Kultowe przełęcze na e-bike’u

Zapraszamy wszystkich miłośników wyjazdów rowerowych w absolutnie wyjątkową, fascynującą i niezapomnianą podróż pełną wyzwań oraz moc niesamowitych wrażeń! Przed nami wyprawa rowerowa, której celem jest zdobycie słynnego masywu Sella Ronda latem, na dwóch kółkach oraz kultowych alpejskich przełęczy w Południowym Tyrolu. Trasy, które planujemy zdobyć podczas naszego pobytu, to giganty światowego kolarstwa, takie jak: Passo dello Stelvio, Prato allo Stelvio, Passo Gavia czy Passo Mortirolo, które przemierzymy w wersji light, na rowerach z napędem elektrycznym. E-rowery cieszą się w Tyrolu coraz większą popularnością. Do tej pory niedostępne szlaki rowerowe, górskie schroniska i przepiękne widoki stają się celem rowerowych wypraw osób w każdym wieku i o każdej kondycji. Nie może nas tam zabraknąć!

10.06 (piątek) Przyjazd i zakwaterowanie w Selva Val Gardena

Przyjazd do Włoch, zakwaterowanie w hotelu. Wieczorne spotkanie organizacyjne z opiekunem grupy.

11.06 (sobota) SELLA RONDA TOUR

Miłośnikom zimowego szaleństwa nie trzeba tłumaczyć, czym jest Sella Ronda. Od kilku lat pętla wokół masywu Sella staje się jednak również coraz popularniejsza wśród rowerzystów. Kręte serpentyny prowadzące przez przełęcze u stóp szczytów Dolomitów to dla kolarzy marzenie, które stało się rzeczywistością. Tego dnia wszystkie cztery główne przełęcze Dolomitów wokół masywu Sella ( Passo Gardena, Campologno, Pordoi i Sella) zostaną zamknięte dla samochodów i udostępnione tylko rowerzystom w godz. 8:30 do 15:30. 16 już edycja Sella Ronda Tour pozwoli nam  okrążyć ten potężny i imponujący masyw Dolomitów na dwóch kółkach. Pętla dookoła masywu z odcinkami o średnim nachyleniu od 8 do 10% uznawana jest za średnio trudną. Nasz przejazd będzie biegł w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Wyruszamy spod hotelu i włączymy się do touru, skręcając w drogę biegnącą na przełęcz Passo Sella. Wspinamy się pod górę by za chwilę zjechać trasą w dół. Przed Canazei wjeżdżamy na serpentyny prowadzące na przełęcz Passo Pordoi. Zjazd do miejscowości Arabba to ponad 30 ostrych zakrętów po względnie równomiernie nachylonym terenie. Z Arabby wjeżdżamy na przełęcz Passo di Campolongo i po kolejnych 7 kilometrach zjazdu dojeżdżamy do miejscowości Corvara. Z Corvary jedziemy do Colfosco, a następnie wspinamy się pod górę na przełęcz Passo Gardena, przy czym nachylenie po drodze bywa różne i sięga w niektórych miejscach nawet 13 %. To już ostatnia przełęcz, którą mijamy, zjeżdżamy w dół do skrzyżowania, do naszego miejsca startowego. Tutaj skręcamy w drogę prowadzącą do Selvy na zasłużony odpoczynek w hotelu.

Nasz szlak rowerowy:
poziom trudności: średni
dystans: ok. 58 km
podjazdy: 1637 m
czas przejazdu: ok. 4 godz


12.06 (niedziela) Przejazd do Bormio, zakwaterowanie, zwiedzanie okolicy


Dzisiaj czeka nas przejazd do Bormio – miejsca, które będzie do końca pobytu naszą bazą “wypadową” na legendarne przełęcze. Tutaj łapiemy chwilę oddechu i resztę dnia spędzamy na regeneracji i zwiedzaniu miasteczka. Bormio to piękne miasto położone u podnóża Alp Ortlerskich. Zanurzone w Parku Narodowym Stelvio, oferuje pełną zabytków starówkę, liczne uzdrowiska, rozbudowane trasy zjazdowe, czarujące krajobrazy i doskonałą kuchnię lokalną.

