Kondycja

Zell am See, Alpy, Austria

AKTYWNOŚCI PODCZAS WYJAZDU (z instruktorami Hey Holiday):

• Wycieczki na rowerach MTB i elektrycznych, w tym przejazd kultową Wysokogórską Drogę Alpejską w tym w pobliżu Grossglockner – najwyższego szczytu Austrii

• Jogging z pięknymi panoramami w tle

• Trekkingi na alpejskich szczytach

• Kąpiele w górskich jeziorach

• Pływanie na deskach SUP

• Program Fitness MAX – rozbudowany program fitness, 4 sesje dziennie zajęć kondycyjnych, wytrzymałościowych i rozciągających (m.in. Jogging, Stretching, Mobility, Yoga, Tabata, Pilates, Bodywork, HIIT, Aerobic, Zumba)

• Pływanie i relaks w hotelowych basenach – wewnętrznym i zewnętrznym, a dodatkowo: sala fitness, sauna, łaźnia, strefa relaksu, masaże

PROGRAM W SKRÓCIE (wszystko w cenie):
KONDYCJA to duża dawka ruchu wśród pięknej natury i urzekających, alpejskich szczytów. Nasze sportowe aktywności będą wszechstronne – każdego dnia będziemy uprawiać inną dyscyplinę – rowery MTB, rowery elektryczne, trekking, jogging, pływanie na deskach SUP w jeziorze Zeller See. Dzień rozpoczynać będziemy od solidnego zastrzyku endorfin w postaci porannego rozruchu, a kończyć zajęciami rozciągającymi mięśnie. Świetna infrastruktura i otoczenie hotelu będą pozytywnie wpływać na relaks i odpoczynek dla naszych mięśni. Na wyjeździe KONDYCJA łączymy odkrywanie malowniczych, alpejskich terenów z aktywnością fizyczną, sportową zabawą i relaksem. Jedno jest pewne – w tym programie spalimy zbędne kalorie i wzmocnimy naszą kondycję.

POZIOM TRUDNOŚCIDLA KOGO?
Dla aktywnych osób dorosłych oraz rodzin z dziećmi od 12 roku życia

DYSCYPLINY: ROWER MTB, ROWER TREKKINGOWY, JOGGING, TREKKING, PŁYWANIE, DESKA SUP, PROGRAM FITNESS

1Wybierz termin:


2Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 3990 zł/os* (program sportowy w cenie)

* cena dotyczy zakwaterowania w pokoju dwuosobowym Standard lub Junior Suite

Dzieci**:

od 0 do 1,99 lat: 290 zł

od 2 do 11,99 lat: 990 zł

od 12 do 15,99 lat: 2490 zł (program sportowy w cenie)

od 16 do 17,99 lat: 3490 zł (program sportowy w cenie)

** cena przy 2 pełnopłatnych osobach w pokoju

Dopłaty:

Pokój jednoosobowy: 250 zł

Pokój typu Family Room lub Family Suite: 1500 zł

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: 50 zł/os (wariant Tip Plus jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji.

Ubezpieczenie od rezygnacji: 3% wartości wyjazdu (ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie).

Kalkulacja ceny: 0.00 

3Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Adres (ulica, kod pocztowy, miasto):

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

4Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i ją akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i ją akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.

DZIEŃ 1
Przyjazd do Austrii, zakwaterowanie w hotelu.
Wieczorem zapoznanie z celebrytą i lekkie zajęcia sportowe na terenie hotelu.

DZIEŃ 2
Biegamy i zwiedzamy


AKTYWNA POBUDKA
Rozbudzający blok sportowy, spokojne ćwiczenia ruchowe lub rozciągające – ok. 30 min,
przed śniadaniem.

