Bezpieczna rezerwacja

+ Gwarancja natychmiastowego zwrotu pieniędzy w postaci gotówki (w przypadku zamknięcia regionu, hotelu lub restrykcji w przemieszczaniu się) – zaliczki, które otrzymujemy od Klientów są deponowane na koncie, a nie wydawane na bieżącą działalność + Sprzedajmy tylko hotele i apartamenty, które osobiście sprawdziliśmy i znamy ich właścicieli i/lub osoby zarządzające, aby mieć pewność, że nasi Goście otrzymają dokładnie to, co oferujemy.

+ Możliwość wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji na wypadek sytuacji losowej przed samym wyjazdem (już od 3% wartości wyjazdu) – w ciągu 14 dni od daty zawarcia Umowy (a jeśli wyjazd do 30 dni – w dniu zawarcia Umowy).

+ Ubezpieczenie o podwyższonym standardzie w cenie – wariant Tip Plus wraz ubezpieczeniem od pandemii i sportów wysokiego ryzyka + assistance dla każdego uczestnika wyjazdu z Hey Holiday. Możliwość dopłaty do wariantu Top (50 zł /osoba) – wyższe sumy KL, OC i NNW – możliwe wyłącznie dla wszystkich uczestników rezerwacji.

+ Wpłata głównej transzy (70%) dopiero na 30 dni przed wyjazdem. Pobieramy 30% zaliczki rezerwacyjnej, płatnej w ciągu 3 dni od zawarcia Umowy, a w przypadku wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji – również ta kwota zostanie doliczona do pierwszej zaliczki.

+ Licencjonowany organizator turystyki z gwarancją ubezpieczeniową na kwotę 30 000 € i kapitałem zakładowym 100 000 PLN (w całości wpłacony).