Zespół

Już za chwilę się przedstawimy

Agnieszka Szaniawska

Agnieszka Szaniawska ,,Doświadczony instruktor fitness i szkoleniowiec. Zdobyła tytuł trenera roku 2016 w ogólnopolskim konkursie magazynu Shape, obecnie jest topową trenerką magazynu. Ponadto pionierka warszawskich zajęć fitness na trampolinach i założycielka klubu Just Jump Fitness. Gość wielu programów telewizyjnych oraz wywiadów w znanych czasopismach. Prywatnie kochająca wyzwania miłośniczka zdrowego i aktywnego stylu życia oraz mama dwójki dzieci. Motywuje do działania i podkreśla, że przygodę ze sportem można zacząć w każdym wieku i od zera. Wystarczy zrobić ten pierwszy krok.

Olga Duda

Urodzona by animować! Wulkan energii i pomysłów! Dużo mówi i wszędzie jej pełno 😊 Ponadto instruktor sportu ze specjalizacją w fitnesie, Trener i Szkoleniowiec. Wyczynowo zaraża ludzi energią i uśmiechem, twierdzi także, że wiek to tylko liczba, a podczas jej zajęć każdy będzie się bawić wybornie. Ma za sobą 7 sezonów sportowo-animacyjnych w różnych zakątkach świata, a jej ulubione formy aktywności to zumba, aerobic wodny, yoga i trekkingi. Mając do dyspozycji piłkę i kawałek sznurka aktywnie i wesoło zapełni dzień zarówno dorosłym jak i dzieciom. Prywatnie kocha podróżować, oglądać musicale i podejmować nowe wyzwania.

Edyta Warzecha

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Jej specjalnością są tańce latynoamerykańskie. Ukończyła studia o kierunku Choreografia i techniki tańca. Instruktorka i uczestniczka wielu kursów. Od najmłodszych lat uczestniczyła w zespole baletowym “Adagio”, gdzie brała udział w licznych wystąpieniach i konkursach. Do chwili obecnej spełnia się jako tancerka, instruktor i choreograf. Ogromne zaangażowanie na zajęciach sprawia że efekty małych baletnic są niezaprzeczalne. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii którą pożytkuje na zajęciach Salsy czy Bachaty z dorosłymi. Taniec to jednym słowem jej całe życie!

Larysa Kozak

Pełna energii i niezwykle kreatywna. Z branżą fitness związana od 2004 roku.Dyplomowany instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem, instruktor kulturystyki, trener personalny, międzynarodowy instruktor Lesmills BODY PUMP, nauczyciel jogi. Instruktor zajęć dla kobiet w ciąży oraz zajęć dla dzieci FITKIDS. Dietetyk w kierunku dietoterapia.Z jogą związana od 6 lat. Ulubioną jej formą jogi jest Vinyasa Yoga i Joga Flow. Motto życiowe: „Zdrowo przez życie „.Ruch to wspaniały sposób na życie, nie tylko osobiste ale i zawodowe. Zdrowie to nie tylko ruch, ale również odpowiednio dobrana dieta. Ruch + Dieta = ZDROWIE Zdrowe ciało to podstawa funkcjonowania, dlatego jej konikiem są zajęcia joga, pilates, zdrowy kręgosłup oraz duże piłki gimnastyczne. Odbyła liczne kursy, warsztaty i szkolenia z zakresu fitnessu, treningu siłowego, tańca oraz jogi. Praca z ludźmi to jej pasja i spełnienie marzeń.

Marek Sykała

Tai Chi nieprzerwanie trenuje od 2001 r. Od początku jest związany z YMAA. W 2013 r. zdał na II poziom wg programu YMAA. Uczestniczył w wielu obozach i warsztatach prowadzonych przez Mistrza Yang Jwing-Minga oraz instruktorów krajowych (Robert Wąs, Bartłomiej Grad, Rafał Szulkowski) i zagranicznych (Pedro Rodrigues, Victor Casqueiro, Amazigh Zenia). Jego osobna pasja to wyjazdy, a szczególnie góry, od tych małych po te ogromne i w dobrą i w złą pogodę. Aby się do tego przygotować ukończył kurs wspinaczki skałkowej i wysokogórskiej. Z ciekawszych szczytów: Kilimandżaro (5.895 m n.p.m.) – Tanzania, Afryka; Grossglockner (3.798 m n.p.m.) – Alpy, Austria; Romariswandkopf (3.511 m n.p.m.) – Alpy, Austria;