PRZEDPOŁUDNIOWY WYSTRZAŁ ENERGII I AKTYWNOŚĆ DNIA W JEDNYM
Naszą alpejską przygodę rozpoczniemy od zwiedzania okolicy, oczywiście w aktywny sposób. Samochodami podjedziemy ok. 10 km do miejscowości Kaprun, znanego kurortu turystycznego, położonego u stóp lodowca Kitzsteinhorn. W sezonie zimowym to mekka narciarzy, w lecie Kaprun przyciąga miłośników biegania i trekkingu świetnie przygotowanymi trasami i wspaniałymi widokami. Nasz ok. 7,5-kilometrowy jogging przebiegnie trasą pozwalającą poznać Kaprun i jego najbliższe, zielone okolice. Ten naturalny szlak początkowo wiedzie wzdłuż rzeki Salzach, następnie wspaniałą wysadzaną drzewami drogą przy średniowiecznym zamku, aż do centrum Kaprun, gdzie przebiegniemy tunelem pod kościołem, by szlakiem przez bujne łąki udać się do punktu końcowego. Po takiej dawce energii i wrażeń przejedziemy w stronę jeziora Zell. Zobaczenie jeziora z bliska zostawimy sobie jednak na kolejne dni, dziś spojrzymy na nie z góry. Samochody zostawimy na parkingu, a sami udamy się na ok. 6-kilometrowy trekking zalesionym terenem lekko pod górę, aby po około 1,5 godz. dotrzeć do niewielkiego górskiego jeziorka, z którego rozciąga się wspaniały widok na okolicę. Kąpiel w zimnym górskim jeziorku, z widokiem na położone poniżej jezioro Zeller See, może być odważnym ale bardzo odprężającym po wcześniejszym wysiłku krokiem 🙂 Po chwili relaksu na szczycie zejdziemy / zbiegniemy w stronę parkingu i wrócimy do hotelu.

WIECZORNE WYCISZENIE
Zajęcia rozciągające sforsowane po całym dniu mięśnie i uspokajające szalejącą energię.
Dodatkowo sesja w saunie na oczyszczenie organizmu oraz doskonały sen.

Nasz jogging:
1. poziom trudności: łatwy
2. dystans w dwie strony: ok. 7,7 km
3. pod górę / w dół: 62m / 62m
4. czas: ok. 1 godz + czas na zdjęcia 🙂

Nasz trekking do górskiego jeziora:
1. poziom trudności: średni
2. dystans w dwie strony: ok. 12 km
3. pod górę / w dół: 536m / 169m
4. czas w obydwie strony: ok. 2,5 godz

DZIEŃ 3
Rowerem nad jezioro Zeller See


AKTYWNA POBUDKA
Rozbudzający blok sportowy, spokojne ćwiczenia ruchowe lub rozciągające – ok. 30 min,
przed śniadaniem.

PRZEDPOŁUDNIOWY WYSTRZAŁ ENERGII
Energiczne zajęcia kondycyjne i wytrzymałościowe, spora dawka pozytywnego ruchu – ok. 60 min, zazwyczaj na świeżym powietrzu, na terenie hotelu lub w jego najbliższej okolicy.

AKTYWNOŚĆ DNIA – ROWERY
Po zajęciach zregenerujemy siły podczas odpoczynku na leżakach tarasu słonecznego lub na basenie by wczesnym popołudniem przejechać samochodami w stronę jeziora Zeller See, któremu dziś przyjrzymy się z bardzo bliska. Dzienną dawkę ruchu zapewnimy sobie wsiadając na rowery i zwiedzając okolicę na dwóch kółkach. Woda jeziora uznana jest za najczystszą w regionie, niektórzy nawet twierdzą, że nadaje się do picia. My pić jej jednak nie zamierzamy 🙂 🙂 planujemy jednak objechać jezioro rowerem dookoła, trzymając się cały czas świetnie przygotowanej nadbrzeżnej ścieżki. Po drodze posilić się będzie można w jednej z przyjeziornych knajpek, a najodważniejsi będą mogli zażyć kąpieli w wodzie o iście alpejskiej temperaturze, za to z pięknym widokiem na szczyty 🙂 Po chwili odpoczynku odjedziemy odrobinę od jeziora przejeżdżając przez niewielkie miasteczka wzdłuż pięknie poprowadzonej ścieżki z coraz bardziej poszarpanymi szczytami Alp w tle. Po ok. 3-godzinnej przejażdżce oddamy rowery i powrócimy do hotelu.

