Zespół

Marcin – Pomysłodawca i założyciel
Marcin
Pomysłodawca i założyciel. Niespokojny duch, który nieustannie coś tworzy i usprawnia. Od programów, poprzez schematy, aż po tabelki. Miłośnik aktywnych podróży i Alp. Zna tutaj prawie wszystkie regiony i najlepsze miejsca do aktywnego wypoczynku. Latem myśli już o zimie, a zimą o lecie, chociaż pomysły na programy i destynacje ma już na kilka lat do przodu. Osobiście wybiera hotele i pozyskuje najlepszych Instruktorów z różnych dyscyplin. Jeździ na nartach, na rowerze, biega, wiosłuje. Uwielbia dobre wino i rozmowy z Klientami.
Agnieszka
Koordynator Obsługi Klienta. To przez nią przechodzą wszystkie umowy i rozliczenia. Koordynuje działania w mediach społecznościowych, upiększa programy, współpracuje z partnerami zewnętrznymi. Jak już w pracy wszystko ogarnie, to poświęca się trójce dzieci, które też zaraża pasją do aktywnych wyjazdów. W zimie jeździ na nartach, w lecie na rowerze, a cały rok biega po różnych krajach na domowej bieżni.
Szymon
Instruktor, 6 lat doświadczenia w nauczaniu. Ostoja spokoju i cierpliwości. Pozytywnie nastawiony do świata i patrzący nań przez różowe okulary. Entuzjasta skitouringu, żeglarstwa, gier planszowych oraz szachów. Na co dzień pracuje jako trener żeglarskiej sekcji młodzieżowej w klasie Hobie16 w Sopocie, więc jeżeli kiedykolwiek z Sopockiego Mola  zobaczycie flotę katamaranów z kolorowymi żaglami to mocno machajcie.
Daniel
Instruktor, pasjonat narciarstwa i gór w każdym wymiarze. Ma troje dzieci, stąd duże doświadczenie i cierpliwość w szkoleniu. Uczestnik wypraw na Kilimandżaro (Tanzania), Aconcagua (Argentyna), Damavand (Iran), zaraża pasją do podróżowania i aktywnego wypoczynku. W zimie na nartach najczęściej w Alpach, a latem obiera kurs na KajakiDunajcem.pl. Jesień i wiosna na górskim rowerze. Nie pracuje, bo ciągle robi to co lubi, pozytywny i uśmiechnięty. 
Magda
Absolwentka AWF, Instruktor narciarstwa, 8 lat doświadczenia w nauczaniu małych i dużych. Uwielbia jazdę na rolkach,  żeglarstwo, trekking,  enduro, crossfit i bieganie. Grywa w szachy, planszówki i karty. Niekiedy w marynarza a jak trzeba również w bierki :) Entuzjastka festiwali muzycznych, koncertów i teatrów rozrywki.  Niepoprawna optymistka, uwielbia podróże, zwłaszcza aktywne. Nie boi się wyzwań- rzeczy niemożliwe załatwia od ręki. 
Paweł
Twarz jak James Bond... Praca z dziećmi i aktywność fizyczna jest jego pasją. Od 9 lat nauczyciel od fikołków, instruktor pływania od 13 lat, trener personalny od 7 lat. Od 9 lat ratuje ludzi nad Morzem a od 8 lat, zimą szusuje po stokach nauczając, doskonaląc i wspierając dzieci i młodzież w narciarstwie zjazdowym. Uwielbia bieganie, pływanie, gimnastykę korekcyjną i spanie. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia.
Agnieszka
Na co dzień mieszkam w Krakowie. Przygodę z nartami zaczęłam w wieku paru lat. W liceum byłam pomocnikiem Instroktura PZN, obecnie mam uprawnienia MENiS. Każdego roku systematycznie w rożnym czasie pracuje na stoku w Polsce i zagranicą. Od czterech lat systematycznie trenuje wspinaczkę sportową.
Hubert
Absolutny pasjonat narciarstwa z ośmioletnim doświadczeniem instruktorskim. Na co dzień fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego i instruktor wspinaczki. Jego pasją jest przekazywanie radości z ruchu i zdobywania nowych umiejętności. Uwielbia przestrzeń gór i pływanie open-water w kaszubskich jeziorach.
Jacek
Instruktor narciarstwa z sześcioma sezonami w trzech krajach i trzech językach za sobą. Animator, wychowawca, socjolog i nurek. Więcej opowiem podczas wjazdów gondolą. Do zobaczenia!
Kamila
Zawsze pozytywnie nakręcona i zakręcona, uśmiechnięta, kochająca życie, ludzi i sport, dumna mama dwóch rozrabiakow- sportowców i jednej roztańczonej łobuziary. Instruktorka snowboardu, windsurfingu i pływania z 20- letnim doświadczeniem. Od 5 lat również czynnie działająca instruktorka fitness. Poza tym pasjonatka narciarstwa, jazdy konnej, jazdy na rowerze typu mtb oraz życia w zgodzie z naturą. Las, woda i góry to moje naturalne środowisko, praca z ludźmi to moje powołanie. Praca z ludźmi w lesie, wodzie lub w górach to moja MIŁOŚĆ...
Michał
Miłośnik wypraw ekstremalnych, ma doświadczenie w wyprawach w Himalaje, nie tylko trekkingowe, ale też rowerowe! Prowadził grupę na Annapurna Circuit, w której zdobyli wysokości ponad 5400 m n.p.m. wjeżdżając na rowerach. Pasjonat trekkingu i wysokich gór. Człowiek ,,do tańca i do różańca’’ – spokojny i odpowiedzialny, a przy tym uśmiechnięty, kontaktowy, mistrz rozluźniania atmosfery i dobrych anegdot, także z wielu poprzednich wypraw.
Wojtek
wychowany w Alpach pasjonat narciarstwa, a na co dzień – miłośnik win z międzynarodowymi sommelierskimi uprawnieniami, erudyta świata win, importer i właściciel sklepu – Prime Wine. Prowadzi degustacje, szkolenia i prelekcje o winach. Pytany o najlepsze wina – odpowiada bez wahania: powiem Wam na nartach, w Południowym Tyrolu, w Alta Badia, na wyjeździe Narty ze smakiem z Hey Holiday.