skiresort.info o Kappl:
https://www.skiresort.info/ski-resort/kappl/

Opinie skiresort.info o Ischgl/Samnaun – Silvretta Arena:
https://www.skiresort.info/ski-resort/ischglsamnaun-silvretta-arena/

Ocena portalu snow-online.com o Kappl:
https://www.snow-online.com/ski-resort/kappl.html

Ocena portalu snow-online.com o Silvretta Arena:
https://www.snow-online.com/ski-resort/samnaun.html

Hotel Silvretta jest hotelem typu ski in/ski out. Położony przy stoku, zapewnia szybki i wygodny dojazd na nartach do gondoli Dias Bahn, która jest główną gondolą w Kappl, łączącą tereny o łącznej długości 40 km tras narciarskich. Po całym dniu jazdy w Kappl można zjechać na nartach bezpośrednio do hotelu.

Dla bardziej wymagających, w ciągu 10 minut można dostać się samochodem do Ischgl i ponad 200km tras. Jest również połączenie za pośrednictwem skibusa. Należy dojechać do centrum Kappl, a później przesiąść się do skibusa jadącego do Ischgl. Przystanek znajduje się tuż przy hotelu.
Hotel posiada strefę wellness – około 40m² z sauną suchą, kabiną z podczerwienią oraz pokojem relaksacyjnym.

Komfortowe i czyste pokoje, wykończone w drewnie i urządzone w tradycyjnym, alpejskim stylu.

W każdym hotelowym pokoju znajduje się podwójne łóżko, szafa, biurko, łazienka z prysznicem i toaletą, Tv, telefon, suszarka oraz wygodne miejsce do siedzenia. Każdy pokój ma około 22m².

Wyżywienie w formule HB

W cenie pobytu hotelowa restauracja serwuje obfite śniadania w formie bufetu oraz wyśmienite obiadokolacje złożone z czterodaniowego menu (w tym dania wegetariańskie) z bufetem sałatkowym.

Jeżeli interesuje Cię inny termin, którego nie ma w ofercie, skontaktuj się z nami
– postaramy się pomóc!

Termin: 30.03-06.04.2024

Osoba dorosła*: 2990

Dzieci**:
Od 3 do 13,99 lat: 1990 zł

*podana cena dotyczy 1 osoby dorosłej w pokoju typu Standard
** ceny obowiązują przy dwóch pełnopłatnych osobach w pokoju

Dopłaty:

Ubezpieczenie – rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj
Ubezpieczenie od rezygnacji3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące kwarantannę lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

1Wybierz miejsce:

2Wybierz termin:


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 2990 zł / tydzień*

*cena za 1 os dorosłą.

Dzieci**:

Od 3 do 13,99 lat: 1990 zł

**zniżki dla dzieci obowiązują przy dwóch pełnopłatnych osobach w pokoju.

Dopłaty:

Karnety – jestem zainteresowany/-a nabyciem karnetu/-ów z odbiorem na miejscu i możliwą zniżką. Jeśli nie ma informacji w zakładce Karnety - oferta zostanie przedstawiona w momencie przesłania Umowy lub najpóźniej przed dokonaniem finalnej wpłaty.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.

WIELKANOC Kappl / Ischgl

Ośrodek narciarski Kappl znajduje się w Paznaun-Ischgl. Oferuje 40km doskonale przygotowanych tras narciarskich, obsługiwanych przez 10 wyciągów. Położony na wysokości od 1180 do 2690 m. Kappl jest najbardziej słonecznym ośrodkiem w dolinie Paznaun.

Położony po słonecznej stronie doliny Paznauntal, przyjazny rodzinom ośrodek narciarski Kappl leży u podnóża gór Verwall i oferuje szereg tras dla początkujących, średniozaawansowanych i trzy czarne trasy dla bardzo doświadczonych narciarzy, a także funpark i strefę dla dzieci. Najdłuższą trasą w ośrodku jest Lattenabfahrt, a najszybszą jest bez wątpienia stała trasa wyścigowa. Dla snowboardzistów i freestylerów przygotowano Snowpark Alblitt, a rodziny będą mogły cieszyć się w Sunny Mountain Adventure Park z obszarem do ćwiczeń, karuzelą narciarską i całodobową opieką nad dziećmi.

Ischgl – Samnaun Silvretta Arena to ośrodek pięciogwiazdkowy (4,8/5), który (według skiresort.info) należy do Top 5 najlepszych ośrodków narciarskich na świecie. Aż 239km perfekcyjnie przygotowanych tras do pokonania bez zdejmowania nart (47 łatwych, 150 średnich, 49 trudnych), zlokalizowanych od 1360 do 2872 m n.p.m., czego aż 90% położonych powyżej 2000 m, co daje gwarancję naturalnego i zmrożonego śniegu przez cały sezon!

