Zespół

Już za chwilę się przedstawimy

Agnieszka Szaniawska

Agnieszka Szaniawska ,,Doświadczony instruktor fitness i szkoleniowiec. Zdobyła tytuł trenera roku 2016 w ogólnopolskim konkursie magazynu Shape, obecnie jest topową trenerką magazynu. Ponadto pionierka warszawskich zajęć fitness na trampolinach i założycielka klubu Just Jump Fitness. Gość wielu programów telewizyjnych oraz wywiadów w znanych czasopismach. Prywatnie kochająca wyzwania miłośniczka zdrowego i aktywnego stylu życia oraz mama dwójki dzieci. Motywuje do działania i podkreśla, że przygodę ze sportem można zacząć w każdym wieku i od zera. Wystarczy zrobić ten pierwszy krok.

Agata Wawrzyniak

Ze sportem związana odkąd pamięta. Sport, a wspinaczka przede wszystkim, jest dla niej metodą na odpoczynek, ale też potrzebną dawką adrenaliny. Jako instruktor zaraża swoją pasją zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Jak sama o sobie mówi: „odważna, spontaniczna i uzależniona od dobrej kawy”. Na co dzień: biega, tańczy, wspina się w skałach i w górach,  jeździ na rowerze, a kiedy może przesiada się do auta offroadowego. Kieruje się myślą „życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać”. Dodatkowo – ogromne zamiłowanie do podróży oraz doświadczenie w pracy w turystyce sprawiają, że w roli instruktora na naszych wyjazdach czuje się jak ryba w wodzie.

Magda Niewieczerzał

Certyfikowana instruktorka fitness, trenerka personalna, doradca żywieniowy oraz absolwentka AWF. Od wielu lat prowadzi różnorodne zajęcia sportowe dla osób w każdym wieku i kondycji. Sport uważa za swoją wielką pasję, a także siłę napędowa do wszelkiego działania i sposób na świetne samopoczucie. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii z łatwością porywa innych do wspólnych działań wszystkich. Uwielbia łączyć pracę z podróżowaniem, ruchem na świeżym powietrzu i piękną przyrodą, na co dowodem są zorganizowane i prowadzone przez Magdę wyprawy rowerowe, kajakowe i trekkingowe w Polsce i za granicą.

Dorota Blinda

„Pasjonatka ruchu i sportu w każdej postaci – zimy nie wyobraża sobie bez szusowania po stokach na nartach i desce, resztę roku spędza zwiedzając świat na rowerze 🙂 Miłością do sportu zaszczepiła się jeszcze w domu rodzinnym, a studia na AWF upewniły ją w przekonaniu, że sport to nie tylko pasja, ale także sposób na życie. Uwielbia podziwiać przyrodę i przeżywać przygodę. Aktywne odkrywanie świata wydaje się więc być jej receptą na wszystko. Zaraża energią, a przesyłając pozdrowienia mówi: Do zobaczenia w górach!”

Olga Duda

Urodzona by animować! Wulkan energii i pomysłów! Dużo mówi i wszędzie jej pełno 😊 Ponadto instruktor sportu ze specjalizacją w fitnesie, Trener i Szkoleniowiec. Wyczynowo zaraża ludzi energią i uśmiechem, twierdzi także, że wiek to tylko liczba, a podczas jej zajęć każdy będzie się bawić wybornie. Ma za sobą 7 sezonów sportowo-animacyjnych w różnych zakątkach świata, a jej ulubione formy aktywności to zumba, aerobic wodny, yoga i trekkingi. Mając do dyspozycji piłkę i kawałek sznurka aktywnie i wesoło zapełni dzień zarówno dorosłym jak i dzieciom. Prywatnie kocha podróżować, oglądać musicale i podejmować nowe wyzwania.

Damian Ratka

Absolwent Katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor pływania i narciarstwa, a także zawodowy trener piłki nożnej i kierownik wyjazdów grupowych. Ponadto wielki entuzjasta łączenia sportu i turystyki, dla którego plaża bardziej kojarzy się z bieganiem niż leżeniem. Samochód jak tylko się da zastępuje rowerem, jego licznik rowerowy wskazuję więcej niż 20 letni Passat. Organizator wypraw podróżniczych, na których dzień bez treningu jest dniem straconym.