13.06 (poniedziałek) BORMIO – SERPENTYNY PASSO DELLO STELVIO

Tego dnia za cel obierzemy sobie najbardziej kultową alpejską drogę, królową wśród kolarskich tras wysokogórskich, czyli Passo dello Stelvio. Podczas światowych zawodów Giro d’Italia trasę tą przemierzają najwięksi zawodnicy kolarstwa. Tym razem legendarnym serpentynom czoła stawimy my 🙂 Passo dello Stelvio swoją sławę zawdzięcza widowiskowym “agrafkom” oraz niezwykle malowniczemu otoczeniu wysokich Alp. Rowerowa wspinaczka na szczyt przełęczy możliwa jest aż trzema drogami. Nasz podjazd rozpoczniemy od strony Bormio, południowo-zachodnią ścianą przełęczy. Opuszczając Bormio towarzyszyć nam będzie iście idylliczny widok wkomponowanych w górski krajobraz wiosek. Po kilku kilometrach dojedziemy do rozwidlenia dróg, na którym rozpocznie się nasza alpejska “wspinaczka” 🙂 Przed nami 20 kilometrów legendarnego podjazdu, podczas którego pokonamy 1458 m przewyższenia i 40 spektakularnych serpentyn, aby finalnie stanąć na szczycie przełęczy Stelvio. Początkowo na trasie towarzyszyć nam będzie las, który jednak dość szybko zostanie w dole odsłaniając nam widok na otaczające nas trzytysięczniki. Wspinając się pod górę miniemy kilka wydrążonych w skale tuneli oraz kilka doskonałych na krótki przystanek punktów widokowych. Dwa ostatnie kilometry przed metą, to najcięższy ale i najbardziej spektakularny odcinek, pełen ostrych zakrętów i wspaniałych widoków na dolinę. Na szczycie uczcimy swój kolarski sukces pamiątkową fotografią na tle pokonanych już serpentyn. Po zasłużonym odpoczynku oraz posiłku udamy się w drogę powrotną oglądając dobrze nam już znane agrafki z drugiej perspektywy.

Nasz szlak rowerowy:
poziom trudności: wysoki
dystans w dwie strony: ok. 44 km
podjazdy: 1458m
czas przejazdu w dwie strony: ok. 5 godz

14.06 (wtorek) PRATO ALLO STELVIO – PASSO DELLO STELVIO

Przed nami prawdziwe wyzwanie – najtrudniejsza, najbardziej znana i najczęściej pojawiająca się na trasie Giro d’Italia ściana wschodnia (czasami nazywana też północną) przełęczy Passo Dello Stelvio, prowadząca z Prato Allo Stelvio do Bormio. To ją podziwiać można na najbardziej ikonicznych zdjęciach tak charakterystycznych dla tego podjazdu serpentyn, których w drodze na szczyt (2758 m n.p.m.) o długości 25,3 kilometra, pokonać trzeba ok. 60! Od strony Prato drogę podzielić można na dwie części. Początek to klasyczna, alpejska droga rozpoczynająca się w niewielkiej miejscowości, ciągnąca się przez łąki otoczone masywnymi górami. Z każdym kilometrem masyw powolnie będzie się do nas zbliżał, a otwarte przestrzenie będzie zastępował las. Między drzewami podjazd będzie wyglądał jak każdy inny – o jego długości świadczyć jednak będą numerowane zakręty. Liczby będą spadać powolnie, a odliczanie rozpoczyniemy od 48 (ostatnie 48 z nich, począwszy od malowniczo położonej miejscowości Trafoi, są oznaczone). Dopiero końcówka będzie tym, po co tu przyjechaliśmy. W pewnym momencie wyłoni się przed nami niesamowita ściana serpentyn. Po drodze zachwyca nie tylko piękno gór i ogrom przestrzeni, lecz również rozmach i zuchwałość, z jaką budowniczowie wkomponowali asfaltową, podmurowaną, wijącą się jak spaghetti nitkę w niemalże pionową ścianę. Niewątpliwą nagrodą za pokonanie tego niesamowitego podjazdu, oprócz upragnionej przerwy na espresso, jest fantastyczna panorama, zdominowana przez masyw Ortleru oraz Monte Scorluzzo. Po zasłużonym odpoczynku oraz posiłku udamy się w drogę powrotną.