WIECZORNE WYCISZENIE
Zajęcia rozciągające sforsowane po całym dniu mięśnie i uspokajające szalejącą energię.
Dodatkowo sesja w saunie na oczyszczenie organizmu oraz doskonały sen.

Nasz szlak rowerowy:
1. poziom trudności: łatwy
2. dystans w dwie strony: ok. 25 km
3. podjazdy / zjazdy: 226m / 226m
4. czas przejazdu w jedną stronę: ok. 2,5 godz

DZIEŃ 4
Trekking w chmurach i równowaga na wodzie


AKTYWNA POBUDKA
Rozbudzający blok sportowy, spokojne ćwiczenia ruchowe lub rozciągające – ok. 30 min,
przed śniadaniem.

PRZEDPOŁUDNIOWY WYSTRZAŁ ENERGII
Energiczne zajęcia kondycyjne i wytrzymałościowe, spora dawka pozytywnego ruchu – ok. 60
min, zazwyczaj na świeżym powietrzu, na terenie hotelu lub w jego najbliższej okolicy.

AKTYWNOŚĆ DNIA – TREKKING NA ALPEJSKIM SZCZYCIE I DESKI SUP NA WODZIE
Przed nami dzień pełen sielankowych górskich widoków i innej niż dotychczasowa aktywności. Samochodami przejedziemy ok. 12 km do dolnej stacji kolejki górskiej Schmittenhohenbahn. Wagonikami wjedziemy na szczyt góry o wysokości prawie 2000 m. Na szczycie swój początek ma wiele wspaniałych tras trekkingowych o różnym poziomie trudności. Nasz szlak jest dość prosty, biegnie w dół i zapewnia niezwykłe widoki. Prowadzi po grzbietach gór, zapewniając widoki na inne szczyty i połoniny. Wyruszymy w ok. 9-kilometrową wędrówkę z sielskim krajobrazem w tle. Po drodze, na jednaj z pięknie położonych polan, zatrzymamy się na chwilę by wdychając orzeźwiające górskie powietrze poćwiczyć pod okiem naszego instruktora. Odprężające spokojne ćwiczenia i świeże powietrze w połączeniu z alpejskim krajobrazem stanowią idealną harmonię i zapewniają niemal mistyczny relaks. Po ćwiczeniach zregenerujemy siły w jednej z restauracji na szlaku po czym zejdziemy na dół w stronę jeziora Zeller See, które tym razem zwiedzimy od strony wody. Wypożyczymy deski do pływania SUP i po krótkiej nauce pływania na nich wypłyniemy na środek jeziora. Pływanie na deskach SUP, tym bardziej w otoczeniu alpejskich szczytów, to niewątpliwa frajda, ale także niemały sprawdzian dla naszej wytrzymałości oraz umiejętności utrzymania równowagi. Towarzyszący nam przez prawie 2 godziny instruktor pokaże nam jak w pełni zapanować nad deską, by opłynąć jezioro na niej, a nie pod nią 🙂 🙂 . Późnym popołudniem samochodami wrócimy do hotelu.

WIECZORNE WYCISZENIE
Sesja w saunie lub łaźni parowej na oczyszczenie organizmu oraz doskonały sen.

Nasz górski trekking:
1. poziom trudności: łatwy
2. dystans: ok. 9 km
3. pod górę / w dół: 26m / 1025m
4. czas zejścia: ok. 2,5 godz

DZIEŃ 5
Widokowa pętla e-bikiem MTB


AKTYWNA POBUDKA
Rozbudzający blok sportowy, spokojne ćwiczenia ruchowe lub rozciągające – ok. 30 min,
przed śniadaniem.