Adrianna Słowiak

Instruktorka tańca towarzyskiego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła  w wieku 7 lat rozpoczynając od tańca współczesnego, jednak po 2 latach to taniec towarzyski stał się jejgłówną pasją. Poza pełnieniem funkcji instruktora, dalej jest aktywną tancerką, biorącą udział w licznych szkoleniach i warsztatach, a także w turniejach  ogólnopolskich,  jak imiędzynarodowych. Posiada najwyższą klasę taneczną, klasę „S”. Jest finalistką mistrzostw. Polski i zdobywczynią wielu nagród i miejsc finałowych na największych turniejach w Polsce i za granicą. Adrianna potrafi swoją pasją do tańca oraz pozytywną energią zarazić innych, co wyraźnie widać na prowadzonych przez nią zajęciach.

Bartłomiej Gruszczak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, wieloletni instruktor tańca towarzyskiego. Doświadczenie zdobywał już za młodych lat, będąc członkiem wielu grup tanecznych, poznającprzy tym różne style tańca. Obecnie współwłaściciel Małopolskiego Centrum Tańca, były zawodowy zawodnik, trener i sędzią Tańca sportowego. Z tańcem związany od zawsze. Pasjonat, któryzamiłowaniem do tańca zaraża każdego, kto przyjdzie do niego na zajęcia. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie tańca sprawia, że Bartek jest profesjonalistą, a zajęcia z nim kochają zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.

Dorota Blinda

„Pasjonatka ruchu i sportu w każdej postaci – zimy nie wyobraża sobie bez szusowania po stokach na nartach i desce, resztę roku spędza zwiedzając świat na rowerze 🙂 Miłością do sportu zaszczepiła się jeszcze w domu rodzinnym, a studia na AWF upewniły ją w przekonaniu, że sport to nie tylko pasja, ale także sposób na życie. Uwielbia podziwiać przyrodę i przeżywać przygodę. Aktywne odkrywanie świata wydaje się więc być jej receptą na wszystko. Zaraża energią, a przesyłając pozdrowienia mówi: Do zobaczenia w górach!”

Magda Niewieczerzał

Certyfikowana instruktorka fitness, trenerka personalna, doradca żywieniowy oraz absolwentka AWF. Od wielu lat prowadzi różnorodne zajęcia sportowe dla osób w każdym wieku i kondycji. Sport uważa za swoją wielką pasję, a także siłę napędowa do wszelkiego działania i sposób na świetne samopoczucie. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii z łatwością porywa innych do wspólnych działań wszystkich. Uwielbia łączyć pracę z podróżowaniem, ruchem na świeżym powietrzu i piękną przyrodą, na co dowodem są zorganizowane i prowadzone przez Magdę wyprawy rowerowe, kajakowe i trekkingowe w Polsce i za granicą.

Agata Wawrzyniak

Ze sportem związana odkąd pamięta. Sport, a wspinaczka przede wszystkim, jest dla niej metodą na odpoczynek, ale też potrzebną dawką adrenaliny. Jako instruktor zaraża swoją pasją zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Jak sama o sobie mówi: „odważna, spontaniczna i uzależniona od dobrej kawy”. Na co dzień: biega, tańczy, wspina się w skałach i w górach,  jeździ na rowerze, a kiedy może przesiada się do auta offroadowego. Kieruje się myślą „życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać”. Dodatkowo – ogromne zamiłowanie do podróży oraz doświadczenie w pracy w turystyce sprawiają, że w roli instruktora na naszych wyjazdach czuje się jak ryba w wodzie.

Damian Ratka

Absolwent Katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor pływania i narciarstwa, a także zawodowy trener piłki nożnej i kierownik wyjazdów grupowych. Ponadto wielki entuzjasta łączenia sportu i turystyki, dla którego plaża bardziej kojarzy się z bieganiem niż leżeniem. Samochód jak tylko się da zastępuje rowerem, jego licznik rowerowy wskazuję więcej niż 20 letni Passat. Organizator wypraw podróżniczych, na których dzień bez treningu jest dniem straconym.