Nasz szlak rowerowy:
poziom trudności: wysoki
dystans w dwie strony: ok. 49 km
podjazdy: 1808m
czas przejazdu w dwie strony: ok. 6 godz

15.06 (środa) PASSO GAVIA

Passo Gavia to jeden z najpiękniejszych podjazdów we Włoszech i kolejna wspaniała przełęcz, którą zdobędziemy podczas naszego wyjazdu. Zaraz po śniadaniu wsiądziemy na rowery i ruszymy na południe od Bormio w stronę miejscowości Santa Catarina. Trasa od samego początku zaczyna delikatnie piąć się do góry, aby finalnie doprowadzić nas do przełęczy na wysokość 2614 m n.p.m. Podjazd do Gavia od strony Bormio należy do łagodniejszych, ale jego różnorodny charakter i piękny, spektakularny finał sprawiają, że wygrywa w konkursie atrakcyjności. W pierwszym odcinku delikatne wzniesienie prowadzi nas przez zabudowania miejskie, by po kilku kilometrach dojechać do terenów zalesionych. Od tego momentu podjazd stanie się bardziej stromy, ale tuż po przekroczeniu granicy koron drzew rozpocznie się najpiękniejszy widokowo odcinek szlaku. Z szeroką panoramą surowych skalnych gór dojedziemy na szczyt dzielnie pokonując kolejne agrafki. Na szczycie czeka nas zasłużony odpoczynek, a także możliwość zerknięcia na panoramę po drugiej stronie góry. Po zregenerowaniu sił i nacieszeniu oka widokami rozpoczniemy jakże przyjemny po wcześniejszej wspinaczce zjazd z powrotem do Bormio.

Nasz szlak rowerowy:
poziom trudności: średni
dystans w dwie strony: ok. 52 km
podjazdy: 1430m
czas przejazdu w dwie strony: ok. 5 godz

16.06 (czwartek) PASSO MORTIROLO

Przed nami podjazd na Passo Mortirolo, uznawany za jeden z piękniejszych i zarazem trudniejszych podjazdów. Chociaż sama przełęcz położona jest stosunkowo nisko, nachyleniem 10%, a maksymalnym 19%, wielu profesjonalnych kolarzy uważa Mortirolo za najcięższy podjazd biorąc pod uwagę wszystkie z trzech wielkich Tourów, a Lance Armstrong określił go jako najtrudniejszy, pod jaki kiedykolwiek podjeżdżał. Mortirolo było wplatane w pętle Giro d’Italia ponad dziesięć razy, m.in. w 1994 r., kiedy to pierwszy na premii górskiej pojawił się Marco Pantani. Na przełęcz można się wspiąć z czterech różnych punktów startowych, choć droga, którą się udamy – odchodząca z Mazzo di Valtellina jest najsłynniejsza i tylko dwukrotnie Giro d’Italia wspiął się na górę z alternatywnych stron. Mortirolo ma 11,9 km długości, a średnie nachylenie wynosi 10,9%. Maksymalne, na około piątym kilometrze podjazdu, wynosi aż 18% i zawiera się w najtrudniejszej, środkowej jego części. Pierwsza część trasy z Bormio do Mazzo di Valtellina To miła, delikatna 30-kilometrowa jazda do początku podjazdu Mortirolo. Droga biegnie wzdłuż rzeki Adda i przechodzi przez małe wioski – w dużej mierze jest to zjazd. Prawdziwy podjazd zaczyna się w Mazzo di Valtellina – trasa jest dosyć ciasna i naprawdę ciężka ale jednocześnie fascynująca. Co prawda większość trasy wiedzie ocienionym lasem ale za to przy takim stopniu nachylenia, pokonamy ją na pewno z zapartym tchemJ. Naszymi punktami orientacyjnymi na trasie będą kościół San Matteo około 4 km od startu i pomnik Pantaniego na zakręcie 11 na około 8 km przed szczytem. Na ostatnich trzech kilometrach wzniesienia w końcu spadną poniżej dwucyfrowych wartości, a na ostatnim kilometrze droga w końcu wyrwie się z lasu na otwarte pastwisko, które będzie zwieńczeniem naszej wspinaczki.

Nasz szlak rowerowy:
poziom trudności: wysoki
dystans w dwie strony: ok. 72 km
podjazdy: 1300m
czas przejazdu w dwie strony: ok. 6/7 godz.