PRZEDPOŁUDNIOWY WYSTRZAŁ ENERGII
Energiczne zajęcia kondycyjne i wytrzymałościowe, spora dawka pozytywnego ruchu – ok. 60
min, zazwyczaj na świeżym powietrzu, na terenie hotelu lub w jego najbliższej okolicy.

AKTYWNOŚĆ DNIA – ROWERY ELEKTRYCZNE
Rowery elektryczne pozwalają na swobodną jazdę po górach na całkiem sporych wysokościach. Wycieczkę rozpoczniemy i zakończymy w hotelu. Szlak, którym przejdziemy poprowadzi nas na wysokość 1500 m n.p.m, dostarczając przy tym niezwykłej przyjemności podziwiania górskich widoków z perspektywy roweru. Dzięki dodatkowemu elektrycznemu wspomaganiu dotrzemy w miejsca trudno osiągalne przy pomocy mięśni nóg, pokonując przy tym ok. 700 metrów wzniesienia i ok. 24 km odległości. Trasa częściowo prowadzi serpentynami pod górę przez tereny zalesione, aby później opadać na otwartej przestrzeni z pięknymi panoramicznymi widokami wokół. Po drodze wstąpimy na krótki odpoczynek oraz orzeźwiający napój do górskiego schroniska Ponyhof.

WIECZORNE WYCISZENIE
Zajęcia rozciągające sforsowane po całym dniu mięśnie i uspokajające szalejącą energię.
Dodatkowo sesja w saunie na oczyszczenie organizmu oraz doskonały sen.

Nasz szlak rowerowy:
1. poziom trudności: średni
2. dystans: ok. 24 km
3. podjazdy / zjazdy: 713m / 753m
4. czas przejazdu: ok. 3 godz

DZIEŃ 6
Wysokogórska droga alpejska


AKTYWNA POBUDKA
Rozbudzający blok sportowy, spokojne ćwiczenia ruchowe lub rozciągające – ok. 30 min,
przed śniadaniem.

AKTYWNOŚĆ DNIA – ROWEREM ELEKTRYCZNYM W ALPY WYSOKIE
Ten dzień to jednocześnie nagroda jak i sprawdzian naszych dotychczasowych sprawnościowych poczynań. Na dwóch kołach roweru elektrycznego przejedziemy najbardziej znaną trasą widokową i jednocześnie najbardziej malowniczą trasą Austrii, czyli Grossglocknerstrasse. Będzie to niemały wyczyn gdyż na odcinku zaledwie 23 km pokonamy różnicę wysokości wynoszącą ok. 1600 metrów, co spowoduje, że znajdziemy się w punkcie o wysokości 2428 m n.p.m. Elektryczne wspomaganie rowerów oraz zmieniający się krajobraz pomogą nam w wytrwałym dążeniu do celu. Nagroda za wysiłek czeka nas jednak spektakularna – szczyty górskie na wyciągnięcie ręki, zniewalające widoki i wspaniała panorama Alp. Po drodze obserwować będziemy zmieniający się krajobraz oraz klimat – od rozległych nizinnych pól aż do ośnieżonych szczytów. Po dojechaniu do celu naszej wyprawy, czyli punktu widokowego Fuscher Törl, odpoczniemy w restauracji z widokiem rekompensującym włożony trud. Najwytrwalsi będą mogli podjechać jeszcze dodatkowe 140 metrów serpentynami w górę, aby zobaczyć kwintesencję Grossglocknerstrasse, czyli punkt Edelweissspitze ze zniewalającym widokiem na szczyty trzystu 3-tysięczników. Po nacieszeniu się atmosferą i widokami udamy się w przyjemną, wiodącą w dół drogę powrotną.

WIECZORNE WYCISZENIE
Zajęcia rozciągające sforsowane po całym dniu mięśnie i uspokajające szalejącą energię.
Dodatkowo sesja w saunie na oczyszczenie organizmu oraz doskonały sen.