Jedyny region ze szwajcarsko – austriacką granicą, którą pokonuje się w tą i z powrotem na nartach! Historycznie z Samnanun do Ischgl wiodły przez góry piesze szlaki przemytników i właśnie ze środków pochodzących z przemytu wybudowano pierwszy orczyk w Ischgl w latach 50-tych. Dziś są 3 narciarskie pętle szmuglerów – złota (37km, najdłuższa i najtrudniejsza), srebrna (24km) i brązowa (20km) – każdą z nich przemierza się ze Szwajcarii do Austrii, i z powrotem 🙂

Miasteczko Samnaun to jedyna w Szwajcarii strefa bezcłowa, i z tej strony do kurortu wjeżdża się pierwszą na świecie dwupoziomową gondolą. Po stronie szwajcarskiej trasy są wyżej położone, nie ma kolejek do wyciągów i nawet do południa można pojeździć po świeżo wyratrakowanych stokach. Aż 60% stoków w ośrodku to trasy czerwone. Na śmiałków, którzy będą szukać jeszcze większych wyzwań czeka prawie 50km tras czarnych. Dużą przygodą jest zjazd 11km czerwono-czarną trasą Eleven – ze szczytu Greitspitze do centrum Ischgl czyli najwyżej i najniżej położonych punktów w ośrodku.

Jeden z najmodniejszych alpejskich kurortów narciarskich, mekka narciarzy, snowboardzistów, miłośników freeridingu, akrobacji i dobrej zabawy! To tu odbywają się największe w Alpach eventy i koncerty- grały tu wszystkie największe sławy m.in. Bob Dylan, Deep Purple, Elton John, Sting, Jon Bon Jovi, Tina Turner, Robbie Williams, Rod Steward, Diana Ross, a także Nickelback, Gossip, Rihanna, Pink, Alicia Keys, Muse i wielu innych.

Kappl
Ilość tras: 42km, w tym: 10km tras niebieskich; 20km tras czerwonych; 5km tras czarnych; 7km skirouty
Liczba wyciągów: 10 wyciągów, w tym: 1 gondola; 3 wyciągi kanapowe; 2 wyciągi orczykowe; 4 taśmy

See
Ilość tras: 45km, w tym: 8km tras niebieskich; 25km tras czerwonych; 8km tras czarnych; 4km skirouty
Liczba wyciągów: 9 wyciągów, w tym: 2 gondole; 2 wyciągi kanapowe; 3 wyciągi orczykowe; 2 taśmy


Ischgl Samnaun – Silvretta Arena
Ilość tras: 239km, w tym 48km niebieskich, 150km czerwonych i 27km czarnych.
Liczba wyciągów: 41, w tym 3 kolejki linowe, 4 gondole, 25 wyciągów kanapowych i 9 orczykowych.
Dodatkowo 4 taśmy do nauki dla najmłodszych narciarzy.

Karnet narciarski Skiarea Kappl&See:

6-cio dniowy karnet narciarski w terminach: 31.03–05.04.2024 kosztuje:
– dla osoby dorosłej 299,50 euro
189 euro dla młodzieży do 17 lat
dzieci do 8 lat karnet narciarski GRATIS, pod warunkiem, że towarzyszą osobie dorosłej jeżdżącej na nartach, która wykupiła karnet narciarski.

Szczegółowe informacje dotyczące cen karnetów narciarskich w sezonie 2023/2024 tutaj:
https://www.kappl.com/en/Active/Active-Winter/Ski-pass-and-operating-hours/Kappl-See-ski-pass-prices


Karnet narciaski Silwretta obejmuje ośrodki narciarskie Ischgl/Samnaun, Galtür, Kappl i See:

6-cio dniowy karnet narciarski w terminach: 31.03-05.04.2024 kosztuje:
– dla osoby dorosłej 387 euro
220,50 euro dla młodzieży do 17 lat
– dzieci do 8 lat karnet narciarski GRATIS, pod warunkiem, że towarzyszą osobie dorosłej jeżdżącej na nartach, która wykupiła karnet narciarski.