17.06 (piątek) AGRAFKAMI DO JEZIORA CANCANO – PASSO FOSCAGN
O – LIVIGNO

Tego dnia opuścimy najbliższe okolice Bormio i udamy się do uwielbianego – w zimie przez narciarzy, w lecie zaś przez rowerzystów – Livigno. Wyjeżdżając z Bormio już po paru kilometrach wjedziemy na trasę wiodącą w kierunku dwóch jezior, do których prowadzą spektakularne górskie agrafki. Widok z wieży znajdującej się na szczycie podjazdu pokazuje, że są absolutnym “must do” podczas pobytu w Bormio. Od tego momentu wjedziemy na drogę szutrową, którą wykonamy niezwykle malowniczą trasę wzdłuż dwóch jezior o szmaragdowym kolorze wody. Trasa nie jest bardzo wymagająca, co pozwoli nam zregenerować siły po podjeździe i przygotować się na kolejne wyzwanie. Kultowy przejazd przez widokową przełęcz Foscagno, to prawdziwy gwóźdź dzisiejszego programu. Trasa niegdyś pokonywana przez kolarzy podczas wyścigów kolarskich, dziś stanie się naszym wyzwaniem. Zjawiskowa panorama Alp doda nam siły podczas wspinaczki, która zakończy się na wysokości 2287m n.p.m. Od przełęczy czeka nas przyjemny i niezwykle malowniczy zjazd asfaltową drogą aż do centrum Livigno. Podczas zasłużonego postoju oddać się będzie można zakupom w strefie bezcłowej, a także posilić w jednej z wielu restauracji. W sezonie letnim otwartych jest wiele sklepików z ubraniami i akcesoriami rowerowymi, w których zakupy zrobić można nawet do 25% taniej niż w Polsce. Po odpoczynku, wynajętym busem udamy się w drogę powrotną do Bormio.

Nasz szlak rowerowy:
poziom trudności: średni
dystans: ok. 55,5 km
podjazdy / zjazdy: 1674m / 562m
czas przejazdu: ok. 6 godz

18.06 (sobota) – POWRÓT DO POLSKI

Najbardziej wysunięty na północ region Włoch położony jest w środku Dolomitów, gór wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Piękne widoki towarzyszą więc każdej przejażdżce w tym miejscu, niezależnie czy atakujemy słynne górskie przełęcze, czy relaksacyjnie kręcimy w dolinach. Tutejsze trasy są pełne zakrętów, a alpejskie ukształtowanie terenu gwarantuje, że jazda zawsze jest tu doskonałą, choć wymagającą zabawą. Słynne górskie przełęcze to rampy których pokonanie jest celem wielu pasjonatów szosy. Prawdziwe górskie wspinaczki, będące rowerową esencją tego regionu są świadkami rozgrywek kolarskich wyścigów oraz walki zwykłych szosowych śmiertelników, licznie mierzących się z tymi słynnymi podjazdami każdego dnia.

Zakwaterowanie
HOTEL CONTINENTAL 4*, Selva Gardena. Hotel, w którym spędzimy jedną noc, tuż przed wyprawą na Sella Rondę Przytulny i rodzinny hotel usytuowany w Selva di Val Gardena, naprzeciwko stoków narciarskich Dantercepies. Hotel znajduje się 13 minut pieszo od Ciampinoi 2254m i 300 metrów od La ciafita. Do centrum miasta jest zaledwie 1 km. W odległości kilku minut spacerem od hotelu znajduje się park Puez – Geißler z piękną Doliną Vallunga, wpisaną na listę dziedzictwa przyrodniczego UNESCO. Hotel oferuje bogate zaplecze SPA & wellness, które obejmuje: wannę z hydromasażem/jacuzzi, saunę, łaźnię turecką/parową, centrum fitness, strefy relaksacyjne. Idealna baza wypadowa do podboju masywu Sella Ronda.

Pokoje
Przestronne i nowoczesne pokoje wykończone drewnem emanują ciepłem i komfortem. Wszystkie dysponują umeblowanym balkonem, bezpłatnym WiFi i telewizorem LCD z dostępem do kanałów satelitarnych. Znajdują się w nich podłogi wyłożone wykładziną, minibar oraz łazienka. Pokoje są wyposażone w poduszki hypoalergiczne i pościel, a także w czepki kąpielowe, ręczniki kąpielowe i kapcie.
Opłata klimatyczna 2,50 euro/doba/osoba powyżej 14 roku życia – płatna na miejscu w hotelu

Wyżywienie
Codziennie rano serwowane jest śniadanie obejmujące produkty słodkie i słone, w tym domowe ciasta. Restauracja w porze kolacji serwuje dania kuchni włoskiej i specjalności z Południowego Tyrolu. Dania kuchni wegetariańskiej, wegańskiej i dietetycznej dostępne na zamówienie.