Nasz szlak rowerowy:
1. poziom trudności: średni
2. dystans w jedną stronę: ok. 23 km
3. podjazdy / zjazdy: Droga tam: 1615m / 11m; Droga z powrotem: 11m / 1615m
4. czas przejazdu w dwie strony: ok. 5 godz

DZIEŃ 7
Fitnessowy kocioł


Na terenie hotelu lub w jego najbliższej okolicy nasi fitnessowi celebryci poprowadzą różnorodne zajęcia. Wybór najidealniejszych dla siebie pozostawiamy Państwa decyzji. Dzień ten będzie przekrojem przez wszystkie możliwe formy fitnessu – od lekkich rozciągających, przez zajęcia w wodzie, taneczne, kondycyjne, wzmacniające i rzeźbiące figurę. Sportowa fantazja naszych instruktorów nie będzie tego dnia znała granic i tylko Państwa potrzeby i preferencje zadecydują, w której z nich wziąć udział 🙂

DZIEŃ 8
Wyjazd w stronę Polski


AKTYWNA POBUDKA
Pożegnalny blok sportowy, ćwiczenia ruchowe lub rozciągające. Po śniadaniu wyjazd w stronę Polski. Po drodze, ok. 60 km od hotelu, wszystkim spragnionym wrażeń oraz dziennej porcji aktywności sugerujemy wstąpić do jaskini lodowej Eisriesenwelt. Uwaga: ciepłe ubrania należy mieć pod ręką! nie należy zabrać ciepłe ubrania i buty. Eisriesenwelt to jaskiniowy labirynt ze spektakularnymi, baśniowymi lodowymi formacjami, niskimi przejściami i naciekami. Spacerując po lodowych labiryntach pokonujemy ok. 130 metrów wysokości, wysiłek rekompensują jednak niezwykłe widoki. Z parkingu, na którym zostawić można samochód należy podejść do kolejki linowej, którą wyjeżdża się do góry. Ze stacji kolejki do jaskini podejście serpentynowymi tunelami w górę zajmuje ok. 20 min.

DOSTĘPNE TERMINY

CAŁKOWITA CENA WYJAZDU OD

Dzieci – zniżki (program sportowy wliczony od lat 12):
Od 0 do 1,99 – stała cena 290 zł
Od 2 do 11,99 – stała cena 990 zł
Od 12 do 15,99 – zniżka 1500 zł
Od 16 do 17,99 – zniżka 500 zł

Dopłaty (za pokój / tydzień):
Pokój jednoosobowy: 250 zł; pokój lub suite rodzinny (max 5 os): 1500 zł

CENA ZAWIERA PEŁNĄ REALIZACJĘ PROGRAMU + ZAKWATEROWANIE + WYŻYWIENIE:
– zakwaterowanie 7 nocy w hotelu zgodnym z wybranym wyjazdem
– wyżywienie w formule HB – śniadania i obiadokolacje
– wypożyczenie rowerów górskich – 1 dzień
– wypożyczenie roweru ze wspomaganiem elektrycznym – 2 dni
– codzienne zajęcia fitness z instruktorem
– wjazd gondolą na szczyt Schmittenhohenbahn w ramach realizacji programu
– 2-godzinny spływ na deskach SUP z instruktorem
– korzystanie ze strefy saun na terenie hotelu
– parking przy hotelu
– ubezpieczenie rozszerzone TIP Plus (KL, NNW, OC oraz assistance), obejmujące sporty wysokiego ryzyka oraz ubezpieczenie od pandemii Covid 19
– opiekę rezydenta/instruktora sportowego
– składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE OBEJMUJE:
– dojazdu własnego z Polski do wybranego hotelu i z powrotem
– niektórych przejazdów do miejsca rozpoczęcia atrakcji i ew. parkingów
– wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napojów do obiadokolacji
– opłaty klimatycznej