Szczegółowe informacje dotyczące cen karnetów narciarskich w sezonie 2023/2024 tutaj:
https://www.kappl.com/en/Active/Active-Winter/Ski-pass-and-operating-hours/Silvretta-ski-pass-prices

Tutaj zamieszczamy linki do stron oficjalnych oraz najbardziej wiarygodnych ocen i opinii na temat całego regionu Ischgl/Samnaun – Silvretta Arena

Oficjalna strona ośrodka Kappl:
https://www.kappl.com/en

Oficjalna strona ośrodka Ischgl:
https://www.ischgl.com/en

Oficjalna strona Tyrolu o regionie Kappl:
https://www.tyrol.pl/miejscowosci/a-kappl/narciarstwo?listId=58b70e71bedbb3a49100dc948c46bb7f

Oficjalna strona Tyrolu o regionie Ischgl:
https://www.tyrol.pl/atrakcje-turystyczne/sport/narty-i-biegowki/przeglad-wszystkich-stacji-narciarskich/a-ischgl-w-paznaun

Opinie skiresort.info o Kappl:
https://www.skiresort.info/ski-resort/kappl/

Opinie skiresort.info o Ischgl/Samnaun – Silvretta Arena:
https://www.skiresort.info/ski-resort/ischglsamnaun-silvretta-arena/

Ocena portalu snow-online.com o Kappl:
https://www.snow-online.com/ski-resort/kappl.html

Ocena portalu snow-online.com o Silvretta Arena:
https://www.snow-online.com/ski-resort/samnaun.html

Hotel Silvretta jest hotelem typu ski in/ski out. Położony przy stoku, zapewnia szybki i wygodny dojazd na nartach do gondoli Dias Bahn, która jest główną gondolą w Kappl, łączącą tereny o łącznej długości 40 km tras narciarskich. Po całym dniu jazdy w Kappl można zjechać na nartach bezpośrednio do hotelu.

Dla bardziej wymagających, w ciągu 10 minut można dostać się samochodem do Ischgl i ponad 200km tras. Jest również połączenie za pośrednictwem skibusa. Należy dojechać do centrum Kappl, a później przesiąść się do skibusa jadącego do Ischgl. Przystanek znajduje się tuż przy hotelu.
Hotel posiada strefę wellness – około 40m² z sauną suchą, kabiną z podczerwienią oraz pokojem relaksacyjnym.

Komfortowe i czyste pokoje, wykończone w drewnie i urządzone w tradycyjnym, alpejskim stylu.

W każdym hotelowym pokoju znajduje się podwójne łóżko, szafa, biurko, łazienka z prysznicem i toaletą, Tv, telefon, suszarka oraz wygodne miejsce do siedzenia. Każdy pokój ma około 22m².

Wyżywienie w formule HB

W cenie pobytu hotelowa restauracja serwuje obfite śniadania w formie bufetu oraz wyśmienite obiadokolacje złożone z czterodaniowego menu (w tym dania wegetariańskie) z bufetem sałatkowym.

Jeżeli interesuje Cię inny termin, którego nie ma w ofercie, skontaktuj się z nami
– postaramy się pomóc!

Termin: 30.03-06.04.2024

Osoba dorosła*: 2990

Dzieci**:
Od 3 do 13,99 lat: 1990 zł

*podana cena dotyczy 1 osoby dorosłej w pokoju typu Standard
** ceny obowiązują przy dwóch pełnopłatnych osobach w pokoju

Dopłaty:

Ubezpieczenie – rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj
Ubezpieczenie od rezygnacji3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące kwarantannę lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

1Wybierz miejsce:

2Wybierz termin:


3Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 2990 zł / tydzień*

*cena za 1 os dorosłą.

Dzieci**:

Od 3 do 13,99 lat: 1990 zł

**zniżki dla dzieci obowiązują przy dwóch pełnopłatnych osobach w pokoju.

Dopłaty:

Karnety – jestem zainteresowany/-a nabyciem karnetu/-ów z odbiorem na miejscu i możliwą zniżką. Jeśli nie ma informacji w zakładce Karnety - oferta zostanie przedstawiona w momencie przesłania Umowy lub najpóźniej przed dokonaniem finalnej wpłaty.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: wraz z ubezpieczeniem od pandemii i od kradzieży nart: 100 zł/os (wariant Tip Plus wraz z ubezpieczeniem od sportów wysokiego ryzyka jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji***. Zakres wariantów tutaj

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości rezerwacji lub 4,4% (dodatkowo obejmujące zachorowanie na COVID-19)***. Ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie. Zakres wariantów tutaj

***ubezpieczenie w wariancie TOP Plus oraz ubezpieczenie od rezygnacji obejmujące nieszczęśliwy wypadek lub zachorowanie w wyniku choroby przewlekłej – dostępne za dopłatą, na życzenie, w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (jeżeli do wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni)

Kalkulacja ceny: 0.00 

4Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

5Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.