HOTEL SAN LORENZO 4*, Bormio
Ciepły, klimatyczny, rodzinny hotel, znajdujący się w samym sercu Bormio, w strefie wyłączonej z ruchu kołowego – zaledwie 400m od wyciągu Bormio 2000. Hotel znajduje się w zabytkowym budynku, który pełnił kiedyś funkcję jednego z najstarszych kościołów w mieście.

Pokoje
Proste i funkcjonalne pokoje, w większości z balkonem i fantastycznym widokiem na góry. Jasnym wnętrzą towarzyszą typowo góralskie meble – pokoje dwuosobowe (14m2) wyposażone w łazienkę z prysznicem i hydromasażem, kącik do czytania, telefon, 36-calowy telewizor LCD I kanałami satelitarnymi, Wi-Fi

Wyżywienie
Obfite śniadania w formie bufetu z dużym wyborem pełnoziarnistych specjałów, świeżych owoców, naturalnych soków, różnorodnych świeżo pieczonych rogalików, deserów przygotowanych przez hotelowego cukiernika , wędlin, serów, świeżych jogurtów z hotelowej mleczarni oraz różnorodnych omletów. Oprócz propozycji bufetowych, śniadanie można wzbogacić wybierając dania z menu à la carte, gdzie można znaleźć dania przyrządzane na życzenie, takie jak gofry, naleśniki z syropem klonowym, owsianka, jajka przyrządzane na różne sposoby, oraz bomby witaminowe w postaci oczyszczających, energetycznych, soków owocowych i warzywnych. Wszystko jest wliczone w cenę pobytu!

Przydatne informacje
Lista rzeczy, o których warto pamiętać przy pakowaniu:
– Ciepłe rzeczy do zdobywania wysokich przełęczy:
– kurtka
– bielizna termoaktywna
– czapka
– koszulki, najlepiej poliestrowe lub inne typowo sportowe (poliester szybko schnie i lepiej odciąga wilgoć)
– wygodne, lekkie spodnie
– czapka z daszkiem
– bluza
– buty rowerowe z twardą podeszwą (nie trampki)
– rękawiczki rowerowe
– kask rowerowy
– okulary przeciwsłoneczne
– bidon
– mały ręcznik szybkoschnący
– telefon/aparat fotograficzny/kamerka

DOJAZD: Zorganizowany

Transport zorganizowany na trasie Warszawa – Łódź – Katowice – Val Gardena – Bormio i powrót do Polski

TERMIN: 11.06 – 18.06.2022

CENA: od 4490 zł/os*
*cena dotyczy zakwaterowania 1 os w pokoju 2 os

Dopłaty (opcjonalne):
– Wypożyczenie roweru elektrycznego we Włoszech (koszt ok. 60 euro/dzień), alternatywnie roweru szosowego (koszt ok. 40 euro/dzień)
– Transport rowerów: (trasa Warszawa – Łódź – Katowice – Val Gardena – Bormio – powrót): 150 zł/szt
– Ubezpieczenie – rozszerzenie do wariantu Top50 zł/os(wariant Tip Plus jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji.
Ubezpieczenie od rezygnacji: (włączając zachorowanie na COVID-19): 4,4% wartości rezerwacji (ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie).