Feriendorf Ponyhof ****

HOTEL
– Hotel położony na wiejskiej, alpejskiej farmie, w której żyją zwierzęta m.in. konie, krowy oraz kucyki, które są jedną z atrakcji tego miejsca. Otoczony naturą, zielonymi barwami i górami, położony z dala od cywilizacji hotel, posiada własne, ekologiczne uprawy, z których produkty są wykorzystywane do przygotowywania wyśmienitych alpejskich dań i posiłków dla gości.
– Klimatyczne, ciepłe i rodzinne miejsce z serdeczną i bezpretensjonalną atmosferą oraz znakomitą relacją jakości co ceny.
– Nowoczesne wnętrza, przestronne i dobrze wyposażone komfortowe pokoje oraz rozbudowane centrum SPA, wellness & fitness. Wewnętrzny i zewnętrzny basen (z podgrzewaną wodą) i niesamowitym widokiem na otaczające góry.
– Świetne miejsce dla dzieci w każdym wieku – baseny, sala zabaw, animacje, przejażdżki na kucykach (4 razy w tygodniu w cenie), mini zoo oraz specjalne menu dziecięce.
– Darmowe Wi-Fi w lobby hotelowym, stacja internetowa, bezpłatne parkowanie pod wiatami, pomieszczenie do przechowywania rowerów

SPA & wellness:
– basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą i widokiem na góry,
– basen wewnętrzny,
– nowy świat Spa z sauną fińską, kabiną na podczerwień, sanarium, łaźnią parową, strefami relaksu,
– sala fitness oraz SPA z solarium oraz masażami i zabiegami (dodatkowo płatne) – opartymi na zdrowych kosmetykach,

Dla dzieci:
– specjalne menu dla dzieci każdego dnia,
– duża przestrzeń do zabawy na świeżym powietrzu
– pokój zabaw dla dzieci, kino, tenis stołowy, bilard, piłkarzyki, hokej
– mini zoo oraz kucyki – 4 przejażdżki w tygodniu bezpłatnie,
– łóżeczka, krzesełka dla dzieci i inne udogodnienia

Ważne punkty w pobliżu: Parking – przy hotelu (bezpłatny) + wiaty, bankomat – ok 2 km (w centrum Fusch), sklep spożywczy – ok 2km (Fusch), sklep sportowy – ok 2km (Fusch), apteka – ok 5 km (Zell lam See), lekarz – ok 5 km (Zell am See), możliwość przyjazdu do hotelu

POKOJE
– Przestronne pokoje (25 – 32 m²) w ciepłym, tyrolskim stylu, z balkonem i panoramicznym widokiem na góry. Sypialnia z podwójnym łóżkiem. Dodatkowo dostępne jest jedno lub dwa łóżeczka dziecięce lub jedna rozkładana sofa.

– Pokoje z płaskim telewizorem, lodówką, czajnikiem, wodą mineralną.

– Łazienka wyposażona w prysznic, toaletę, kosmetyki, lusterko kosmetyczne, suszarkę i torbę na pranie.

Pokoje typu family room &suites – dostępne na zapytanie, za dodatkową opłatą 1500 zł / pokój / tydzień
Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 10:00.
Opłata klimatyczna: 1,1 euro/noc/osobę powyżej 15 roku życia – płatna dodatkowo w hotelu.

WYŻYWIENIE
– Wyżywienie HB – pyszna i zdrowa, domowa kuchnia oparta na organicznych produktach wytwarzanych na farmie, z w tym propozycje dla dietetyków, wegetarian i wegan

– Śniadanie – obfite i różnorodne, oparte na produktach z własnego gospodarstwa (mleko, sery, jajka, masło), duży wybór świeżego pieczywa, wędlin, produktów mlecznych, herbaty, kawy, świeżych soków.

– Obiadokolacja – 4-daniowa, z możliwością wyboru pozycji menu. Darmowy bar z sokami w porze kolacji. Domowe sałatki i pyszne dressingi w formie bufetu.

– Alpejska, butelkowana woda źródlana „Belebtes Granderwasser®” dostępna w całym hotelu. Na terenie farmy jest własne ujście wody, płynącej prosto z gór.

– Specjalne menu dla dzieci każdego dnia