Szkolenia całodniowe

Zaprojektowane z myślą o dzieciach, zwłaszcza tych młodszych, które wymagają wsparcia i opieki. Oferowane w okresie ferii oraz w czasie wyjazdów sylwestrowych oraz wielkanocnych. Minimum dzieci potrzebnych do stworzenia grupy to 4 osoby. Szkolimy w małych grupach, zazwyczaj 4-6 dzieci przypadających na jednego Instruktora (czym bardziej początkujące dzieci, tym zazwyczaj mniejsza grupa). Minimalny wiek do rozpoczęcia szkoleń narciarskich to 4 lata

Przedszkole narciarskie Hey Holiday
Przedszkole narciarskie Hey Holiday
Przedszkole narciarskie Hey Holiday

Szkolenia codziennie rozpoczynają się od wspólnej rozgrzewki i odbywają się zazwyczaj od 10.00 do 16.00, przy czym jest 5 godzin zajęć na stoku i godzinna przerwa na lunch (ok. 12.30, dzieci pozostają pod opieką Instruktora i w towarzystwie innych dzieci). Zajęcia kończą się tradycyjnym przybijaniem piątki. Formuła szkoleń umożliwia dzieciom zarówno zabawę i integrację, jak i efektywną naukę i szybkie podnoszenie umiejętności narciarskich.

Zajęcia z najmłodszymi dziećmi prowadzimy w formie zabawy – naśladujemy pizzę, zbieramy jagody, szybujemy, naśladujemy grę na instrumentach muzycznych. Uczymy się upadać, robimy orzełka i próbujemy się podnosić. I za chwilę zaczynamy jeździć po stokach! Widok maluchów jadących gęsiego w jasno-zielonych, odblaskowych kamizelkach Hey Holiday jest rozczulający. W alpejskich ośrodkach mamy fantastyczne warunki do nauki – długie taśmy, wygodne orczyki, kids-cluby, ogromne zróżnicowanie stoków. Wszystkie te atuty pozwalają pokonywać kolejne stopnie trudności krok po kroku i dopasować trasy do możliwości wszystkich uczestników grup. 

Przedszkole narciarskie Hey Holiday
Przedszkole narciarskie Hey Holiday
Przedszkole narciarskie Hey Holiday

Z już jeżdżącymi dziećmi koncentrujemy się przede wszystkim na poprawie techniki jazdy, nabywaniu nowych umiejętności i przełamywaniu kolejnych barier. Szkolimy dzieci, aby stały się lepszymi i pewnymi siebie narciarzami, którzy poradzą sobie w każdych warunkach na większości stoków. 
Rodzice oddając dzieci pod opiekę wykwalifikowanych Instruktorów, sami mogą skorzystać z narciarskiego urlopu i uroków alpejskich ośrodków.

Przed wyjazdem przesyłamy rodzicom ankiety z prośba o zadeklarowanie umiejętności narciarskich dzieci według następujących kryteriów:
0 – nigdy nie jeździłem na nartach
1 – potrafię hamować i skręcać pługiem
2 – łączę jazdę pługiem ze skrętami równoległymi
3 – skręcam równolegle śladem ślizgowym, ale jeżdżę spokojnie i preferuję łagodne stoki
4 – bez problemu prowadzę narty równolegle na krawędziach, ale nie czuje się pewnie przy dużych prędkościach lub na stromym stoku
5 – nie mam problemu z jazdą na nartach w każdym terenie i w każdych warunkach śniegowych, jeżdżę na krawędziach, lubię sportową jazdę

Na wszystkich naszych szkoleniach narciarskich kładziemy nacisk na pozytywną atmosferę, integrację, zabawę z rówieśnikami i metodyczne podejście do treningów. Już po pierwszych zajęciach nasi Instruktorzy oceniają startowy poziom umiejętności dla każdego dziecka i opracowują plan rozwoju umiejętności na najbliższy tydzień.
Instruktorzy Hey Holiday posiadają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu najmłodszych i lubią pracę z dziećmi. 
W podsumowaniu szkoleń wręczamy dyplomy i upominki dla wszystkich małych narciarzy ze wskazówkami rozwoju umiejętności w kolejnym sezonie! 

Szkółka narciarska Hey Holiday
Szkółka narciarska Hey Holiday
Szkółka narciarska Hey Holiday

Trzy uwagi specjalne:
1. Istnieje możliwość uruchomienia szkoleń całodniowych poza obowiązującym kalendarzem szkoleń – na zapytanie i życzenie rodziców. 
Minimalna liczba dzieci do stworzenia grupy szkoleniowej to 4 osoby.
2. Lunch nie jest wliczony w cenę i rodzice przekazują dzieciom lub Instruktorowi 12-15 euro lub chf dziennie (w zależności od miejsca) – dokładna kwota zostanie podana na spotkaniu informacyjnym. 
3. Sytuacje losowe, które powodują zmniejszenie liczby godzin nauki niezależnych od organizatora (np. złe warunki atmosferyczne, niemożność uczestnictwa w zajęciach przez Uczestnika, itp.) nie powodują rekompensaty finansowej i nie mają wpływu na cenę szkolenia.