Cena zawiera:
– transport zorganizowany na trasie Warszawa – Łódź – Katowice – Val Gardena – Bormio i powrót do Polski
– zakwaterowanie 8 nocy w znakomitych i świetnie zlokalizowanych 4* hotelach – w pokojach 2 os – 2 noce w hotelu Continental w Selva di Val Gardena oraz 6 nocy w hotelu San Lorenzo w Bormio
– codzienne bogate i energetyzujące śniadania w formie bufetu, z dużym wyborem lokalnych specjałów
– 5 dni jazdy po kultowych przełęczach wokół Bormio z Przewodnikiem Hey Holiday według programu
– uczestnictwo w Sella Ronda Tour z Przewodnikiem Hey Holiday według programu
– bike room z zabezpieczeniem na rowery oraz kamerami bezpieczeństwa, ławkami i stojakami na buty oraz myjką rowerową (Bormio)
– bezpłatny serwis i suszenia prania odzieży rowerowej (Bormio)
– podstawowy serwis rowerowy w hotelu i na trasie
– wieczorne integracje z omówieniem dnia i wskazówkami na dzień kolejny
– 3l wody / osoba na każdy dzień wypraw rowerowych
– powitalny aperitif po przyjeździe (Val Gardena)
– czas wolny na zakupy w strefie wolnocłowej w Livigno
– tablet w pokoju z możliwością pobrania zagranicznych pism i czasopism (Val Gardena)
– bezpłatne wifi w pokojach i w hotelu
– bezpłatny, prywatny parking na miejscu
– bezpłatny wstęp do centrum odnowy biologicznej z 4 różnymi rodzajami saun, łaźnią parową, salą relaksu, centrum Kneippa i jacuzzi (Val Gardena)
– zniżka do kompleksu term i basenów Bagni di Bormio oraz na masaż sportowy w hotelu w Bormio
– zniżki na wypożyczenie rowerów
– opiekę Przewodnika Hey Holiday przez cały okres pobytu oraz mapki tras
– ubezpieczenie o podwyższonym standardzie TIP Plus (KL, OC, NNW, bagaż) wraz z ubezpieczeniem od pandemii
– obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera:
– wypożyczenia rowerów na miejscu (konieczna rezerwacja) lub transportu własnych rowerów
– obiadokolacji (możliwość wykupienia w hotelowych restauracjach lub spróbowania włoskich przysmaków w lokalnych pizzeriach i trattoriach)
– wydatków własnych na miejscu, w tym dodatkowych wydatków w hotelu
– wstępu do hotelowego centrum wellness & SPA w Bormio – 25 euro za pobyt (2h dziennie)
– lokalnego podatku (płatny bezpośrednio w hotelu): 2,5 euro/noc w Val Gardenie oraz 1,8 euro/noc w Bormio

1Wybierz termin:


2Wypełnij dane do kalkulacji:

Liczba osób dorosłych: 4490 zł/os*

*cena dotyczy zakwaterowania 1 os w pokoju 2 os.

Dopłaty:

Transport rowerów: (trasa Warszawa – Łódź – Katowice – Sella Ronda – Bormio - powrót): 150 zł/szt

Interesuje mnie wypożyczenie roweru elektrycznego (koszt ok. 60 euro / dzień)**

Wypożyczenie roweru szosowego (koszt ok. 40 euro / dzień)**

** kwota nie zostanie naliczona w poniższym podsumowaniu kalkulacji.

Ubezpieczenie - rozszerzenie do wariantu Top: 50 zł/os (wariant Tip Plus jest zawarty w cenie). Rozszerzenie ubezpieczenia możliwe dla wszystkich Uczestników Rezerwacji.

Ubezpieczenie od rezygnacji: (włączając zachorowanie na COVID-19): 4,4% wartości rezerwacji (ubezpieczenie nie dolicza się do kalkulacji, kwota zostanie dodana w Umowie).

Kalkulacja ceny: 0.00 

3Uzupełnij dane do rezerwacji:

Uczestnik 1 / Zamawiający

Imię i nazwisko:

Pesel:

Ulica i numer:

Kod pocztowy i miasto:

E-mail:

Telefon:

Uczestnik 2

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 3

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 4

Imię i nazwisko:

Pesel:

Uczestnik 5

Imię i nazwisko:

Pesel:

Dodatkowe uwagi

Faktura – wypełnij pole (nazwa firmy, NIP, adres) jeśli chcesz otrzymać fakturę na inne dane niż Zamawiającego

4Zaznacz zgody i dokonaj rezerwacji:

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Regulamin Serwisu oraz Polityka Prywatności i je akceptuję.”

  „Oświadczam, że znana mi jest treść załączników Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej oraz Ogólne warunki Ubezpieczenia i je akceptuję.”

Administratorem danych osobowych jest Hey Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 2, 03-941 Warszawa, który przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w celu obsługi procesu rezerwacji i realizacji imprezy turystycznej. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w Polityce prywatności.